04:0800
Son Dakika Haberleri: Ankara'daki Trafik Kazası

Ankara'daki Trafik Kazası


Ankara'da dün meydana gelen trafik kazasında yaşamını yitiren aynı aileden 5 kişi, memleketleri Niğde'de toprağa verildi.

Ankara'daki Trafik Kazası,
Ankara'da dün meydana gelen trafik kazasında yaşamını yitiren aynı aileden 5 kişi, memleketleri Niğde'de toprağa verildi.

Ankara-Konya kara yolunun 74. kilometresindeki kazada yaşamını yitiren Muhterem Altıparmak (48) ile eşi Akkadın (48), çocukları Merve (15), Edanur (12) ve Süleyman Altıparmak (22) için memleketleri Niğde'nin merkez ilçeye bağlı Fesleğen köyünde cenaze töreni düzenledi.

Köy meydanındaki camideki törene, Altıparmak'ın bu sabah Hac'dan dönen babası Süleyman (73) ve annesi Durdu Altıparmak ile yakınları, Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan ve vatandaşlar katıldı.

Bu sabah köye geldiklerinde çocuklarının ölüm haberini alan Süleyman ve Durdu Altıparmak'ın ayakta durmakta zorlandıkları görüldü.

Camide tek musalla taşı olması nedeniyle, cenazelerden dördünün namazları Bor Belediyesi'ne ait araçlardan indirilmeden kılındı.

Cenazeler, köy mezarlığına toprağa verildi.

Kutsal topraklardan dönecek anne ve babası ile halası Anakız Balcı'yı karşılamak için İstanbul'dan Niğde'ye gitmekte olan Muhterem Altıparmak'ın kullandığı 06 BE 7219 plakalı otomobil, Ankara-Konya kara yolunun 74. kilometresinde, Ali Sağlam (33) yönetiminde 34 VE 5193 plakalı tır ile çarpışmıştı.

Muhabir: Betül Abbak / Orhan Canbulatel

Yayıncı: Ömer Erim Baştimar - NİĞDE

[Hata Bildir]
22.12.2014 04:08:57. #1.11#