Gürcistan'ın Trabzon Başkonsolosu Kalandze, Trabzon Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu'nu Ziyaret Etti - Son Dakika

Gürcistan'ın Trabzon Başkonsolosu Kalandze, Trabzon Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu'nu Ziyaret Etti

23.11.2012 11:41
Gürcistan'ın Trabzon Başkonsolosu Kalandze, Trabzon Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu'nu Ziyaret Etti

Gürcistan'ın Trabzon Başkonsolosu Paata Kalandze, Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'nu ziyaret etti."Bu şehrin insanlarını selamlıyorum."

Gürcistan'ın Trabzon Başkonsolosu Paata Kalandze, Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'nu ziyaret etti.

Başkan Gümrükçüoğlu'nu makamında ziyaret eden Başkonsolos Kalandze, Trabzon'da bulunmaktan ve görev yapmaktan dolayı memnuniyet duyduğunu belirterek,

"Bu şehrin insanlarını selamlıyorum. Benim için bu şehirde görev yapmak ve kariyerimi bu güzel şehirde devam ettirmek gurur verici" dedi.

Trabzon'da kendini evinde gibi hissettiğini ifade eden Kalandze, "Bunu bana hissettiren Trabzon halkıdır. Gerçekten güzel ve sıcak bir kent. Bu şehre, güzel kişilerin elinin değdiği belli oluyor. Sıcak karşılamanızdan dolayı sizlere ve Trabzonlulara teşekkür ederim" diye konuştu.

Gümrükçüoğlu, Başkonsolos Kalandze'ye görevinde başarılar dileyerek, "İki kardeş ve komşu ülkenin en yakınındaki şehirlerinden birisine hoş geldiniz. Bugüne kadar ki komşuluğumuzu, iş birliğimizi daha da ileriye birlikte götürme gayreti içinde olacağız" dedi.

Başkonsolos Kalandze'den görev süresi ve bundan sonraki hayatında Trabzon'u kendi evi, kenti gibi kabul etmesini beklediklerini anlatan Gümrükçüoğlu, Trabzon hemşehrisi olmalarından memnuniyet duyacaklarını kaydetti.

Gümrükçüoğlu, ziyaret anısına Başkonsolos Kalandze'ye gümüş telkari işlemeli fincan takımı, Kalandze ise Gümrükçüoğlu'na el işi ahşap vazo armağan etti.

Muhabir: Cenk Yavuz Usta

Yayıncı: Tuğba Yardımcı Mısır - TRABZON

YORUMLAR
500
Emek ve Demokrasi Platformundan Kaftancıoğlu Kararına Tepki: 'İktidarın Toplumsal Muhalefeti Cezalandırma ve Sindirme Siyasetinin Sonucu' Emek ve Demokrasi Platformundan Kaftancıoğlu Kararına Tepki: 'İktidarın Toplumsal Muhalefeti Cezalandırma ve Sindirme Siyasetinin Sonucu' Trabzon'daki bıçaklı kavgada yaralanan kişi öldü Trabzon'daki bıçaklı kavgada yaralanan kişi öldü 1461 Trabzon'un Play-off şanssızlığı 1461 Trabzon'un Play-off şanssızlığı

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Gürcistan'ın Trabzon Başkonsolosu Kalandze, Trabzon Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu'nu Ziyaret Etti - Son Dakika


Advertisement