Tarsus Belediyesi Personeline Sağlık İndirimi Protokolü - Son Dakika

Tarsus Belediyesi Personeline Sağlık İndirimi Protokolü

08.11.2022 14:18
Tarsus Belediyesi Personeline Sağlık İndirimi Protokolü

Tarsus Belediyesi ile Özel Tarsus Hastanesi arasında indirim sözleşmesi imzalandı. Yapılan sözleşmeye göre Tarsus Belediyesi çalışanları ve birinci derece yakınlarına Özel Tarsus Hastanesi’nde yüzde 10 ile 15 arası indirim uygulanacak. Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, “Belediye çalışanlarımızın sağlık hizmetlerinden indirimli bir şekilde yararlanmasını önemsiyoruz. Protokolün taraflar ve çalışanlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz” dedi.

Tarsus Belediyesi ile Özel Tarsus Hastanesi arasında indirim sözleşmesi imzalandı. Yapılan sözleşmeye göre Tarsus Belediyesi çalışanları ve birinci derece yakınlarına Özel Tarsus Hastanesi'nde yüzde 10 ile 15 arası indirim uygulanacak. Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, "Belediye çalışanlarımızın sağlık hizmetlerinden indirimli bir şekilde yararlanmasını önemsiyoruz. Protokolün taraflar ve çalışanlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz" dedi.

Tarsus Belediyesi, çalışanlarının sağlık hizmetlerinden indirimli bir şekilde yararlanması için Tarsus'ta çeşitli protokollere imza atmaya devam ediyor. Bu kapsamda son olarak Tarsus Belediyesi ve Özel Tarsus Hastanesi arasında belediye çalışanlarına indirimli sağlık hizmet sunulması için sözleşme imzalandı. Protokolü, Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan ve Özel Tarsus Hastanesi Başhekimi Dr. Çağla Sayar imzaladı. İmza töreninde Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Sayar, Başhemşire Fitnat Güngör, İdari İşler Müdürü Muhammed Sıddık Duri, Opr. Dr. Ömer Sayar ve Opr. Dr. Muharrem Kalbisağde de yer aldı.

PERSONEL VE BİRİNCİ DERECE YAKINLARI FAYDALANABİLECEK

İmzalanan protokole göre Tarsus Belediyesi personeli ve birinci dereceden yakınları, muayenelerde yüzde 15, ameliyat ve medikal tedavilerde yüzde 10 indirimden faydalanabilecek.

Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, "İki kurum arasında gerçekleşen protokol ile belediye çalışanlarımız ve birinci derece yakınları sağlık hizmetlerinden indirimli faydalanabilecek. Personellerimize hayırlı olsun" dedi.

Kaynak: ANKA
YORUMLAR
500
Tarsus'taki müze ve ören yerleri geçen yıl 79 bin 871 ziyaretçi ağırladı Tarsus'taki müze ve ören yerleri geçen yıl 79 bin 871 ziyaretçi ağırladı Tarsus'ta oto galericiler sitesinin taşınması meclis üyelerince reddedildi Tarsus'ta oto galericiler sitesinin taşınması meclis üyelerince reddedildi Kasten öldürme suçundan ceza alan 4 şüpheli yakalandı Kasten öldürme suçundan ceza alan 4 şüpheli yakalandı

Son Dakika Yerel Tarsus Belediyesi Personeline Sağlık İndirimi Protokolü - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement