Kaymakam Şahin öğrencilerle buluştu - Son Dakika

Kaymakam Şahin öğrencilerle buluştu

29.03.2022 11:00
Kaymakam Şahin öğrencilerle buluştu

Efeler Kaymakamı Cemal Şahin ilçedeki okulların pansiyonlarını ziyaret ederek öğrencilerle buluştu.

Efeler Kaymakamı Cemal Şahin ilçedeki okulların pansiyonlarını ziyaret ederek öğrencilerle buluştu.

İlçede göreve geldiği günden bu yana aktif bir idarecilik örneği sergileyen Efeler Kaymakamı Cemal Şahin ziyaretlerini sürdürüyor. İlçe genelindeki okulların pansiyonlarını ziyaret eden Kaymakam Şahin okul idarecilerinden gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında bilgi alırken, öğrencilerle de yemek yiyip sohbet etti. Kaymakam Şahin, "Aydın Fen Lisesi pansiyonunda yatılı kalan öğrencilerle, akşam yemeği sonrası çay eşliğinde sohbet ederek, gençlerimizi dinledik. Onlara gelecek ve kariyer planları konusunda tavsiyelerde bulunduk. Salonda spor yapan çocuklarımızla buluştuktan sonra, Sosyal Bilimler ve Yüksel Yalova Güzel Sanatlar Lisemiz pansiyonlarında kalan öğrencilerimizi ziyaret ederek eğitim, kariyer planlaması, sanat ve spor dair konuştuk. Tüm gençler geleceğimiz" dedi.

Kaymakam Şahin'e ziyaretleri sırasında Efeler ile Milli Eğitim Müdürü Hakan Özcan da eşlik etti. - AYDIN

YORUMLAR
500
Aydın'da dereyi kirleten vidanjör sürücüsü ile araç sahibine 193 bin lira ceza Aydın'da dereyi kirleten vidanjör sürücüsü ile araç sahibine 193 bin lira ceza Muğla'da araçtan hırsızlık yaptığı iddia edilen şüpheli yakalandı Muğla'da araçtan hırsızlık yaptığı iddia edilen şüpheli yakalandı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kaymakam Şahin öğrencilerle buluştu - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement