Kozan'da Başarılı Sporcular Ödüllendirildi - Son Dakika

Kozan'da Başarılı Sporcular Ödüllendirildi

21.01.2014 15:25
Kozan'da Başarılı Sporcular Ödüllendirildi

Kozan Anadolu İmam Hatip Lisesi, katıldıkları çeşitli turnuvalarda dereceye giren öğrencilerini ödüllendirdi.

Kozan Anadolu İmam Hatip Lisesi, katıldıkları çeşitli turnuvalarda dereceye giren öğrencilerini ödüllendirdi.

Grekoromen güreşte Recep Doğantemur il birincisi, Vahit Gürkan Dağlıoğlu, Hasan Can Demirtaş ve Ahmet Örs il ikincisi, Abdullah İnceler, Nasuh Alıcı, Mevlüt Duman, Mustafa Ersoy, Muhammet Ali Gümüş ve Yaşar Ali Yıldız İl üçüncüsü olarak bölge şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Bilek güreşinde ise Numan Kocakaya il ikincisi, Ümit Yücel, Yunus Emre Çetin, Onur Kalın ve Enes Topal İl üçüncüsü oldu.

Okul bahçesinde düzenlenen törende, her iki turnuvada derece elde sporculara okul idaresince çeyrek altın, madalya ve plaket verildi.

Okul müdürü Hüseyin Şimşek, okulda spor salonları olmamasına rağmen her türlü sosyal, kültürel ve sportif faaliyeti desteklediklerini ifade ederek, "Başarılı olan öğrencilerimizi daha da motive etmek için ödüllendiriyoruz. Okulumuz öğrencileri, il genelinde elde etikleri başarı ile bölge şampiyonasına katılmaya hak kazandı.  Bizleri katıldıkları turnuvalarda temsil ederek gururlandıran sporcularımızı ve öğretmenlerimizi kutluyorum" dedi. - Adana

YORUMLAR
500
Oğlunun darp edildiğini gören baba dehşet saçtı; 1 ölü 3 yaralı Oğlunun darp edildiğini gören baba dehşet saçtı; 1 ölü 3 yaralı Oğlunun darp edildiğini gören baba pompalıyla dehşet saçtı! Ölü ve yaralılar var Oğlunun darp edildiğini gören baba pompalıyla dehşet saçtı! Ölü ve yaralılar var OĞLUNUN KAÇIRILDIĞI GEREKÇESİYLE GAZİNOYA ATEŞ AÇTI: 1 ÖLÜ, 3 YARALI OĞLUNUN KAÇIRILDIĞI GEREKÇESİYLE GAZİNOYA ATEŞ AÇTI: 1 ÖLÜ, 3 YARALI
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kozan'da Başarılı Sporcular Ödüllendirildi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement
Haberi Paylaş