Son dakika Zeynep Çelik haberleri, Zeynep Çelik son dakika, son dakika Zeynep Çelik

Son Dakika Zeynep Çelik Haberleri

Son dakika Zeynep Çelik haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son zeynep çelik haberleri anında burada.

  • 18.02.2020 13:35 Yıldırımlı yüzücüler havuza damga vurdu Yıldırımlı yüzücüler havuza damga vurdu

    Yıldırım Belediyespor'da Nehir Yılmaz ve Nilay Başkaya'nın yer aldığı 2008 doğumlu kızlar takımı, Yavuz Kaan Sevgi ve Rıdvan Sadıkoğlu'nun yer aldığı 2008 doğumlu erkekler, Melisa Özmen, Zeynep Kılıç, Zeynep Çelik, Melike Minel Alibey'in yer aldığı 2009 doğumlu kızlar ile Yiğit Küçükyıldız, Ediz Bayram Rodoplu, Kıvanç Güler ve Eyüp Asaf Yel'in yer aldığı 2009 doğumlu erkekler takımları, 50 altın, 17 gümüş ve 13 bronz olmak üzere toplamda 80 madalya kazanarak havuza damgasını vurdu

  • 11.02.2020 14:24 Kağıtsporlu judocular turnuvaya damga vurdu Kağıtsporlu judocular turnuvaya damga vurdu

    2020 Tokyo Paralimpik Olimpiyatlarına katılmayı garantileyen Kocaeli Büyükşehir Kağıtspor'lu Zeynep Çelik Aydın ve Recep Çiftçi, Engelliler Judo Açık Turnuvası'na başarı ile döndü

  • 10.02.2020 16:18 Görme engelli milli judoculardan Almanya'da 6 madalya Görme engelli milli judoculardan Almanya'da 6 madalya

    Organizasyonda millilerden 66 kiloda Recep Çiftçi ve 57 kiloda da Zeynep Çelik şampiyon olarak altın madalya kazandı

  • 10.02.2020 09:48 Görme Engelli Judo Milli Takımı'ndan Almanya Açık'ta 2'si altın, 6 madalya Görme Engelli Judo Milli Takımı'ndan Almanya Açık'ta 2'si altın, 6 madalya

    Türkiye'nin 7 sporcuyla katıldığı şampiyonada 66 kg'de Recep Çiftçi ve 57 kg'de Zeynep Çelik şampiyon olarak altın madalya kazandı

  • 31.01.2020 09:34 Düzce'de otobüs bariyerlere çarptı: 7 yaralı Düzce'de otobüs bariyerlere çarptı: 7 yaralı

    Kazada otobüs şoförü Adem Yazarkan ile yolculardan Raziye Berberoğlu, Mehmet Uslu, Zeynep Çelik, Ayşe Çakı, Mürüvvet Tevge ve Öznur Irmak yaralandı

  • 31.01.2020 08:29 DHA YURT BÜLTENİ - 1 DHA YURT BÜLTENİ - 1

    Kazada otobüs sürücüsü Adem Yazarkan, yolcular Raziye Berberoğlu, Mehmet Uslu, Zeynep Çelik, Ayşe Çakı, Mürüvvet Tevge ve Öznur Irmak yaralandı

  • 31.01.2020 06:49 Otobüs bariyerlere çarptı: 7 yaralı Otobüs bariyerlere çarptı: 7 yaralı

    Kazada otobüs sürücüsü Adem Yazarkan, yolcular Raziye Berberoğlu, Mehmet Uslu, Zeynep Çelik, Ayşe Çakı, Mürüvvet Tevge ve Öznur Irmak yaralandı

  • 31.01.2020 06:46 OTOBÜS BARİYERLERE ÇARPTI: 7 YARALI OTOBÜS BARİYERLERE ÇARPTI: 7 YARALI

    Kazada otobüs sürücüsü Adem Yazarkan, yolcular Raziye Berberoğlu, Mehmet Uslu, Zeynep Çelik, Ayşe Çakı, Mürüvvet Tevge ve Öznur Irmak yaralandı

  • 31.01.2020 06:43 Otobüs bariyerlere çarptı 7 yaralı Otobüs bariyerlere çarptı 7 yaralı

    Kazada otobüs sürücüsü Adem Yazarkan, yolcular Raziye Berberoğlu, Mehmet Uslu, Zeynep Çelik, Ayşe Çakı, Mürüvvet Tevge ve Öznur Irmak yaralandı

  • 17.01.2020 14:10 Çubuk'ta karne heyecanı Çubuk'ta karne heyecanı

    İlkokul öğrencilerinden engelli Elif Zeynep Çelik'i ziyaret eden Kaymakam Keleş ve Başkan Demirbaş, öğrenciyle yakından ilgilendi

  • 26.12.2019 11:27 Türk Yıldızları'yla tanışan Beytüşşebaplı Zeynep, pilot olmak için destek istiyor Türk Yıldızları'yla tanışan Beytüşşebaplı Zeynep, pilot olmak için destek istiyor

    HAVA Kuvvetleri Komutanlığı'na, en büyük hayalinin pilotlarla tanışmak olduğunu belirten mektup yazdıktan sonra Orgeneral Hasan Küçükakyüz'ün davetiyle Konya'daki 3'üncü Ana Jet Üs Komutanlığı'na giden lise öğrencisi Zeynep Çelik, Türk Yıldızları'yla tanışıp, F-16 simülatöründe savaş uçağı kullandı.

  • 22.12.2019 13:21 Orgeneral Küçükakyüz, Şırnaklı kızın hayalini gerçekleştirdi Orgeneral Küçükakyüz, Şırnaklı kızın hayalini gerçekleştirdi

    Şırnak'ta bir lisede öğrenci olan Zeynep Çelik'i, Konya'daki 3. Ana Jet Üs Komutanlığına davet eden Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz, genç kızın pilotlarla tanışma hayalini gerçekleştirdi.

  • 22.12.2019 13:08 Şırnaklı kızın hayaline Şırnaklı kızın hayaline "dört yıldızlı" yardım

    Şırnaklı lise öğrencisi Zeynep Çelik'i, Konya'daki 3. Ana Jet Üs Komutanlığına davet eden Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz, genç kızın pilotlarla tanışma hayalinin gerçeğe dönüşmesini sağladı.

  • 22.12.2019 11:44 Şırnaklı kızın hayaline Şırnaklı kızın hayaline "dört yıldızlı" yardım

    Şırnaklı lise öğrencisi Zeynep Çelik'i, Konya'daki 3. Ana Jet Üs Komutanlığına davet eden Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz, genç kızın pilotlarla tanışma hayalinin gerçeğe dönüşmesini sağladı.

  • 19.12.2019 11:21 İHA'nın haberi ses getirdi, lise öğrencisinin hayali gerçekleştirildi İHA'nın haberi ses getirdi, lise öğrencisinin hayali gerçekleştirildi

    ŞIRNAK (İHA) – Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde yaşayan Zeynep Çelik, pilot olma hayaliyle Hava Kuvvetleri Komutanlığına mektup gönderdi.

  • 12.12.2019 13:16 Araban'da Araban'da "Bir Ev Bir Hayat" projesi hayata geçirildi

    Kaymakam Mutlu, ailenin tek çocukları 9 yaşındaki ilkokul öğrencisi Zeynep Çelik'e oyuncak hediye etti

  • 29.11.2019 12:16 Hava Kuvvetleri Komutanlığından Beytüşşebaplı genç kıza anlamlı hediye Hava Kuvvetleri Komutanlığından Beytüşşebaplı genç kıza anlamlı hediye

    Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde yaşayan Zeynep Çelik, pilot olma hayaliyle Hava Kuvvetleri Komutanlığına mektup gönderdi.

  • 01.11.2019 12:55 Judocular olimpiyat için hazırlandı Judocular olimpiyat için hazırlandı

    Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor'un başarılı milli Judocuları Zeynep Çelik Aydın ve Recep Çiftçi 2020 Tokyo Paralimpik Olimpiyatları kota müsabakaları için yapılan hazırlık kampını tamamladı

  • 23.10.2019 11:15 3 bin 200 rakımda, kar yağışına aldırmadan antrenman yapıyorlar 3 bin 200 rakımda, kar yağışına aldırmadan antrenman yapıyorlar

    Dünya Şampiyonu Zeynep Çelik, olimpiyatlarda İstiklal Marşı'nı okutmak istediğini belirterek, "Erzurum'da daha önce 8 yıl yaşadım

  • 23.10.2019 10:16 Kar yağışına aldırmadan antrenman yapıyorlar Kar yağışına aldırmadan antrenman yapıyorlar

    Dünya Şampiyonu Zeynep Çelik, olimpiyatlarda İstiklal Marşı'nı okutmak istediğini belirterek, "Erzurum'da daha önce 8 yıl yaşadım

  • 15.08.2019 00:27 Sıcaklar arttı, Munzur ve Pülümür çayı serinlemek isteyenlerle doldu Sıcaklar arttı, Munzur ve Pülümür çayı serinlemek isteyenlerle doldu

    İstanbul'dan kamp için Tunceli'ye gelen Zeynep Çelik ise; "Sürekli görüyordum Munzur'u deniz gibi yapmışlar diye

  • 14.08.2019 12:20 Sıcaklar arttı, Munzur ve Pülümür çayı serinlemek isteyenlerle doldu Sıcaklar arttı, Munzur ve Pülümür çayı serinlemek isteyenlerle doldu

    İstanbul'dan kamp için Tunceli'ye gelen Zeynep Çelik ise; "Sürekli görüyordum Munzur'u deniz gibi yapmışlar diye

  • 30.07.2019 12:22 Avrupa Şampiyonası'ndan iki önemli derece Avrupa Şampiyonası'ndan iki önemli derece

    Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor'un ve milli takımın başarılı judocuları Zeynep Çelik Aydın ve Recep Çiftçi, başarılarına bir yenisini daha ekledi

  • 29.07.2019 12:53 Görme engelli judoculardan 6 madalya

    Milli sporculardan Zeynep Çelik Aydın ve Raziye Uluçam altın madalyanın sahibi oldu

  • 27.07.2019 09:53 Paralimpik judoculardan İtalya'da 3 madalya

    Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonundan yapılan açıklamada, "Uluslararası Görme Engelliler Spor Federasyonu (IBSA) Avrupa Judo Şampiyonası'nın ilk gününde 57 kiloda Zeynep Çelik Aydın altın madalya, 60 kiloda Recep Çiftçi gümüş madalya ve 48 kiloda Ecem Taşın bronz madalya kazanarak büyük bir gurur yaşattı

  • 24.07.2019 17:22 Görme engelli judocular Avrupa Şampiyonası'nda Görme engelli judocular Avrupa Şampiyonası'nda

    Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor'lu milli judocular Zeynep Çelik Aydın ve Şaban Mert Dolar görme engelliler judo milli takım kafilesi ile İtalya'nın Cenova kentinde 26-28 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek Avrupa Şampiyonası'na katılmak üzere yola çıktı.

  • 24.07.2019 09:56 Görme engelli judocular Avrupa Şampiyonası'nda Görme engelli judocular Avrupa Şampiyonası'nda

    Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor'lu milli judocular Zeynep Çelik Aydın ve Şaban Mert Dolar görme engelliler judo milli takım kafilesi ile İtalya'nın Cenova kentinde 26-28 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek Avrupa Şampiyonası'na katılmak üzere yola çıktı

  • 23.07.2019 15:38 Görme Engelliler Judo Avrupa Şampiyonası'na doğru

    İtalya'ya giden milli takımda yer alan milli sporcular şunlar: Kadınlar: Ecem Taşın, Cahide Ekin, Zeynep Çelik Aydın, Duygu Çete Artan, Rabia Uluçam, Mesme TaşbağErkekler: Recep Çiftçi, Kadir Yıldırım, Sabri Yur, Şaban Mert Dolar, Gökhan Biçer, Hidayet Sevinç

  • 07.07.2019 10:50 Görme engelli judocumuz yine zirvede Görme engelli judocumuz yine zirvede

    Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübünün görme engelli judocusu Zeynep Çelik Aydın, ABD'deki olimpiyat elemelerinde altın madalya kazandıUluslararası Görme Engelliler Spor Federasyonu tarafından Amerika Birleşik Devletleri'nin Indiana kentinde gerçekleştirilen Olimpiyat elemlerinde Zeynep...

  • 02.07.2019 16:50 Görme engelli milli judocular Ankara'da kamp yapacak

    Milli takımın hazırlık kampına davet edilen sporcular şöyle: Ecem Taşkın, Cahide Eke, Zeynep Çelik Aydın, Duygu Çete Artar, Raziye Uluçam, Mesme Taşbağ, Recep Çiftci, Kadir Yıldırım, Hidayet Sevinç, Şaban Mert Dolar, Sabri Yur, Gökhan Biçer, Onur Taştan, Fatma Toprak, Mürvet Kaya, Merve Türk, Ebru Atabay, Hasan Furkan Bilici, Samet Serçeli, Oğuzhan Ayık

  • 02.05.2019 13:33 Milli Badmintoncular Yunanistan'da Madalya Peşinde Milli Badmintoncular Yunanistan'da Madalya Peşinde

    Düzenlenen turnuvada ay-yıldızlı bayrağımızı temsil edecek badmintoncular ise şöyle: "Barış Özkan, Arda Semercioğlu, Mehmet Salih Öz, Mehmet Çapar, Yusuf Yaşar, Murat Saka, İbrahim Haktan Doğan, Muhammet Özdemir, Alparslan Karaman, Gökhan Zembilci, Batuhan Yılmaz, Muhammet Can Hacıoğlu, Zeynep Çelik, Yazgan Çalışır, Emre Sönmez, Zehra Erdem, İlayda Nur Özelgül

  • 14.04.2019 12:56 Kocaispir: Kocaispir: "Yüreğir'de Omuz Omuza Çalışacağız"

    İhtisas komisyonları da şu isimlerden oluştu: Bayındırlık ve İmar Komisyonu: Mustafa Özcan, Ünal Şahbazoğlu, Ali Pamuk, Muharrem Baran, Aydın BaşDeprem ve Doğal Afet Komisyonu: Özdemir Gökdemir, Mehmet Murat Kılınç, Suna Ögütcan, Uğur Saylıkan, Duran Hakan Şaşmaz,Kentsel Dönüşüm Komisyonu: Asım Gül, Aslıhan Yavuz, Suna Ögütcan, Yılmaz Ballıoğlu, Bülent Vatansever,Altyapı Hizmetleri Komisyonu: Selahattin Kılıç, Murat Ayhan Benlice, Özdemir Gökdemir, İsmet Yüksel, Recai Mercimek,Mesken ve Gecekondu Komisyonu: Hacı Yüksekyayla, Emine Yıldırım, Ozan Gülaçtı, Zeki Kurşun, Duran Hakan Şaşmaz,AB ve Dış İlişkiler Komıisyonu: Bihter Eşelioğlu, Orhan Tosun, İhsan Topçu, Elif Naz Tozkoporan, Ugur Saylıkan,Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu: Emine Yıldırım, Aslıhan Yavuz, Furkan Bozkurt, Suzan Yiğit Zeynep Çelik,Plan Bütçe Komisyonu: Mehmet Murat Kılınç, Asım Gül, Hacı Yüksekyayla, Yılmaz Ballıoğlu, Suzan Yiğit,Tarife Komisyonu: Suna Ögütcan, Metin Uğurlu, Furkan Bozkurt, Cafer Boyraz, Zeki Kurşun,Kanunlar Komisyonu: Aslıhan Yavuz, Mustafa Özcan, Haluk Sığınç, Turgut Üstün, Aydın BaşEğitim Kültür Spor Komisyonu: Özdemir Gökdemir, Selahattin Kılınç, Ayhan Murat Benlice, Elif Naz Tozkoporan, Zeynep Çelik,Çevre ve Sağlık Komisyonu: Ünal Şahbazoğlu, Ali Pamuk, İhsan Topçu, Muharrem Baran, Fevzi Ala,İnsan Hakları Komisyonu: Tarık Özünal, Metin Uğurlu, Ozan Gülaçtı, Şükrü Bayav, Fevzi AlaHalkla İlişkiler Komisyonu: Orhan Tosun, Bihter Eşelioğlu, Emine Yıldırım, Cafer Boyraz, Şükrü Bayav"Yüreğir bizden hizmet bekliyor"Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, omuz omuza verip el ve gönül birliği yaparak Yüreğir'in bütününe hizmet etmek için çalışacaklarını söyledi

  • 10.03.2019 23:20 Görme Engelli Kadın Milli Takımı, Japonya'da Tarih Yazdı Görme Engelli Kadın Milli Takımı, Japonya'da Tarih Yazdı

    57 kiloda mücadele eden dünya şampiyonu milli sporcu Zeynep Çelik Aydın sakatlığı nedeniyle şampiyonadan çekilmek zorunda kaldı

  • 06.03.2019 15:50 Sporun En İyileri 65 Yıldır Gillette Milliyet Spor Ödülleri ile Belirleniyor Sporun En İyileri 65 Yıldır Gillette Milliyet Spor Ödülleri ile Belirleniyor

    2018 Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Adayları;Yılın Sporcusu Adayları: Ramil Guliyev, Cedi Osman, Mete Gazoz, Taha Akgül, Yasemin Adar, Metehan BaşarGillette Yılın Futbolcusu Adayları: Cengiz Ünder,Fernando Muslera,Bafetimbi Gomis,Ricardo Quaresma,Yusuf Yazıcı,Edin ViscaYılın Takımı Adayları: Fenerbahçe Beko, Galatasaray, VakıfBank, 4x100 Bayrak Takımı, Akhisarspor, DarüşşafakaYılın Antrenörü Adayları: Zeljko Obradovic, Fatih Terim, Okan Buruk, Ali Şahin,Giovanni Guidetti, Orhun EneYılın Çıkış Yapan Sporcusu Adayları: Ozan Kabak, Mete Gazoz, Yasemin Ecem Anagöz, Meryem Bekmez, Can Öncü, Yankı ErelYılın Paralimpik - Engelli Sporcusu/Takımı Adayları: Ampute Futbol Milli Takımı, Sümeyye Boyacı, Tekerlekli Sandalye U22 Takımı, Hamide Kurt, Zeynep Çelik, Zübeyde SüpürgeciGillette Venus Yılın Kadın Sporcusu Adayları: Ayşe Begüm Onbaşı, İrem Yaman Yasemin Adar, Zhu Ting, Yeşim Bostan, Tijana Boskovic

  • 28.02.2019 12:51 Kağıtsporlu Judoculardan 3. Kez Kupa Geldi Kağıtsporlu Judoculardan 3. Kez Kupa Geldi

    Türkiye'de kendi dalında en ön basamaklarda olan judoculardan Zeynep Çelik Aydın 57 kilogramda, Saban Mert Dolar 81 ve Büyükler 81 kilogramda Emrullah Toprakçı 1'inci olmayı başardı

  • 23.02.2019 18:52 Görme Engelliler Judo Türkiye Şampiyonasında İlk Gün Sona Erdi Görme Engelliler Judo Türkiye Şampiyonasında İlk Gün Sona Erdi

    Zeynep Çelik Aydın (Kocaeli), 2

  • 19.02.2019 22:41 Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında - Kars

    Kentte siyasi partilerin il ve ilçe seçim kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki belediye başkan adaylarının isimleri şöyle: Adalet ve Kalkınma PartisiArpaçay: Erçetin AltayAkyaka: Ergüder ToptaşSelim: Coşkun AltunSarıkamış: Köksal ToksoySusuz: Ali YeğinKağızman: Nuri TuranDigor: Nebi KerencilerDağpınar beldesi: Ömer VargülCumhuriyet Halk Partisi Merkez: Taner ToramanArpaçay: Enver AkkayaSelim: İlyas BarışkoçSarıkamış: Turgut YurdakulSusuz: Oğuz YantemurDağpınar beldesi: Nurettin ArtuğMilliyetçi Hareket PartisiMerkez: Çetin Nazik (Cumhur İttifakı)Arpaçay: Erdal MertAkyaka: Gürsoy ÇapıkSelim: Yusuf YekeSarıkamış: Harun HayaliSusuz: Adem Can DaysalKağızman: Nevzat YıldızDigor: Selçuk Balcı Dağpınar Beldesi: Atalay TazegülHalkların Demokratik PartisiMerkez: Ayhan Bilgen - Şevin AlacaSarıkamış: Zeynep Çelik - Yaşar ArasKağızman: Gögercin Aras - Mehmet Emin ArasDigor: Güljin Kaya - Mustafa ÖzyağcıİYİ Parti Merkez: Settar KayaSelim: Nazım İrfan TanrıkuluArpaçay: Talip SönmezAkyaka: Bülent AktaşDemokratik Sol Parti: Merkez: Naif AlibeyoğluSaadet Partisi: Merkez: Şenol ÇolakVatan PartisiMerkez: Tuncay Mutluer

  • 22.01.2019 13:49 HDP, Diyarbakır Dahil 20 İlde Adayını Açıkladı HDP, Diyarbakır Dahil 20 İlde Adayını Açıkladı

    Açıklanan adaylar şöyle:DİYARBAKIRDiyarbakır Büyükşehir Belediyesi: Hülya Alökmen Uyanık / Adnan Selçuk MızraklıKayapınar: Kezban Yılmaz / Necati PirinççioğluHazro: Gülistan Ekti/ Ahmet ÇevikKulp: Fatma Ay / Mehmet Emin AyKocaköy: Rojda Nazlıer / Kasım PervaneÇermik: Makbule Çakın / Muharrem ŞahinÇınar: Necla Tamriş / Ozan KardaşDicle: Yasemin Üçer / Felat AygörenErgani: Meryem Yıldız / Ahmet KayaHani: Cemal SatıSur: Filiz Buluttekin -Cemal ÖzdemirBağlar: Zübeyda Zümrüt – Zeyat CeylanYenişehir: Belgin Diken -İbrahim ÇiçekLice: Salime Zingil – Tarık MercanSilvan: Naşide Toprak- Abbas Hilmi AzizoğluBismil: Gülşen Özer – Orhan AyazEğil: Gülistan Ensarioğlu – Mustafa AkkulVANVan Merkez: Bedia Özgökçe Ertan – Mustafa AvcıTuşba: Ayşe Minaz / Yılmaz BerkiMuradiye: Leyla Balkan / Yılmaz ŞalanErciş: Yıldız Çetin / Mahmut PalaSaray: Caziye Duman / Şahabettin BilmezBahçesaray: Gülistan Önver / Garip Aykutİpekyolu: Azim Yacan- Şehzade KurtEdremit: Gülcan Kaçmaz Sağyiğit – Seyfettin İthaÖzalp: Dilan Öğrenci – Yakup AlmaçÇaldıran: Leyla Adsak – Faruk DemirBaşkale: Şengül Polat – Erkan AcarGürpınar: Rojbin Akdağ – Kemal GülerGevaş: Melek Arapoğlu- Veysi ŞekerMARDİNMardin Büyükşehir Belediyesi: Ahmet Türk – Figen AltındağNusaybin: Semire Nergiz -Ferhat KutKızıltepe: Nülifer Elik Yılmaz- Salih KudayDerik: Mülkiye Esmez -Mehmet Şerif KıranArtuklu: Nurettin Turgay /Dargeçit: Mevlüde Çelebi / Ahmet İnciMazıdağı: Nalan Özaydın / İbrahim ÇokoMidyat: Rezan Tasman / Osman DemirciKARSKars Merkez: Ayhan Bilgen –Şevin AlacaDigor: Guljin Kaya / Mustafa ÖzyağcıKağızman: Çiğdem Özlü / Memet AlkanPazarcık: Münevver Subaşı / Ebubekir ErkmenSarıkamış: Zeynep Çelik / Yaşar ArasMUŞMuş Merkez: Sibel Genç – Sırrı SakıkBulanık: Eylem Suruca – Adnan TopçuMalazgirt: Gülay Çelik – Erdal ÇakarVarto: Ülkü Baytaş– Gıyasettin AydemirBATMANBatman Merkez: Songül Korkmaz – Sabri ÖzdemirBekirhan: Gülistan Sönük /Fırat KarabulutKozluk: Nazime Avcı / Ayhan ErenBeşiri: Felek Özbek / Mustafa Öztürkİkiköprü: Hatice Taş / Osman KarabulutGercüş: Zeynep Aslan / Abdulkerim KayaBİTLİSBitlis Merkez: Zekiye İlbasan – Faruk İşlerTatvan: Serap Çakmak – Habip YeşiltepeHizan: Dilek Aslan / Erkan ÇetinMutki: Belgin Korkmaz / İrfan HülagüAhlat: Leyla AslanargınHAKKARİHakkari Merkez : Seher Kadiroğlu Ataş / Cihan KahramanEsendere: Semra Aktan / Mustafa IşıkYüksekova: Remziye Yaşar – İrfan SarıÇukurça: Hevidar Ertunç- Ebubekir KanatŞemdinli: Felem Aker – Sami BeşerBüyükçiftlik: Gülcan Ceylan – Emin BulganAĞRIDoğubayazıt: Yıldız Acar – Cesim ÇakçıDiyadin: Hazal Aras – İhsan YenigünPatnos: Müşerref Geçer / Emrah KılıçTutak: Selma Şahin / Baran ÖztürkTaşlıçay: Betül Yaşar / Mehmet Umut DoğruerEleşkirt: Derya Oğul / Rıfat YerlikayaMALATYA Arvguvan: Seda Gültüten- İlhan YıldızARDAHANGöle: Nizamettin Öztürk ŞIRNAKŞırnak Merkez: Nurcan Altürk / Hişyar UysalBeytüşşebap: Sabiha Akdağ / Cahit ÖzkanGüçlükonak: Zilan Ecevit/ M

  • 21.01.2019 12:10 İşte HDP 2019 Yerel Seçim Aday Listesi! İşte HDP 2019 Yerel Seçim Aday Listesi!

    İşte HDP'nin açıklanan belediye başkan adayları…VAN MERKEZ-Bedia Özgökçe Ertan-Mustafa AvcıVAN İPEKYOLU-Azim Yacan-Şehzade KurtVAN EDREMİT-Gülcan Kaçmaz Sağyiğit-Seyfettin İthaVAN ÖZALP-Dilan Öğrenci-Yakup AlmaçVAN ÇALDIRAN-Leyla Atsak-Faruk DemirVAN BAŞKALE-Şengül Polat-Erkan AcarVAN GÜRPINAR-Rojbin Akdağ-Kemal GülerVAN GEVAŞ-Melek Arapoğlu-Veysi ŞekerMARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ-Ahmet Türk-Figen AltındağMARDİN NUSAYBİN-Semire Nergiz-Ferhat KutMARDİN KIZILTEPE-Nülifer Elik Yılmaz-Salih KudayMARDİN DERİK-Mülkiye Esmez-Mehmet Şerif KıranKARS MERKEZ-Ayhan Bilgen-Hatice OrhankaziMUŞ MERKEZ-Sibel Genç-Sırrı SakıkMUŞ BULANIK-Eylem Suruca-Adnan TopçuMUŞ MALAZGİRT-Gülay Çelik-Erdal ÇakarMUŞ VARTO-Ülkü Baytaş-Gıyasettin AydemirBATMAN MERKEZ-Songül Korkmaz-Sabri ÖzdemirBİTLİS MERKEZ-Zekiye İlbasan-Faruk İşlerBİTLİS TATVAN-Serap Çakmak-Habip YeşiltepeHAKKARİ YÜKSEKOVA-Remziye Yaşar-İrfan SarıHAKKARİ ÇUKURCA-Hevidar Ertunç-Ebubekir KanatHAKKARİ ŞEMDİNLİ-Felem Aker-Sami BeşerHAKKARİ YÜKSEKOVA BÜYÜKÇİFTLİK-Gülcan Ceylan-Emin BulganAĞRI DOĞUBAYAZIT-Yıldız Acar-Cesim ÇakanAĞRI DİYADİN-Hazal Aras-İhsan YenigünMALATYA ARVGUVAN-Seda Gültutan-İlhan YıldızŞIRNAK CİZRE-Mehmet Ziriğ-Berivan KutluŞIRNAK SİLOPİ-Adalet Fidan-Süleyman ŞavlukŞIRNAK İDİL-Songül Erdem-Niyazi ÇevrimŞIRNAK GÜÇLÜKONAK FINDIK BELDESİ-Ahmet İmre-Sevim İmreŞIRNAK ULUDERE-Selahattin Ürün-Feride YamanDİYARBAKIR SUR-Filiz Buluttekin-Cemal ÖzdemirDİYARBAKIR BAĞLAR-Zübeyde Zümrüt-Zeyyat CeylanDİYARBAKIR YENİŞEHİR-Belgin Diken-İbrahim ÇiçekDİYARBAKIR LİCE-Salime Zingil-Tarık MercanDİYARBAKIR SİLVAN-Naşide Toprak-Abbas Hilmi AzizoğluDİYARBAKIR BİSMİL-Gülşen Özer-Orhan AyazDİYARBAKIR EĞİL-Gülistan Ensarioğlu-Mustafa AkkulBİNGÖL KARLIOVA-Evin Özen-Özkan BingölERZİNCAN MERKEZ ÇAĞLAYAN BELDESİ-Özlem Demir-Veli PınarDİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Hülya Alökmen Uyanık Adnan Selçuk MızraklıDİYARBAKIR - KAYAPINAR Kezban Yılmaz Necati PirinççioğluDİYARBAKIR - HAZRO Gülistan Ekti Ahmet ÇevikDİYARBAKIR - KULP Fatma Ay Mehmet Emin AyDİYARBAKIR - KOCAKÖY Rojda Nazlıer Kasım PervaneDİYARBAKIR - ÇERMİK Makbule Çakın Muharrem ŞahinDİYARBAKIR - ÇINAR Necla Tamriş Ozan KardaşDİYARBAKIR - DİCLE Yasemin Üçer Felat AygörenDİYARBAKIR - ERGANİ Meryem Yıldız Ahmet KayaDİYARBAKIR - HANİ Cemal Satı DİYARBAKIR - SUR Filiz Buluttekin Cemal ÖzdemirDİYARBAKIR - BAĞLAR Zübeyda Zümrüt Zeyat CeylanDİYARBAKIR - YENİŞEHİR Belgin Diken İbrahim ÇiçekDİYARBAKIR - LİCE Salime Zingil Tarık MercanDİYARBAKIR - SİLVAN Naşide Toprak Abbas Hilmi AzizoğluDİYARBAKIR - BİSMİL Gülşen Özer Orhan AyazDİYARBAKIR - EĞİL Gülistan Ensarioğlu Mustafa AkkulVAN - TUŞBA Ayşe Minaz Yılmaz BerkiVAN - MURADİYE Leyla Balkan Yılmaz ŞalanVAN - ERCİŞ Yıldız Çetin Mahmut PalaVAN - SARAY Caziye Duman Şahabettin BilmezVAN - BAHÇESARAY Gülistan Önver Garip AykutMARDİN - ARTUKLU Nurettin Turgay MARDİN - DARGEÇİT Mevlüde Çelebi Ahmet İnciMARDİN - MAZIDAĞI Nalan Özaydın İbrahim ÇokoMARDİN - MİDYAT Rezan Tasman Osman DemirciKARS - DİGOR Guljin Kaya Mustafa ÖzyağcıKARS - KAĞIZMAN Çiğdem Özlü Memet AlkanKARS - PAZARCIK Münevver Subaşı Ebubekir ErkmenKARS - SARIKAMIŞ Zeynep Çelik Yaşar ArasBATMAN - BEKİRHAN Gülistan Sönük Fırat KarabulutBATMAN - KOZLUK Nazime Avcı Ayhan ErenBATMAN - BEŞİRİ Felek Özbek Mustafa ÖztürkBATMAN - İKİKÖPRÜ Hatice Taş Osman KarabulutBATMAN - GERCÜŞ Zeynep Aslan Abdulkerim KayaBİTLİS - HİZAN Dilek Aslan Erkan ÇetinBİTLİS - MUTKİ Belgin Korkmaz İrfan HülagüBİTLİS - AHLAT Leyla Aslanargın HAKKARİ MERKEZ Seher Kadiroğlu Ataş Cihan KahramanHAKKARİ - ESENDERE Semra Aktan Mustafa IşıkAĞRI - PATNOS Müşerref Geçer Emrah KılıçAĞRI - TUTAK Selma Şahin Baran ÖztürkAĞRI - TAŞLIÇAY Betül Yaşar Mehmet Umut DoğruerAĞRI - ELEŞKİRT Derya Oğul Rıfat YerlikayaARDAHAN - GÖLE Nizamettin Öztürk ŞIRNAK MERKEZ Nurcan Altürk Hişyar UysalŞIRNAK - BEYTÜŞŞEBAP Sabiha Akdağ Cahit ÖzkanŞIRNAK - GÜÇLÜKONAK Zilan Ecevit M

  • 14.01.2019 15:56 31 Mart 2019 Seçimlerinde Partilerin Belediye Başkan Adayları Belli Oldu! İşte Açıklanan Adaylar 31 Mart 2019 Seçimlerinde Partilerin Belediye Başkan Adayları Belli Oldu! İşte Açıklanan Adaylar

    Maraş Nurhak Battal KayaKayseri Pınarbaşı Menduh UzunluoğluKayseri Sarız Baki BayrakManisa Kula Hüseyin TosunManisa Sarıgöl Necati SelçukManisa Selendi Nurullah SavaşManisa Turgutlu Turgay ŞirinMersin Bozyazı Mustafa ÇetinkayaMersin Çamlıyayla İsmail TepebağlıMersin Gülnar Yüksel ÇelikMersin Mezitli Serdar SoydanMersin Mut Volkan ŞekerMersin Silifke Mücahit AktanMersin Toroslar Atsız Afşin YılmazMuğla Datça Fevzullah GüladaMuğla Ortaca Recep GüneşTekirdağ Hayrabolu Gürol YıldırımTekirdağ Saray Özkan YamanArtvin Ardanuç Burhan AkmanBilecik İnhisar Serkan ÜstünBolu Mudurnu Necdet TürkerBurdur Altınyayla Nazım SubaşıBurdur Bucak Azmi ÖzkurtBurdur Çeltikçi Recep AydınBurdur Gölhisar Nasuh EroğuzBurdur Kemer Süleyman YavuzÇanakkale Bozcaada Özgür AcarÇanakkale Çan Fatih YükselÇorum Bayat Şaban ÇakırÇorum Dodurga Dilaver AkbaşÇorum Mecitözü Emin SöğütcüEdirne Enez Erdal CoşkunEdirne İpsala Emin BaşaranElazığ Alacakaya Şahin YıldırımElazığ Arıcak Hamit TemizsoyElazığ Baskil Tuncer TurusElazığ Kovancılar Nuri ÇolakElazığ Palu Muhammet SeptioğluKırşehir Mucur Hasan Hüseyin KöşkerKütahya Çavdarhisar Halil İbrahim AlnarKütahya Hisarcık Himmet PınarKütahya Şaphane Fehmi YavuzNevşehir Acıgöl Fatih ÖzdoğanNevşehir Derinkuyu Gültekin OğuzNevşehir Ürgüp Hasan ErdoğanRize Ardeşen Remzi KutanoğluRize Çamlıhemşin Eyüphan ZararsızRize Çayeli İsmail Hakkı ÇiftçiRize Fındıklı Levent KeskinRize Güneysu Kazım KaraSivas İmranlı Necmi VuralSivas Suşehri Candan ErsoySivas Şarkışla Cemil ÇelikTokat Sulusaray Sinan GençUşak Banaz Emine BulutUşak Eşme Yıldıray YıldızUşak Karahallı Mehmet YeşilözUşak Sivaslı Ferhat CeylanUşak Ulubey Adnan YörükYozgat Yerköy Abdullah AltındaşAksaray Eskil Mustafa ZavlakBayburt Demirözü Gürbüz FidanKaraman Başyayla Yunus YıldızŞırnak Cizre Lokman UçkanIğdır Tuzluca Alican ZormanYalova Altınova Eyüp AtaOsmaniye Bahçe Ömer Okan FettahlıoğluOsmaniye Düziçi İsmet TopalOsmaniye Hasanbeyli Mehmet Erol MüftüoğluOsmaniye Sumbas Sinan KaratayOsmaniye Toprakkale Güney AkgülDüzce Kaynaşlı Birol ŞahinAdıyaman Merkez Akıncılar Tahsin KorkutAdıyaman Kahta Bölükyayla Gaffari AkkuşAfyonkarahisar Bolvadin Dişli Turan SusanAfyonkarahisar Emirdağ Davulga Salih GündoğanAfyonkarahisar İhsaniye Yaylabağı Ahmet YıldırımAfyonkarahisar Sandıklı Akharım Muzaffer YönelAfyonkarahisar Sinanpaşa Ahmetpaşa Eyüp YakanAfyonkarahisar Sinanpaşa Kırka Bekir UykanAmasya Merkez Ziyaret Hasan KabakçıBingöl Merkez Ilıcalar Eşref VarolBingöl Merkez Sancak Erdem EvranBingöl Solhan Arakonak Emrah TezelBolu Mengen Gökçesu Muammer YılmazBurdur Bucak Kızılkaya İlkay GüngörBurdur Bucak Kocaaliler Halit DağlıBurdur Gölhisar Yusufca Hüseyin ÖzarslanÇanakkale Biga Gümüşçay Mehmet DalÇanakkale Biga Karabiga Mülkü Seyfullah GöktepeliÇanakkale Gelibolu Kavakköy İbrahim BartınÇorum Merkez Düvenci Arif AksoyEdirne İpsala Esetçe Mehmet GülerEdirne İpsala Yenikarpuzlu Reşat AkbaşEdirne Keşan Yenimuhacir İsmail ŞenElazığ Arıcak Üçocak Mehmet Sait BezginGiresun Espiye Soğukpınar Mustafa KümbülGiresun Yağlıdere Üçtepe Hacı Gasım AkıllıGümüşhane Kelkit Gümüşgöze Mehmet ZeyrekGümüşhane Kelkit Söğütlü Selim KoçKütahya Simav Demirci (Yeşilkent) Kemal BoralNevşehir Merkez Göre Mehmet FidanNevşehir Merkez Sulusaray Kazım DumanNevşehir Acıgöl Karapınar Ahmet Duran BiladaNevşehir Merkez Nar Serkan OduncuNevşehir Acıgöl Tatların Ercan SelviNevşehir Ürgüp Ortahisar İsmail GençNiğde Merkez Edikli Ahmet MusalliNiğde Merkez Gümüşler Bayram UzunNiğde Merkez Yıldıztepe (İnli) Mustafa ŞenolNiğde Bor Çukurkuyu Ahmet HalisdemirRize Merkez Kendirli Abdulkadir ÖzRize Merkez Muradiye Mehmet KazdalRize Çayeli Büyükköy İsmail Hakkı KahveciRize Çayeli Madenli Mustafa TüylüoğluRize Merkez Salarha (Çaykent) Halil İbrahim YağcıTokat Niksar Gökçeli Atanur AcarUşak Banaz Kızılcasöğüt Serhat İhsan TuncayUşak Eşme Yeleğen Tolga Süleyman UzunUşak Sivaslı Pınarbaşı Kudret ŞakarUşak Sivaslı Selçikler İhsan SenkoşUşak Sivaslı Tatar Ramazan GünYozgat Sorgun Çiğdemli Ahmet SungurYozgat Sorgun Yeniyer Osman ÇetintaşAksaray Merkez Yeşilova Veyis BaysalAksaray Eskil Eşmekaya İsmail Hakkı GüneşAksaray Gülağaç Gülpınar Nizamettin UğurKaraman Ermenek Kazancı Mustafa KeklikKaraman Merkez Akçaşehir Süleyman KeleşKaraman Merkez Sudurağı Ali KarabulutŞırnak Merkez Kumçatı Ramazan KuasŞırnak Silopi Başverimli Orhan GözlekIğdır Merkez Halfeli Terlan KalmazIğdır Merkez Hoşhaber Faik TaylayYalova Altınova Tavşanlı Lokman AktaşYalova Çınarcık Esenköy Mehmet TemelOsmaniye Merkez Cevdetiye İbrahim GökOsmaniye Düziçi Atalan Süleyman YıldırımOsmaniye Düziçi Böcekli Kemalettin GeçitOsmaniye Düziçi Ellek Kamil GökçeOsmaniye Düziçi Yarbaşı Nadir DorukOsmaniye Sumbas Mehmetli Süleyman TopbaşOsmaniye Toprakkale Tüysüz Veli FidanMHP ADAYLARIİYİ PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARIBalıkesir İsmail OkIsparta Gökmen GökmenoğluElazığ Ali ŞekerdağNiğde Mümin İnanAfyonkarahisar Mahmut KoçakTrabzon Atakan AksoyMersin Büyükşehir Burhanettin KocamazDenizli Büyükşehir Ümit BahtiyarErzurum Büyükşehir Mahmut UykusuzÇankırı Raif OktayNevşehir Mehmet ÖzkanKırıkkale Mahir YılmazUşak Muhammet GürOsmaniye Davut ÇuhadarKars Settar KayaGümüşhane Mustafa CanlıAksaray Merkez Özhan TüremişArdahan Merkez Mete ÖzdemirBayburt Merkez Yunus ÖzyılmazDüzce Merkez Ömer KüçükKaraman Merkez Zühtü Bahadır BayraçKilis Merkez Ahmet NalçacıoğluSiirt Merkez Ahmet ÖzgürAfyonkarahisar Çobanlar Sefa DeğirmenAfyonkarahisar Dinar Saffet AcarAfyonkarahisar Sandıklı Asım OrhanAfyonkarahisar Sultandağı Dereçine Aykut OkumuşAntalya Alanya Abdullah SönmezAntalya Gündoğmuş Sultan ÇetinAntalya Korkuteli Halil KaraAntalya Serik Yusuf MecekAksaray Merkez Helvadere Tuncer SoyalAksaray Merkez Bağlıkaya Tuncay ÖzkaracaAksaray Sultanhanıselim TemelAksaray Güzelyurt Selime Sefer ÖzdemirBilecik Osmaneli Bekir TorunBilecik Pazaryeri Necmiye BeğenBilecik Söğüt Halil AydoğduBolu Gerede Orhan ÜnaldıBolu Sebenenver ErkaygusuzBolu Merkez Karacasu Yasin BektaşÇanakkale Gökçeada Ünal ÇetinÇankırı Korgun Arif SoysalÇankırı Ilgaz Hakkı YalçınÇorum Alaca Serdar CoşkunÇorum Dodurga Bilgi TerlemezoğluÇorum İskilip Muhsin KocasaraçÇorum Kargı Kemal ZincirliÇorum Mecitözü Bülent Bora BaltacıÇorum Osmancı Közhan UysalerÇorum Sungurlu Abdulkadir ŞahinerÇorum Uğurludağ Orhan TorunDenizli Baklan Mehmet YağcıDenizli Beyağaç İsmet ŞenerDenizli Çal Mehmet ÖztürkDenizli Çardak Erdil CengizDenizli Çameli Ender YılmazDüzce Akçakoca Haydar AkınDüzce Çilimli Mustafa ÖztürkDüzce Kaynaşlı Mert Fatih KesginElazığ Ağın Yılmaz SerttaşElazığ Maden Musa OrhanElazığ Arıcak Erimli Mehmet AyıkErzincan Çayırlı Birol BahadırErzincan Refahiye Güngör KutluErzincan Tercan Çadırkaya Zakir TaştanGiresun Doğankent İsmail TarıGiresun Espiye İbrahim ÖnalGiresun Şebinkarahisar Oktay AlpGiresun Yağlıdere Metin TurgutIsparta Gelendost Mustafa ÖzmenIsparta Senirkent Nurullah CabaoğluIsparta Sütçüler Arif DemirkayaKars Arpaçay Talip SönmezKars Selim Nazım İrfan TanrıkuluKastamonu Kürekamil AydınlıKastamonu Pınarbaşı Bayram SarımeşeKastamonu Tosya Mustafa GüvençKayseri Develi Ali AğcaKayseri Talas Osman HaymanaKayseri Pınarbaşı Cuma SağlamKayseri Yahyalı Abdullah YılmazKırıkkale Delice Serkan KocaoğluKırıkkale Keskin Necati AlsancakKırıkkale Yahşihan İsmail Dursun KuzucuKırıkkale Merkez Hacılar Vedat AlakuşKocaeli Derince Nurcan Acaroğlu GöktaşKocaeli Gebze Burcu ÇetinkayaKocaeli Kandıra Ercüment ŞahinKocaeli Körfez Salih Recep ŞirinKonya Bozkır Kemal EsenkayaKonya Çumrar Afet GülşenKonya Doğanhisar Abdullah KoçKonya Ereğli Yaşar YamanKonya Seydişehir Muammer UrhanKonya Yunak Halim YıldırımKütahya Altıntaş Menderes AydınKütahya Domaniç Şerif YılmazKütahya Gedizer Doğan DiricanKütahya Gediz Gökler Mehmet AsiltürkKütahya Simav Metin KarakuyuMalatya Doğanşehir Rahmi KurnazMalatya Pütürge Murat TanrıverdiMalatya Yeşilyurt Cem ParlakNevşehir Gülşehir Vahdi ArısoyNevşehir Kozaklı Caner DemirNevşehir Merkez Üçhisar Mehmet TürkeSiirt Baykanmetin SöyüncüSiirt Kurtalan Lokman DilekSiirt Pervari İsmail BilenSiirt Şirvan Yusuf İncecikYozgat Akdağmadeni Nazım AltunYozgat Çekerek Duran ÖzkanYozgat Saraykent Osman ÇiftçielYozgat Yenifakılı Soner YalçınCHP- İYİ PARTİ MİLLET İTTİFAKI ADAYLARISakarya - Cihan KolipKocaeli - Serdar KamanKonya - Oğuz ŞimşekKastamonu - Levent DikmenAğrı - Taner SöylemezRize - Yakup ÖzcanGüneysu - Sefer ÖzerHDP BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARIVan Merkez Bedia Özgökçe Ertan Mustafa AvcıVan İpekyolu Azim Yacan Şehzade KurtVan Edremit Gülcan Kaçmaz Sağyiğit Seyfettin İthaVan Özalp Dilan Öğrenci Yakup AlmaçVan Çaldıran Leyla Atsak Faruk DemirVan Başkale Şengül Polat Erkan AcarVan Gürpınar Rojbin Akdağ Kemal GülerVan Gevaş Melek Arapoğlu Veysi ŞekerMardin Büyükşehir Belediyesi Ahmet Türk Figen AltındağMardin Nusaybin Semire Nergiz Ferhat KutMardin Kızıltepe Nülifer Elik Yılmaz Salih KudayMardin Derik Mülkiye Esmez Mehmet Şerif KıranKars Merkez Ayhan Bilgen Hatice OrhankaziMuş Merkez Sibel Genç Sırrı SakıkMuş Bulanık Eylem Suruca Adnan TopçuMuş Malazgirt Gülay Çelik Erdal ÇakarMuş Varto Ülkü Baytaş Gıyasettin AydemirBatman Merkez Songül Korkmaz Sabri ÖzdemirBitlis Merkez Zekiye İlbasan Faruk İşlerBitlis Tatvan Serap Çakmak Habip YeşiltepeHakkari Yüksekova Remziye Yaşar İrfan SarıHakkari Çukurca Hevidar Ertunç Ebubekir KanatHakkari Şemdinli Felem Aker Sami BeşerHakkari Yüksekova Büyükçiftlik Gülcan Ceylan Emin BulganAğrı Doğubayazıt Yıldız Acar Cesim ÇakanAğrı Diyadin Hazal Aras İhsan YenigünMalatya Arvguvan Seda Gültutan İlhan YıldızŞırnak Cizre Mehmet Ziriğ Berivan KutluŞırnak Silopi Adalet Fidan Süleyman ŞavlukŞırnak İdil Songül Erdem Niyazi ÇevrimŞırnak Güçlükonak Fındık Beldesi Ahmet İmre Sevim İmreŞırnak Uludere Selahattin Ürün Feride YamanDiyarbakır Sur Filiz Buluttekin Cemal ÖzdemirDiyarbakır Bağlar Zübeyde Zümrüt Zeyyat CeylanDiyarbakır Yenişehir Belgin Diken İbrahim ÇiçekDiyarbakır Lice Salime Zingil Tarık MercanDiyarbakır Silvan Naşide Toprak Abbas Hilmi AzizoğluDiyarbakır Bismil Gülşen Özer Orhan AyazDiyarbakır Eğil Gülistan Ensarioğlu Mustafa AkkulBingöl Karlıova Evin Özen Özkan BingölErzincan Merkez Çağlayan Beldesi Özlem Demir Veli PınarDiyarbakır Büyükşehir Belediyesi Hülya Alökmen Uyanık Adnan Selçuk MızraklıDiyarbakır - Kayapınar Kezban Yılmaz Necati PirinççioğluDiyarbakır - Hazro Gülistan Ekti Ahmet ÇevikDiyarbakır - Kulp Fatma Ay Mehmet Emin AyDiyarbakır - Kocaköy Rojda Nazlıer Kasım PervaneDiyarbakır - Çermik Makbule Çakın Muharrem ŞahinDiyarbakır - Çınar Necla Tamriş Ozan KardaşDiyarbakır - Dicle Yasemin Üçer Felat AygörenDiyarbakır - Ergani Meryem Yıldız Ahmet KayaDiyarbakır - Hani Cemal SatıDiyarbakır - Sur Filiz Buluttekin Cemal ÖzdemirDiyarbakır - Bağlar Zübeyda Zümrüt Zeyat CeylanDiyarbakır - Yenişehir Belgin Diken İbrahim ÇiçekDiyarbakır - Lice Salime Zingil Tarık MercanDiyarbakır - Silvan Naşide Toprak Abbas Hilmi AzizoğluDiyarbakır - Bismil Gülşen Özer Orhan AyazDiyarbakır - Eğil Gülistan Ensarioğlu Mustafa AkkulVan - Tuşba Ayşe Minaz Yılmaz BerkiVan - Muradiye Leyla Balkan Yılmaz ŞalanVan - Erciş Yıldız Çetin Mahmut PalaVan - Saray Caziye Duman Şahabettin BilmezVan - Bahçesaray Gülistan Önver Garip AykutMardin - Artuklu Nurettin TurgayMardin - Dargeçit Mevlüde Çelebi Ahmet İnciMardin - Mazıdağı Nalan Özaydın İbrahim ÇokoMardin - Midyat Rezan Tasman Osman DemirciKars - Digor Guljin Kaya Mustafa ÖzyağcıKars - Kağızman Çiğdem Özlü Memet AlkanKars - Pazarcık Münevver Subaşı Ebubekir ErkmenKars - Sarıkamış Zeynep Çelik Yaşar ArasBatman - Bekirhan Gülistan Sönük Fırat KarabulutBatman - Kozluk Nazime Avcı Ayhan ErenBatman - Beşiri Felek Özbek Mustafa ÖztürkBatman - İkiköprü Hatice Taş Osman KarabulutBatman - Gercüş Zeynep Aslan Abdulkerim KayaBitlis - Hizan Dilek Aslan Erkan ÇetinBitlis - Mutki Belgin Korkmaz İrfan HülagüBitlis - Ahlat Leyla AslanargınHakkari Merkez Seher Kadiroğlu Ataş Cihan KahramanHakkari - Esendere Semra Aktan Mustafa IşıkAğrı - Patnos Müşerref Geçer Emrah KılıçAğrı - Tutak Selma Şahin Baran ÖztürkAğrı - Taşlıçay Betül Yaşar Mehmet Umut DoğruerAğrı - Eleşkirt Derya Oğul Rıfat YerlikayaArdahan - Göle Nizamettin ÖztürkŞırnak Merkez Nurcan Altürk Hişyar UysalŞırnak - Beytüşşebap Sabiha Akdağ Cahit ÖzkanŞırnak - Güçlükonak Zilan Ecevit M

  • 21.12.2018 11:43 Samsun'da Trafik Kazası: 4 Yaralı

    Kazada, Ay'ın kullandığı araçtaki Melek (25) ve Hüseyin Al (2) ile Medine (25) ve Zeynep Çelik (4) yaralandı

  • 07.12.2018 17:20 Sivas'ta, Yaklaşık 200 Küçükbaş Hayvan Koyun ve Keçi Vebası Nedeniyle Telef Oldu Sivas'ta, Yaklaşık 200 Küçükbaş Hayvan Koyun ve Keçi Vebası Nedeniyle Telef Oldu

    Eşi Zeynep Çelik ise, "1 aydır bu hastalık var

  • 07.12.2018 17:12 Sivas'ta Koyun- Keçi Vebası Paniği

    Eşi Zeynep Çelik ise, "1 aydır bu hastalık var

  • 07.12.2018 16:37 Sivas'ta Koyun- Keçi Vebası Paniği Sivas'ta Koyun- Keçi Vebası Paniği

    Eşi Zeynep Çelik ise, "1 aydır bu hastalık var

  • 02.12.2018 11:45 Dünya Şampiyonu Zeynep Çelik'in Hedefi Olimpiyat Madalyası

    Uluslararası Görme Engelliler Spor Federasyonu (IBSA) Dünya Judo Şampiyonası'nda altın madalya kazanan milli sporcu Zeynep Çelik, 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları'nda da aynı başarıyı göstererek tarihe geçmeyi hedefliyor.

  • 19.11.2018 10:07 Zeynep Aydın Dünya Şampiyonu Zeynep Aydın Dünya Şampiyonu

    Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor'un Milli Judocusu Zeynep Çelik Aydın tarihe geçti.

  • 17.11.2018 03:05 Zeynep Çelik Dünya Şampiyonu! Zeynep Çelik Dünya Şampiyonu!

    IBSA Dünya Görme Engelliler Judo Şampiyonası'nda mücadele eden milli sporcu Zeynep Çelik altın madalya kazandı.

  • 17.11.2018 00:44 Cumhurbaşkanı Erdoğan Şampiyon Sporcuyu Kutladı

    Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Uluslararası Görme Engelliler Federasyonu Dünya Judo Şampiyonası’nda altın madalya kazanan Zeynep Çelik’i tebrik etti.

  • 17.11.2018 00:40 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Tebrik Telgrafı

    Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Uluslararası Görme Engelliler Spor Federasyonu (IBSA) Dünya Judo Şampiyonası'nda altın madalya kazanan sporcu Zeynep Çelik'i kutladı.

  • 17.11.2018 00:05 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Zeynep Çelik'e Tebrik

    İSTANBUL / DHACumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Uluslararası Görme Engelliler Federasyonu Dünya Judo Şampiyonası'nda altın madalya kazanan Zeynep Çelik'i tebrik etti.