Karamanlı'da Mehteranlı Kermes Açılışı - Son Dakika

Karamanlı'da Mehteranlı Kermes Açılışı

05.06.2014 12:06
Karamanlı'da Mehteranlı Kermes Açılışı

Karamanlı Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan yıl sonu kermesi, Isparta Mehteran Takımı gösterisiyle açıldı.

Karamanlı Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan yıl sonu kermesi, Isparta Mehteran Takımı gösterisiyle açıldı.

Okul bahçesinde düzenlenen törende konuşan okul müdürü Beykul Küpeli, zorlu ve yorucu bir yılı geride bıraktıklarını, şimdi de tüm yılın stresini atmaya çalışacaklarını söyledi.

Okul yararına düzenledikleri kermesle hem dinleneceklerini hem de yeni eğitim öğretim yılına katkı sağlamayı hedeflediklerini anlatan Küpeli, şöyle konuştu:

"Okul aile birliğimizin katkılarıyla her yıl geleneksel olarak yaptığımız kermesimizin açılışını mehteran takımıyla yaptık. Mehteranın seslendirdiği, tarihi ve kültürel eserlerle gönül ruhlarımızı dinlendi. Öğrenci ve velilerimiz, yorgunluklarını attılar. Yine velilerimizin yardımlarıyla hazırlanan ikramlar, okul bütçemize katkı sağladı."

Mehteran takımının gösterisinin ardından kep töreni düzenlendi. - Burdur

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Liseli kardeşler komşularının çaresizliğine duyarsız kalmadı... Evde mahsur kalan komşularına verdikleri telefonlarına 40 gün sonra ulaştılar Liseli kardeşler komşularının çaresizliğine duyarsız kalmadı... Evde mahsur kalan komşularına verdikleri telefonlarına 40 gün sonra ulaştılar Isparta'da yaşlı ve engellilerin el emeği ürünlerinden oluşan sergi açıldı Isparta'da yaşlı ve engellilerin el emeği ürünlerinden oluşan sergi açıldı Liseli kardeşlerin deprem anında yürek ısıtan hareketleri Liseli kardeşlerin deprem anında yürek ısıtan hareketleri

Son Dakika Yerel Karamanlı'da Mehteranlı Kermes Açılışı - Son Dakika


Advertisement