Nizip'te Hibe Programları Semineri - Son Dakika

Nizip'te Hibe Programları Semineri

09.01.2012 14:20
Nizip'te Hibe Programları Semineri

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği Nizip Şubesi tarafından hibe programları konulu bir seminer verildi.

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği Nizip Şubesi tarafından hibe programları konulu bir seminer verildi.

Zeugma Fırat Tanıtım Merkezi'nde düzenlenen seminere konuşmacı olarak katılan Proje Uzmanı Ziraat Yüksek Mühendisi Ahmet Yazgan, katılımcılara hibe programları konusunda ayrıntılı bilgiler verdi.

Yazgan, bölgede, 20'den fazla kaynaktan hibe verildiğini, bunları almanın yolunun ise iş fikirlerinin güzel bir şekilde yazıya dökerek proje haline getirmek olduğunu ifade etti.

TÜMSİAD Nizip Şube Başkanı Kasım Böler ise şunları kaydetti:

"İlçe olarak bu tür hibelerden yararlanmak istiyorsak, bol bol proje üretmemiz gerekiyor. Projelerimizi kabul ettirip yararlanmamız lazım. Ayrıca sivil toplum kuruluşları olarak yeni projeler üreterek, bize verilen desteklerden yararlanmalı ve bu fırsatları değerlendirmeli ve ilçemize artı değer katmalıyız."

- GAZİANTEP

YORUMLAR
500
Akdeniz Belediyesi, çiftçilere verimli gübre kullanımı semineri başlatıyor Akdeniz Belediyesi, çiftçilere verimli gübre kullanımı semineri başlatıyor Öğrencilere sınav kaygısı semineri verildi Öğrencilere sınav kaygısı semineri verildi Mersin'de üreticilere 'doğru bitki besleme' semineri Mersin'de üreticilere 'doğru bitki besleme' semineri
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Nizip'te Hibe Programları Semineri - Son Dakika


Advertisement