Malatyalı Tekvandocular İddialı - Son Dakika
Yerel

Malatyalı Tekvandocular İddialı

Malatyalı Tekvandocular İddialı

Malatyalı tekvandocular Türkiye Şampiyonası'na iddialı hazırlanıyor.32 sporcu, 16-22 Ocak tarihleri arası Alanya'da yapılacak olan Tekvando Türkiye Şampiyonası'na katılacak.

04.01.2012 10:13
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Malatyalı tekvandocular Türkiye Şampiyonası'na iddialı hazırlanıyor.

Seçmelere katılan 15'i bayan, 58'i erkek olmak üzere toplam 73 sporcunun iştirak ettiği

il şampiyonası müsabakarı sonunda kilolarında ilk 2'ye giren

32 sporcu, 16-22 Ocak tarihleri arası Alanya'da yapılacak olan Tekvando Türkiye Şampiyonası'na katılacak. Tekvando Türkiye Şampiyonası'na katılacak sporcular iddialı şekilde hazırlıklarını sürdürdüklerini belirtildi. Tekvando Türkiye Şampiyonası'na katılıp Malatya'yı temsil edecek sporcular şunlar:

"Erkeklerde 45 kilo Talha Şengönül, Burak Aslan Argun, 48 kilo Selçuk Gedikli, Habib Us, 51 kilo Hüseyin Kırma, Sinan Erdem, 55 kilo Ahmet Biner, Olcay Karaduman, 59 kilo Oğuz Kaan Erkaya, Ebubekir Sıddık Parlak, 63 kilo Fatih Özer, Mehmet Karagöz, 68 kilo Murat Yaşa,Kadir Dündar, 73 kilo Oğuzhan Sarıcı, Süleyman Avcu, 78 kilo: Bekir Koltuk, Muhammet Emin Karaca, +78 kilo Muhammet Döncel,Ömer Dayan

Bayanlarda 42 kilo Rumeysa Şasa Merve Dere, 44 kilo Rukiye Karadoğan, 49 kilo Gizem Nur Görür, Sevilay Kızılay, 52 kilo Rabia Narinç, 55 kilo Şeyma Nur Ezen, Buşranur Demirtaş, 59 kilo Beyza Nur Biri, Tuğçe Yeşilbağ, 63 kilo Hatice Çatu, Merve Kaplan." - MALATYA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Malatyalı Tekvandocular İddialı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Abdullah Özdemir'den Ekrem İmamoğlu'na: Biz felaket zamanı tatile gitmeyiz
  21:39 Abdullah Özdemir'den Ekrem İmamoğlu'na: Biz felaket zamanı tatile gitmeyiz

  Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, AK Parti İBB Başkan Adayı Murat Kurum'un bakanlık döneminde felaket bölgelerindeki hizmetlerinden övgüyle bahsetti. Konuşmasında İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na gönderme yapan Özdemir, ''Biz felaket zamanı balıkçıya, tatile gitmeyiz'' dedi.

 • Kendisinden haber alınamayan kadın evde uyurken bulundu
  20:20 Kendisinden haber alınamayan kadın evde uyurken bulundu

  Niğde'de kendisinden haber alınamayan 65 yaşındaki F.G. isimli kadın, evinde uyurken bulundu.

 • Hazine ve Maliye Bakanı Şimşek: Türkiye, FATF'ın gri listesinden çıkıyor
  19:26 Hazine ve Maliye Bakanı Şimşek: Türkiye, FATF'ın gri listesinden çıkıyor

  Mali Eylem Görev Gücü (FATF), kara para aklama ve terörizmin finansmanı konusunda belirlediği kriterleri, Türkiye'nin büyük ölçüde karşıladığı sonucuna vardı. Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek FATF'ın Türkiye kararını değerlendirerek, ''Ülkemizi gri listeden çıkarmak için teknik çalışmalarımızı başarıyla tamamladık. Haziran ayında yapılacak yerinde denetimle gri listeden çıkma süreci tamamlanmış olacak.'' ifadelerini kullandı.

 • 6 yaşında evlendirme davasında istinaf mahkemesi cezayı az buldu, sanıklar yeniden yargılanacak
  18:12 6 yaşında evlendirme davasında istinaf mahkemesi cezayı az buldu, sanıklar yeniden yargılanacak

  6 yaşında evlendirilme davasında sanık Kadir İstekli, Yusuf Ziya Gümüşel ve Fatıma Gümüşel'in hapis cezası ile cezalandırıldıkları kararı istinaf mahkemesi bozdu. 20. Ceza Dairesi Kadir İstekli'nin iki suçtan cezalandırılması gerekirken tek suçtan cezalandırıldığı, anne Fatıma Gümüşel ve baba Yusuf Ziya Gümüşel'in ise anne ve baba olmalarından dolayı cezanın arttırılması gerektiğini belirterek kararın usul ve esas yönünden bozulmasına karar verdi. Sanıklar yeniden hakim karşısına çıkacak.

 • Mauro Icardi, MKE Ankaragücü-Galatasaray maçındaki hareketi nedeniyle PFDK'ya sevk edildi
  17:27 Mauro Icardi, MKE Ankaragücü-Galatasaray maçındaki hareketi nedeniyle PFDK'ya sevk edildi

  Galatasaray'ın Arjantinli futbolcusu Mauro Icardi, Ankaragücü maçındaki hareketi nedeniyle tedbirsiz olarak PFDK'ye sevk edildi.

 • Almanya'da kişisel kullanım amaçlı esrar tüketimi için karar verildi
  17:24 Almanya'da kişisel kullanım amaçlı esrar tüketimi için karar verildi

  Almanya, kişisel kullanım amaçlı esrarı kısmen yasallaştırma yolunda ilerliyor. Yeni yasa, ülkeyi Malta ve Lüksemburg'tan sonra esrarı yasallaştıran 3. Avrupa Birliği ülkesi haline getirecek. Tartışmaların ardından Almanya parlamentosunun esrar kullanımını kısmen yasallaştırması bekleniyor. Yasa değişikliği, Almanya'yı Malta ve Lüksemburg'dan sonra esrarı kişisel kullanım için yasallaştıran üçüncü Avrupa Birliği ülkesi yapacak.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: Enflasyon bizim de canımızı yakıyor
  17:11 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Enflasyon bizim de canımızı yakıyor

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Balıkesir'de düzenlenen mitingde konuştu. Gündemine yerel seçimleri ve hayat pahalılığını alan Erdoğan, "Dünyanın başının belası olan enflasyon bizim de canımızı yakıyor. Amacımız Türkiye Yüzyılı rotamızı koruyarak bu fırtınalı küresel iklimden ülkemizi sağ selamet çıkarmaktır." ifadelerini kullandı.

 • Dilan Polat'tan aylar sonra tek cümlelik paylaşım
  16:59 Dilan Polat'tan aylar sonra tek cümlelik paylaşım

  Kara para aklama ve vergi kaçırma gibi 4 ayrı suçtan tutuklu bulunan Dilan Polat'ın Instagram'daki sosyal medya hesabından aylar sonra bir paylaşım yapıldı. Polat çiftinin yer aldığı paylaşımdaki "Geciken adalet, adalet değildir." cümlesi ise dikkatlerden kaçmadı.

 • İmamoğlu, AKP çadırında esprili bir şekilde karşılık verdi
  16:59 İmamoğlu, AKP çadırında esprili bir şekilde karşılık verdi

  İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, AK Parti çadırını ziyareti sırasında görevlilerden AK Parti'ye üye olma teklifi aldı. İmamoğlu, teklife "Ne kadar çok istiyorsunuz beni" yanıtını verdi. İmamoğlu, seçim sürecinin barış içinde tamamlanmasını dileyerek "1 Nisan'da hepimiz komşuyuz, arkadaşız, akrabayız." dedi.


Advertisement