Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Nevşehir'de depoda yangın: Dumanlar sıcak hava balonları ile havaya yükseldi - Son Dakika

Nevşehir'de depoda yangın: Dumanlar sıcak hava balonları ile havaya yükseldi

Nevşehir'in Göreme ilçesinde bir işyerinin deposunda çıkan yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile söndürülürken, dumanlarda sıcak hava balonları ile beraber havaya yükseldi. İlçede sabah saatlerinde meydana gelen olayda, bir işyerinin depo kısmında henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı yangın çıktı. Jandarma ve itfaiye ekipleri olay yerine sevk edildi. Yangınla beraber yükselen siyah dumanlar gökyüzünü kapladı. Yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.

Nevşehir\'de depoda yangın: Dumanlar sıcak hava balonları ile havaya yükseldi
22.09.2023 - 20:45,

Nevşehir'de depoda yangın: Dumanlar sıcak hava balonları ile havaya yükseldi

NEVŞEHİR - Nevşehir'in Göreme ilçesinde bir işyerinin deposunda çıkan yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile söndürülürken, dumanlarda sıcak hava balonları ile beraber havaya yükseldi.

İlçede sabah sabah saatlerinde meydana gelen olayda, bir işyerinin depo kısmında henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı yangın çıktı. Alevler kısa süre içerisinde büyürken, ihbar üzerine bölgeye jandarma ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Jandarma ekipleri çevrede güvenlik önlemi alırken, itfaiye ekipleri de yangına müdahale etti. Yangının sıcak hava balonlarının kalktığı saate denk gelmesi de panik oluşturdu. Yangınla beraber yükselen siyah dumanlarda gökyüzünü kapladı.

O anlar dron ile görüntülenirken, yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kaynak: İHA
YORUMLAR

Son Dakika 3. Sayfa Nevşehir'de depoda yangın: Dumanlar sıcak hava balonları ile havaya yükseldi - Son Dakika


Advertisement