Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Turgutreis haberleri, Turgutreis son dakika, son dakika Turgutreis

Son Dakika Turgutreis Haberleri

Son dakika Turgutreis haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son turgutreis haberleri anında burada.


 • 11:36 Bodrum'da Amiral Turgut Reis Futbol Sahası Açıldı

  Bodrum'da Amiral Turgut Reis Futbol Sahası Açıldı Bodrum Belediyesi tarafından çağdaş standartlara getirilen Amiral Turgut Reis Futbol Sahası'nın açılışı törenle gerçekleştirildi. Açılışa Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, CHP PM Üyesi Alkım Denizaslanı, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet TOP ve birçok davetli katıldı. Sahada yapılan yenileme çalışmaları Avrupa standartlarında gerçekleştirildi. Açılışta konuşan Başkan Aras, Bodrum'daki amatör spor kulüplerine desteklerinin devam edeceğini ve yeni yatırımların planlandığını belirtti.

 • Dün Dün 16:16 Bodrum'da Amiral Turgut Reis Futbol Sahası Açıldı

  Bodrum'da Amiral Turgut Reis Futbol Sahası Açıldı Bodrum Belediyesi tarafından yenilenen Amiral Turgut Reis Futbol Sahası'nın açılışı törenle gerçekleştirildi. Açılışa Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, CHP PM Üyesi Alkım Denizaslanı, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Top ve birçok sporcu ve vatandaş katıldı. Başkan Aras, yapılan çalışmaların başarıya yol açtığını belirterek, Bodrum'daki amatör spor kulüplerine desteklerinin devam edeceğini söyledi.

 • 05.12.2023 05 Ara 10:32 Bodrum'da düzensiz göçmenler yakalandı

  Bodrum'da düzensiz göçmenler yakalandı Muğla'nın Bodrum ilçesinde Sahil Güvenlik ekipleri, yasadışı yollarla Yunanistan'a gitmek için çıkış hazırlığındaki 22 düzensiz göçmeni yakaladı.

 • 05.12.2023 05 Ara 01:15 Bodrum'da çöpler taşkına sebep oluyor

  Bodrum'da çöpler taşkına sebep oluyor Muğla'nın Bodrum ilçesinde dere yataklarına ve sokaklara atılan çöpler, yağış anında mazgalları tıkıyor. Bodrum Belediye Başkanı Aras, dere yataklarını temiz tutma çağrısı yaptı ve vatandaşlara çöp atmama çağrısında bulundu.

 • 02.12.2023 02 Ara 19:41 Bodrum'da Kasım Ayında 113 Kilogram Yağış

  Bodrum'da Kasım Ayında 113 Kilogram Yağış Muğla'nın Bodrum ilçesinde Kasım ayı içerisinde Yarımada geneline ortalama 113 kilogram yağış düştü. Yağışlar baraj bölgeleri ve yeraltı su kaynaklarına olumlu etki yaptı.

 • 02.12.2023 02 Ara 17:42 Bodrum ve Milas'ta Kasım Ayında Yoğun Yağış

  Bodrum ve Milas'ta Kasım Ayında Yoğun Yağış Muğla'nın Bodrum ilçesinde metrekareye 113,2 kilogram, Milas ilçesinde ise 116 kilogram yağmur düştüğü bildirildi. Geyik Barajı'nda düşen yağış miktarının ise metrekareye 212,9 kilogram olduğu açıklandı. Yağışlar baraj seviyelerini yükseltirken, yer altı su kaynaklarına da olumlu etki yaptı.

 • 28.11.2023 28 Kas 09:49 Bodrum'da Atık Toplama ve Ayrıştırma Günleri

  Bodrum'da Atık Toplama ve Ayrıştırma Günleri Bodrum Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından belirlenen takvime göre atıklar, her mahalleden haftanın belirlenen gününde toplanıyor. Atık Toplama ve Ayrıştırma Takvimi kapsamında 01 Ocak - 24 Kasım 2023 tarihleri arasında toplam 35 bin 528 ton atık toplandı.

 • 25.11.2023 25 Kas 12:51 Muğla Büyükşehir Belediyesi Bodrum'da Altyapı Yatırımlarını Tamamlıyor

  Muğla Büyükşehir Belediyesi Bodrum'da Altyapı Yatırımlarını Tamamlıyor Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından Bodrum'da başlatılan altyapı yatırımları tamamlanma aşamasına gelirken, Gümüşlük, Koyunbaba ve Geriş Mahalleri'nde kanalizasyon bağlantı işlemleri 1 Aralık itibariyle başlıyor. Ayrıca atıksu arıtma tesisleri tamamlanarak hizmete girecek ve kazı çalışmalarının yapıldığı bölgelerde sıcak asfalt kaplamaları yapılacak.

 • 23.11.2023 23 Kas 10:16 Bodrum'da kaçan minibüs içerisindeki göçmenler yakalandı

  Bodrum'da kaçan minibüs içerisindeki göçmenler yakalandı Muğla'nın Bodrum ilçesinde polisin 'dur' ihtarına uymayarak kaçan bir minibüs, içerisinde bulunan 10 kişilik göçmen grubuyla birlikte yakalandı. Minibüs, park halinde bulunduğu sırada polis ve jandarma ekipleri tarafından fark edildi. Göçmenler hakkında yasal işlemler yapılacak.

 • 22.11.2023 22 Kas 15:51 Bodrum'da bir restoranda çıkan yangın söndürüldü

  Bodrum'da bir restoranda çıkan yangın söndürüldü Muğla'nın Bodrum ilçesinde bulunan bir restoranda çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü. Restoran kullanılamaz hale geldi.

 • 22.11.2023 22 Kas 15:49 Restoran Alev Alev Yandı

  Restoran Alev Alev Yandı Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir restoranın mutfak bölümünde çıkan yangında büyük çapta maddi hasar meydana gelirken, restoran ise küle döndü. Yangının çıkış nedeniyle ilgili inceleme başlatıldı.

 • 22.11.2023 22 Kas 15:36 Bodrum'da bir restoran yangında küle döndü

  Bodrum'da bir restoran yangında küle döndü Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir restoranın mutfak bölümünde çıkan yangında büyük çapta maddi hasar meydana gelirken, restoran ise küle döndü. Yangının çıkış nedeni ile ilgili inceleme başlatıldı.

 • 18.11.2023 18 Kas 15:13 Bodrum'da Fırtına ve Sağanak Yaşamı Olumsuz Etkiledi

  Bodrum'da Fırtına ve Sağanak Yaşamı Olumsuz Etkiledi Muğla'nın Bodrum ilçesinde etkili olan fırtına ve sağanak yağış, cadde ve sokakları dereye dönüştürdü. Dalgaların boyu 3 metreyi aşarken, Marmaris Sakar Geçidi'nde sis nedeniyle görüş mesafesi düştü.

 • 14.11.2023 14 Kas 15:43 Bodrum Belediyesi Kaçak Yapılaşma ile Mücadele Ediyor

  Bodrum Belediyesi Kaçak Yapılaşma ile Mücadele Ediyor Bodrum Belediyesi, 2019 yılından bu yana ilçe genelinde kaçak yapılaşma ile mücadele çalışmalarını sürdürüyor. Yapı Kontrol Müdürlüğü ekipleri, tespit, suç duyuruları, mühürleme işlemleri, para cezaları ve yıkım kararlarını titizlikle uyguluyor. Son olarak Turgutreis Mahallesi'nde bir villanın kaçak eklentileri ile Akyarlar Mahallesi'nde bir site içerisinde bulunan kaçak yapının yıkım işlemleri tamamlandı. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, kaçak yapılaşmalarla mücadelelerinin hukuki süreçlere uygun bir şekilde devam edeceğini belirtti.

 • 14.11.2023 14 Kas 14:43 Muğla Bodrum'da Kaçak Yapılar Yıkıldı

  Muğla Bodrum'da Kaçak Yapılar Yıkıldı Muğla'nın Bodrum ilçesinde, belediye ekipleri tarafından tespit edilen kaçak yapılar yıkıldı. Bodrum Belediyesi, kaçak yapılaşmayla mücadele çalışmalarının devam ettiğini açıkladı. Yapı Kontrol Müdürlüğü ekipleri, kaçak yapılarla ilgili yasal işlemleri uygulayarak yıkım kararlarını gerçekleştirdi. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, yıkım kararlarının hukuki süreçlere uygun şekilde yapıldığını belirtti ve kaçak yapılara izin verilmeyeceğini vurguladı.

 • 13.11.2023 13 Kas 21:03 Bodrum'da Sağanak Yağmur Hayatı Olumsuz Etkiledi

  Bodrum'da Sağanak Yağmur Hayatı Olumsuz Etkiledi Muğla'nın Bodrum ilçesinde sabah saatlerinden itibaren etkili olan sağanak yağmur, cadde ve sokaklarda su birikintilerine neden oldu. Vatandaşlar ve sürücüler zor anlar yaşadı. Bodrum Belediyesi ekipleri taşkın riskine karşı önlemler aldı.

 • 13.11.2023 13 Kas 20:15 Bodrum'da Sağanak Yağmur Hayatı Olumsuz Etkiledi

  Bodrum'da Sağanak Yağmur Hayatı Olumsuz Etkiledi Muğla'nın Bodrum ilçesinde sabah saatlerinden itibaren etkili olan sağanak yağmur, cadde ve sokaklarda su birikintilerine neden oldu. Vatandaşlar ve sürücüler zor anlar yaşadı.

 • 10.11.2023 10 Kas 14:15 Durmuş Yılmaz, İYİ Parti'den istifa etti

  Durmuş Yılmaz, İYİ Parti'den istifa etti Eski Merkez Bankası Başkanı ve 27. Dönem İYİ Parti Milletvekili Durmuş Yılmaz partisinden istifa etti. İYİ Parti'nin kurucu üyeleri arasında yer alan Yılmaz, 2018 Türkiye genel seçimlerinde Ankara milletvekili seçilmişti. Yılmaz, son genel seçimde ise milletvekili listesinde yer almamıştı.

 • 08.11.2023 08 Kas 14:38 Bodrum'da Kontrolden Çıkan Otomobil Park Halindeki Araç ve Ambulansa Çarptı

  Bodrum'da Kontrolden Çıkan Otomobil Park Halindeki Araç ve Ambulansa Çarptı Muğla'nın Bodrum ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, bir otomobil kontrolden çıkarak önce park halindeki araca, ardından da ambulansa çarptı. Kazada otomobil sürücüsü ağır şekilde yaralandı ve hastaneye kaldırıldı. Kazaya karışan 3 araç da hasar gördü.

 • 08.11.2023 08 Kas 11:56 Bodrum'da Ambulans ve Otomobil Kaza Yaptı: 1 Yaralı

  Bodrum'da Ambulans ve Otomobil Kaza Yaptı: 1 Yaralı Muğla'nın Bodrum ilçesinde, park halindeki bir otomobile ve özel bir ambulansa çarpan otomobilin kazasında 1 kişi yaralandı. Yaralı sürücü, olay yerine gelen ekipler tarafından hastaneye kaldırıldı. Kazada, ambulans ve diğer araç kullanılamaz hale geldi.

 • 04.11.2023 04 Kas 11:48 Turgutreis Futbol Sahası Yenileme Çalışmaları Tamamlanıyor

  Turgutreis Futbol Sahası Yenileme Çalışmaları Tamamlanıyor Bodrum Belediyesi tarafından yürütülen Turgutreis'teki futbol sahasının yenileme çalışmaları sona yaklaşıyor. Yapılan çalışmalarla sahanın performansı artırılıp sporcuların güvenliği sağlanacak. FIFA standartlarına uygun hale getirilecek olan sahada, modern altyapı ve ekipmanlar yerleştirilecek. Yenilenen futbol sahasının bölgedeki spor faaliyetlerine katkı sağlaması ve genç sporcuların gelişimine destek olması bekleniyor.

 • 19.10.2023 19 Eki 14:50 21 Yıl Hapis Cezası Bulunan Şahıs Bodrum'da Yakalandı

  21 Yıl Hapis Cezası Bulunan Şahıs Bodrum'da Yakalandı Muğla'nın Bodrum ilçesinde jandarma ekipleri tarafından yakalanan Erol B., 4 ayrı suçtan toplamda 21 yıl kesinleşmiş hapis cezasına çarptırılmıştır. Şahıs, Turgutreis Jandarma Karakol Komutanlığı ve İstihbarat Kısım Amirliği tarafından gözaltına alınmış ve tutuklanarak cezaevine gönderilmiştir.

 • 13.10.2023 13 Eki 15:46 Halikarnas Balıkçısı Cevat Şakir Kabaağaçlı'nın Ölümünün 50. Yılında Anma Töreni Düzenlendi

  Halikarnas Balıkçısı Cevat Şakir Kabaağaçlı'nın Ölümünün 50. Yılında Anma Töreni Düzenlendi Bodrum Belediyesi, Halikarnas Balıkçısı Cevat Şakir Kabaağaçlı'nın ölümünün 50. yılında mezarının bulunduğu Gönültepe'de anma etkinliği düzenledi. Törene Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, CHP İlçe Başkanı Tuna Işın ve birçok önemli isim katıldı. Anma töreninde Balıkçı'nın eserleri canlandırıldı ve konuşmalar yapıldı. Bodrum Deniz Müzesi tarafından da Cumhuriyetin 100. yılı ve Balıkçı'nın ölüm yıl dönümü dolayısıyla etkinlikler düzenlenecek.

 • 13.10.2023 13 Eki 14:42 Tip 1 Diyabetli Bisiklet Tutkunu Öğrenciler Novo Nordisk Takımıyla Buluştu

  Tip 1 Diyabetli Bisiklet Tutkunu Öğrenciler Novo Nordisk Takımıyla Buluştu Muğla'nın Bodrum ilçesinde tip 1 diyabetli bisiklet tutkunu öğrenciler, diyabetli bisikletçilerden oluşan Novo Nordisk takımı ile bir araya geldi. Bodrum İlçe Sağlık Müdürlüğü Sağlıklı Hayat Merkezi'nin düzenlediği etkinlikte, tip 1 diyabetli çocuklar spor yapmanın mümkün olduğunu gösterdi. Öğrenciler ve sporcular, 58. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun startında birlikte poz verdi.

 • 13.10.2023 13 Eki 12:56 Bodrum'da 26 noktada su kesintisi başladı

  Bodrum'da 26 noktada su kesintisi başladı MUĞLA'nın turistik kenti Bodrum'un 26 noktasında, barajların su alımına kapatılmasının ardından 24 saatlik su kesintisi başladı.

 • 11.10.2023 11 Eki 09:56 Bodrum'da 2. Mitoloji ve Felsefe Zirvesi düzenlenecek

  Bodrum'da 2. Mitoloji ve Felsefe Zirvesi düzenlenecek Bodrum Belediyesi'nin destekleriyle Turgutreis Şevket Sabancı Kültür ve Sanat Merkezi'nde 14-15 Ekim 2023 tarihlerinde 'Tanrıçalar ve Bilge Kadınlar' konulu Felsefe Zirvesi düzenlenecek. Zirveye alanında uzman konuşmacılar katılacak ve program ücretsiz olarak halka açık olacak.

 • 09.10.2023 09 Eki 13:28 Muğla Büyükşehir Belediyesi Bodrum'da Kanalizasyon Projesini Tamamladı

  Muğla Büyükşehir Belediyesi Bodrum'da Kanalizasyon Projesini Tamamladı Muğla Büyükşehir Belediyesi, Bodrum'da yıllardır devam eden altyapı eksikliklerini gidermek için başlattığı kanalizasyon projesini tamamladı. Proje kapsamında 103 bin metrelik kanalizasyon hattının ardından sıcak asfalt ve parke çalışmalarına başlandı. Toplamda 26 bin metre sıcak asfalt ve 32 bin metrekare parke yapılacak olan çalışmalar, Bodrum'un alt ve üstyapısını modern bir yapıya kavuşturacak. Projenin maliyeti ise yaklaşık 132 milyon TL olarak belirlendi.

 • 07.10.2023 07 Eki 15:04 Bodrum, Yelken Tutkunlarının Vazgeçilmezi Haline Geldi

  Bodrum, Yelken Tutkunlarının Vazgeçilmezi Haline Geldi Engin mavilikleri, doğal güzellikleri ve elverişli rüzgarıyla Bodrum yelken tutkunlarının vazgeçilmezi haline geldi. Bodrum'da her yıl Ekim ayında başlayan ulusal ve uluslararası organizasyonlarla yelken zamanı olarak anılan bir dönem yaşanıyor. Bodrum Belediyesi ve çeşitli yelken kulüpleri tarafından düzenlenen yarışlar ve şampiyonalar, Bodrum'un yelken sporunun öncüsü konumuna gelmesini sağlıyor. Bodrum, tarihi denizcilik kültürüyle de öne çıkıyor ve uluslararası organizasyonlarla adını dünyaya duyurmaya devam ediyor.

 • 01.10.2023 01 Eki 22:23 Muğla'da 100. Yıl Cumhuriyet Kupası Yelken Yarışları Gerçekleştirildi

  Muğla'da 100. Yıl Cumhuriyet Kupası Yelken Yarışları Gerçekleştirildi Muğla'nın Bodrum ilçesinde, Yalıkavak Yelken Kulübü ev sahipliğinde düzenlenen 100. Yıl Cumhuriyet Kupası Yelken Yarışları'na 21 kulüpten 195 sporcu katıldı. Rüzgarın hızının zaman zaman 35 kilometreyi geçtiği yarışlarda bazı sporcular zor anlar yaşadı. Yarışların tamamlanmasının ardından ödül töreni düzenlendi ve birinci olan sporcular kupa ve madalyalarını aldı.

 • 27.09.2023 27 Eyl 14:22 Bodrum'da Avukatlardan Silahlı Saldırıya Tepki Yürüyüşü

  Bodrum'da Avukatlardan Silahlı Saldırıya Tepki Yürüyüşü Muğla'nın Bodrum ilçesinde avukatlar, meslektaşlarının silahlı saldırıda öldürülmesine tepki göstererek cübbeleriyle yürüyüş yapıp basın açıklamasında bulundu. Yüzlerce avukat, 'Avukata saldırı adalete saldırıdır!', 'Avukata şiddete son, mesleğimiz tehdit altında!', 'Avukata dokunma', 'Avukatlar tehlikedeyse hak arama özgürlüğü de tehlikede' yazılı dövizler ve pankartlarla Bodrum Belediye Meydanı'na yürüdü. Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Erinç Sağkan, Muğla Barosu Başkanı Levent Akgün, Denizli Barosu Başkanı Adnan Demirdöğer ile Muğla Barosu Bodrum Temsilcisi Onursal Özbek'in de arasında olduğu yüzlerce avukat yürüyüşe katıldı. TBB Başkanı Sağkan, avukatlara yönelik şiddete tahammüllerinin kalmadığını belirterek, adil yargılanma haklarının teminatı olan avukatların sahipsiz olmadığını vurguladı.

 • 26.09.2023 26 Eyl 13:09 Bodrum'da işitme engelliler için 'Sessiz Kafe' açıldı

  Bodrum'da işitme engelliler için 'Sessiz Kafe' açıldı Bodrum Belediyesi destekleriyle Marmara İşitme Engelliler Derneği bünyesinde işitme engelliler için özel olarak düzenlenen 'Sessiz Kafe' açıldı. İşaret dili bilen personellerin bulunduğu kafe, işitme engelli bireylerin iletişim kurmalarını ve sosyalleşmelerini sağlayacak. Ayrıca kafede işitme engelli bireylere özel kurslar düzenlenecek.

 • 22.09.2023 22 Eyl 21:21 Bodrum'da çıkan tartışma sonucu 2 kişi silahla öldürüldü

  Bodrum'da çıkan tartışma sonucu 2 kişi silahla öldürüldü Muğla'nın Bodrum ilçesinde çıkan tartışma sonucu 2 kişinin silahla vurularak öldürülmesiyle ilgili gözaltına alınan 2 zanlı tutuklandı. Tartışmanın sebebi olarak kaybedilen bir mahkeme meselesi gösterildi.

 • 22.09.2023 22 Eyl 18:40 Bodrum'da Silahlı Saldırıda Hayatını Kaybeden Avukat Mehmet Erdal Çam Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Bodrum'da Silahlı Saldırıda Hayatını Kaybeden Avukat Mehmet Erdal Çam Son Yolculuğuna Uğurlandı Muğla'nın Bodrum ilçesinde silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Av. Mehmet Erdal Çam, adliyede ve camide düzenlenen törenlerin ardından son yolculuğuna uğurlandı. Törene ailesi, meslektaşları ve siyasiler katıldı. Türkiye Barolar Birliği Başkanı Erinç Sağkan, saldırının kınandığını ve davanın takip edileceğini belirtti. Av. Erdal Çam'ın cenazesi Bitez Gülsevim Rüştü Kaynak Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Akyarlar Mezarlığı'nda defnedildi.

 • 22.09.2023 22 Eyl 17:28 Bodrum'da Avukat ve Emekli İcra Müdürü Silahlı Saldırı Sonucu Hayatını Kaybetti

  Bodrum'da Avukat ve Emekli İcra Müdürü Silahlı Saldırı Sonucu Hayatını Kaybetti Muğla'nın Bodrum ilçesinde, bir otel tahliye davasının kaybedilmesinden sorumlu tuttuğu avukat ve emekli icra müdürünü öldüren şüpheli ile ona yardım ettiği belirlenen kişi jandarmadaki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi. Şüpheli, saldırıyı işlettiği otelin tahliye davasının kaybedilmesinden dolayı gerçekleştirdiğini itiraf etti.

 • 22.09.2023 22 Eyl 16:11 Bodrum'da kan donduran cinayetin sır perdesi aralandı

  Bodrum'da kan donduran cinayetin sır perdesi aralandı Muğla'nın Bodrum ilçesinde avukatı ve emekli icra müdürünü öldüren şahsın, avukatını davayı kaybettiği için, emekli icra müdürünü ise avukatla tanıştırdığı için öldürdüğü ortaya çıktı. Zanlının avukatını ve icra müdürünü öldürmeden önce kendi otelinde yemeğe davet ettiği, yolda yaşanan tartışmanın ardından silahla kafalarına sıkarak öldürdüğü ortaya çıktı.

 • 22.09.2023 22 Eyl 08:34 Bodrum'da Dava Anlaşmazlığı Nedeniyle Avukat ve Emekli İcra Müdürü Öldürüldü

  Bodrum'da Dava Anlaşmazlığı Nedeniyle Avukat ve Emekli İcra Müdürü Öldürüldü Muğla'nın Bodrum ilçesinde, dava nedeniyle anlaşmazlık yaşayan Galip Ö., avukat Erdal Çam ve emekli icra müdürü Özcan Çavdar'ı tabancayla vurarak öldürdü. Şüpheli Galip Ö. jandarma ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı.

 • 21.09.2023 21 Eyl 20:22 Bodrum'da Anlaşmazlık Nedeniyle Cinayet

  Bodrum'da Anlaşmazlık Nedeniyle Cinayet Muğla'nın Bodrum ilçesinde, aralarında dava nedeniyle anlaşmazlık bulunan Galip Ö., aynı araçta tartıştığı Avukat Erdal Çam ve emekli icra müdürü Özcan Çavdar'ı tabancayla vurarak öldürdü. Olayın ardından Galip Ö. jandarma ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

 • 21.09.2023 21 Eyl 20:19 Bodrum'da Avukatını ve Emekli İcra Müdürünü Öldüren Şahıs Teslim Oldu

  Bodrum'da Avukatını ve Emekli İcra Müdürünü Öldüren Şahıs Teslim Oldu Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir şahıs, avukatını ve emekli icra müdürünü araç içerisinde başlarından silahla vurarak öldürdü. Kendi avukatını ve emekli icra müdürünü öldüren şahıs jandarmaya giderek teslim oldu. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 • 21.09.2023 21 Eyl 19:45 Tartışmada kan aktı! Avukat ve emekli icra memuru kafalarından vurularak öldürüldü

  Tartışmada kan aktı! Avukat ve emekli icra memuru kafalarından vurularak öldürüldü Muğla'nın Bodrum ilçesinde, Turgutreis Mahallesi'nde aynı araçta bulunan üç kişi arasında çıkan tartışma sonucu G.A tarafından silahla ateş edildi. Avukat Erdal Çam ve emekli İcra Müdürü Özcan Çavdar hayatını kaybetti. Şüpheli G.A, jandarmaya teslim oldu.

 • 21.09.2023 21 Eyl 19:03 Bodrum'da Silahlı Saldırı: 2 Kişi Hayatını Kaybetti

  Bodrum'da Silahlı Saldırı: 2 Kişi Hayatını Kaybetti Muğla'nın Bodrum ilçesinde, Turgutreis Mahallesi'nde meydana gelen olayda, 2 kişi otomobil içerisinde silahla vurularak öldürüldü. İhbar üzerine olay yerine sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. İlk belirlemelere göre, saldırı sonucu hayatını kaybeden kişilerin avukat Mehmet Erdal Çam ve emekli icra müdürü Özcan Çavdar olduğu tespit edildi. Şüpheli ise yakalandı. Olayla ilgili incelemeler devam ediyor.

 • 14.09.2023 14 Eyl 17:08 Bodrum Sağlık Vakfı 3. İyilik Şenliği Düzenleniyor

  Bodrum Sağlık Vakfı 3. İyilik Şenliği Düzenleniyor Muğla'nın Bodrum ilçesinde bu yıl 3'üncüsü yapılacak Bodrum Sağlık Vakfı 3. İyilik Şenliği öncesinde, basın toplantısı düzenlendi. Şenlik, 'Yeni bir bene bir adım' temasıyla bütünsel iyilik ve sürdürülebilir yaşam konularına odaklanacak. Etkinlik, Bodrum'un önde gelen firmalarının sponsorluğunda gerçekleşecek ve 100'e yakın stant ile binlerce katılımcıya ev sahipliği yapacak. Şenlikte konusunda uzman konuşmacılar, deneyim atölyeleri, ürün satış ve tanıtım alanları yer alacak. Ayrıca etkinlikte kitap imza etkinliği düzenlenecek ve elde edilecek gelir vakfa aktarılacak. Şenlik, Bodrum Herodot Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek ve konserle sona erecek.

 • 14.09.2023 14 Eyl 15:52 Tiyatronun unutulmayan isimlerinden Şükran Güngör

  Tiyatronun unutulmayan isimlerinden Şükran Güngör Aralarında "Onikinci Gece", "Hamlet", "Kızım Ayşe", "Güle Güle", "Aşk-ı Memnu" ve "Uğurlugiller"in de bulunduğu birçok tiyatro oyunu, sinema filmi ve televizyon dizisinde canlandırdığı karakterlerle izleyicinin gönlünde yer edinen oyuncu ve seslendirme sanatçısı Şükran Güngör, vefatının 21.

 • 13.09.2023 13 Eyl 17:05 Bodrum'da Deniz Dibi Temizliği Etkinliği Son Buldu

  Bodrum'da Deniz Dibi Temizliği Etkinliği Son Buldu Bodrum Belediyesi tarafından düzenlenen 'Denize En Çok Mavi Yakışır' sloganıyla gerçekleştirilen Deniz Dibi Temizliği Etkinliği, Kumbahçe koyunda yapılan temizlikle sona erdi. 11 ayrı mahallede gerçekleştirilen temizlikte toplamda 3 tona yakın atık toplandı. Temizlik sonrası Bodrum Belediye Meydanı'nda atıklar ve yapılan çalışmaların fotoğrafları sergilendi.

 • 11.09.2023 11 Eyl 11:48 Bodrum Belediyesi tarafından 100. Yıl Ateş Canbaz Kreş ve Gündüz Bakımevi açıldı

  Bodrum Belediyesi tarafından 100. Yıl Ateş Canbaz Kreş ve Gündüz Bakımevi açıldı Bodrum Belediyesi tarafından Mumcular-Karaova Mahallesi'nde yer alan 100. Yıl Ateş Canbaz Kreş ve Gündüz Bakımevi'nin açılışı yapıldı. Açılış törenine Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, CHP Bodrum İlçe Başkanı Tuna Işın ve diğer katılımcılar da katıldı. Bakımevi, bölgedeki depreme dayanıksız olan bir okulun öğrencileri için geçici olarak tahsis edildi.

 • 09.09.2023 09 Eyl 16:21 Bodrum'da firari hükümlü yakalandı

  Bodrum'da firari hükümlü yakalandı Muğla'nın Bodrum ilçesinde, hakkında kesinleşmiş hapis cezası bulunan firari hükümlü yakalandı.

 • 09.09.2023 09 Eyl 12:21 Muğla'da 52 Suç Kaydı Bulunan Şahıs Yakalandı

  Muğla'da 52 Suç Kaydı Bulunan Şahıs Yakalandı Muğla'nın Bodrum ilçesinde 52 ayrı suç kaydı bulunan ve 27 yıl 11 ay hapis cezası ile aranan M.T., jandarma ekiplerinin operasyonu ile yakalandı.

 • 07.09.2023 07 Eyl 21:21 Bodrum'da deniz dibi temizliği: 10 mahallede 2 bin 283 kilogram atık çıktı

  Bodrum'da deniz dibi temizliği: 10 mahallede 2 bin 283 kilogram atık çıktı Bodrum Belediyesi tarafından 'Denize En Çok Mavi Yakışır' sloganıyla başlatılan 'Deniz Dibi Temizliği Etkinliği' Ortakent ve Güvercinlik Mahallelerinde devam ederken, bugüne kadar gerçekleştirilen etkinliklerde 10 ayrı mahallede toplam 2 bin 283 kilogram atık toplandı.

 • 07.09.2023 07 Eyl 13:21 Bodrum'da Deniz Dibi Temizliği: 2 Ton Atık Toplandı

  Bodrum'da Deniz Dibi Temizliği: 2 Ton Atık Toplandı Muğla'nın Bodrum ilçesinde 10 mahallede yapılan deniz dibi temizliği çalışmalarında 2 tonu aşkın atık toplandı. Bodrum Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte, gönüllü dalış ekipleri tarafından deniz dibinden çıkarılan atıklar sergilenecek.

 • 07.09.2023 07 Eyl 11:50 Bodrum'da Deniz Dibi Temizliği: 664 Kilogram Atık Toplandı

  Bodrum'da Deniz Dibi Temizliği: 664 Kilogram Atık Toplandı Bodrum Belediyesi tarafından Ortakent ve Güvercinlik mahallelerinde gerçekleştirilen deniz dibi temizliği etkinliğinde toplam 664 kilogram katı atık toplandı. Temizlik kampanyası kapsamında 10 ayrı mahallede ise toplam 2 bin 283 kilogram atık çıkarıldı.

 • 07.09.2023 07 Eyl 11:09 Bodrum'da Deniz Dibi Temizliği Etkinliği Devam Ediyor

  Bodrum'da Deniz Dibi Temizliği Etkinliği Devam Ediyor Bodrum Belediyesi tarafından başlatılan Deniz Dibi Temizliği Etkinliği Ortakent ve Güvercinlik Mahalleleri'nde devam etti. Etkinlik kapsamında toplamda 664 kg atık malzeme çıkarıldı.

Advertisement