Eceabat ve Terzialan Belediye Başkanlarının AK Parti'ye Katılımı - Son Dakika

Eceabat ve Terzialan Belediye Başkanlarının AK Parti'ye Katılımı

05.01.2016 17:29
Eceabat ve Terzialan Belediye Başkanlarının AK Parti'ye Katılımı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Eceabat Belediye Başkanı Adem Ejder ile Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen'in MHP'den istifa edip, AK Parti'ye katılmasına ilişkin, "Kapımız bu hareketin içerisinde millete hizmet etme aşkıyla çalışmak isteyen herkese açık" ifadesini kullandı.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Eceabat Belediye Başkanı Adem Ejder ile Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen'in MHP'den istifa edip, AK Parti'ye katılmasına ilişkin, "Kapımız bu hareketin içerisinde millete hizmet etme aşkıyla çalışmak isteyen herkese açık" ifadesini kullandı.

Turan, belediye başkanlarının partilerine katılımıyla ilgili yaptığı değerlendirmede, AK Parti çatısı altında iki kıymetli belediye başkanıyla buluşmak, Eceabat ve Terzialan'a birlikte hizmet edecek olmaktan memnuniyet duyduklarını bildirdi.

Siyasi parti değişikliğinin hiç kolay bir iş olmadığını, uygulamada zorluklar bulunduğunu aktaran Turan, şunları kaydetti:

"Ancak siyasi parti mensubiyeti takım tutmaya benzemez. Mensubu olduğunuz parti iş üretmiyorsa daha üretken daha vizyoner bir partiye destek olunabilir. AK Parti ailesi her geçen gün daha da büyümeye devam ediyor. Kapımız bu hareketin içerisinde millete hizmet etme aşkıyla çalışmak isteyen herkese açık. Aramıza katılan belediye başkanlarımızın Eceabat'a, Çan'a, Terzialan'a tüm Çanakkalemize hayırlı olmasını diliyorum."

Öte yandan, AK Part'nin grup toplantısına, Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, Çardak Belediye Başkanı Basri Ulaş, Umurbey Belediye Başkanı Sami Yavaş, AK Parti Lapseki İlçe Başkanı Halil Özer ile Lapseki'deki muhtarlar katıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Eceabat ve Terzialan Belediye Başkanlarının AK Parti'ye Katılımı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Son dakika! Altının gram fiyatı 545 lira seviyesinden alıcı buluyor 12:12 Son dakika! Altının gram fiyatı 545 lira seviyesinden alıcı buluyor Fuhuş operasyonunda detaylar kan dondurdu! 18 yaşından küçük kızları asker eğlencesi ve düğünlere götürmüşler 12:06 Fuhuş operasyonunda detaylar kan dondurdu! 18 yaşından küçük kızları asker eğlencesi ve düğünlere götürmüşler Genç kız, erkek arkadaşı tarafından evinde boğazı kesilerek öldürüldü 11:53 Genç kız, erkek arkadaşı tarafından evinde boğazı kesilerek öldürüldü
Kaan Yıldırım, Hadise sorusu karşısında neye uğradığı şaşırdı! Söyleşiyi bitirip salonu terk etti 11:35 Kaan Yıldırım, Hadise sorusu karşısında neye uğradığı şaşırdı! Söyleşiyi bitirip salonu terk etti Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Biden ile Kasım'da Glosgow'da görüşeceğiz 11:14 Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Biden ile Kasım'da Glosgow'da görüşeceğiz Bu kez sevindiren haber geldi! Benzine 25 kuruş indirim geliyor 10:43 Bu kez sevindiren haber geldi! Benzine 25 kuruş indirim geliyor
Hastane odasında servet buldular! Yaşamını yitiren alzheimer hastası yatağının altına saklamış 10:31 Hastane odasında servet buldular! Yaşamını yitiren alzheimer hastası yatağının altına saklamış Doktor adayları için kadavra bulmakta zorlanıyor! Fakülteler, 16 bin dolara yurt dışından ithal ediyor 09:49 Doktor adayları için kadavra bulmakta zorlanıyor! Fakülteler, 16 bin dolara yurt dışından ithal ediyor
Advertisement