Kırşehirspor'un Teknik Patronu Görevini Bıraktı - Son Dakika
Yerel

Kırşehirspor'un Teknik Patronu Görevini Bıraktı

Kırşehirspor\'un Teknik Patronu Görevini Bıraktı

Kırşehirspor’da 5 yıldır görev yapan teknik patron Yrd. Doç. Bekir Barış Cihan teknik patronluk görevini bıraktığını açıkladı.

26.10.2016 11:56

Kırşehirspor'da 5 yıldır görev yapan teknik patron Yrd. Doç. Bekir Barış Cihan teknik patronluk görevini bıraktığını açıkladı.

Teknik Direktör Bekir Barış Cihan, Yozgatspor-Kırşehirspor maçından sonra bazı taraftarların kendini istifaya çağırması yönündeki tezahüratını şaşkınlıkla karşıladığını belirterek görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Teknik Direktör Cihan yaptığı yazılı açıklamada şunları kaydetti:

"Görev yapmaktan şeref duyduğum Kırşehirspor Teknik Direktörlük görevinden ayrılmış bulunuyorum.

5 sezon önce enkaz bir şekilde aldığımız camiamızı müthiş bir yapılanma ile bırakmanın haklı gururunu yaşıyorum.

Çok güzel anlar, sevinçler ve üzüntüler yaşadım. Bu süreç içerisinde yanımda yer alan Belediye Başkanımıza ve Yönetim Kurulu üyelerine, teknik ekibe, başta kaptanlar olmak üzere futbolcularıma, basınımıza, taraftarımıza ve Kırşehirspor camiamıza şükranlarımı sunuyorum. Hakkınızı helal edin. Başarılar diliyorum. Hoşça kalın."

Yozgat Bozok Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulundaki görevine devam edecek olan Cihan, başka bir takılmada anlaşma yapmadığını ifade etti. Kırşehirspor'da teknik patronluk görevine istifa sonrası Sinan Güneş ve Ali Doğan'ın bakacağı öğrenildi. - KIRŞEHİR

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kırşehirspor'un Teknik Patronu Görevini Bıraktı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement