Kocaoğlu, Durak'ı Ziyaret Etti - Son Dakika

Kocaoğlu, Durak'ı Ziyaret Etti

15.02.2012 15:40
Kocaoğlu, Durak'ı Ziyaret Etti

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak'ı ziyaret etti.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak'ı ziyaret etti.

Karşıyaka Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Durak'ı makamında ziyaret eden Kocaoğlu, belediyeye gelişinde bando eşliğinde karşılandı.

Kocaoğlu ve Durak, ziyarette projelerle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Bugüne kadar Karşıyaka, Bornova, Buca ve Konak'ta güçlü belediye hizmetlerinin ortaya konulduğunu ifade eden Kocaoğlu, daha büyük projelerin uygulanması gerektiğini söyledi.

Kocaoğlu, Karşıyaka'da tramvay ve opera binası gibi önemli projeleri hayata geçirmek için yoğun şekilde çalıştıklarını dile getirerek, "Karşıyaka'ya yapılacak opera binası ilçeye ayrı bir cazibe katacak. Türkiye'de ilk defa projelendirilmiş opera binasını yapacağız" dedi.

Aziz Kocaoğlu, yapılacak opera binası için Karşıyaka Belediyesince arazi tahsisinin yapıldığını, tramvay konusunda ise resmi prosedürlerin sürdüğünü, ayrıca Karşıyaka ilçesinde Mavişehir'e bir iskele yapılmasını planladıklarını bildirdi.

Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak da İzmir'in Büyükşehir Belediyesinin hizmetleriyle fark yarattığını dile getirerek, Kocaoğlu'nu çalışmaları dolayısıyla kutladı.

- İZMİR

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Erman Güraçar'ın Karşıyaka karnesi Erman Güraçar'ın Karşıyaka karnesi Karşıyaka Belediyesi Kolektif Girişimcilik Merkezi Girişim Kampı'23 Başladı Karşıyaka Belediyesi Kolektif Girişimcilik Merkezi Girişim Kampı'23 Başladı Karşıyaka'da Dinçel gitti Karşıyaka'da Dinçel gitti

Son Dakika Yerel Kocaoğlu, Durak'ı Ziyaret Etti - Son Dakika


Advertisement