Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Abdurrahman Başkan haberleri, Abdurrahman Başkan son dakika, son dakika Abdurrahman Başkan

Son Dakika Abdurrahman Başkan Haberleri

Son dakika Abdurrahman Başkan haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son abdurrahman başkan haberleri anında burada.


 • 18.11.2023 18 Kas 15:04 MHP Milletvekili Abdurrahman Başkan: Milli bir enerji politikası oluşturulmalı

  MHP Milletvekili Abdurrahman Başkan: Milli bir enerji politikası oluşturulmalı MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, enerjiye olan talebin arttığını ve uzun vadeli enerji stratejisi çerçevesinde milli bir enerji politikası oluşturulması gerektiğini belirtti. Başkan, enerji dağıtım şirketlerinin ihtiyaçları tam olarak karşılayamadığını ve Antalya'da vatandaşların enerji dağıtımı konusunda sorun yaşadığını ifade etti. Başkan, enerjiye olan talebin artış gösterdiğini ve enerjide dışa bağımlılığı azaltmanın önemli bir adımının nükleer enerji olduğunu vurguladı.

 • 30.09.2023 30 Eyl 17:49 MHP Milletvekili Abdurrahman Başkan, Altın Portakal Film Festivali'nin iptaline tepki gösterdi

  MHP Milletvekili Abdurrahman Başkan, Altın Portakal Film Festivali'nin iptaline tepki gösterdi MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin iptal edilmesine ilişkin açıklamalarda bulundu. Başkan, festivalin şehrin en önemli kültürel öğelerinden biri olduğunu belirterek, iptalin utanç verici olduğunu vurguladı. Ayrıca, festivalde yer alması skandal olarak nitelendirdiği bir belgeselin seçkiye kabul edilmesini eleştirdi ve festival yöneticilerinin kriz yönetiminde yetersiz olduğunu ifade etti. Başkan, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'i istifaya davet etti.

 • 16.09.2023 16 Eyl 20:57 MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, Partiye Dönüş Çağrısı Yaptı

  MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, Partiye Dönüş Çağrısı Yaptı MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, MHP Amasya İl Başkanlığı'nın kongresinde yaptığı konuşmada, partiye geri dönmek isteyen üyeler için yolların açılacağını belirtti. Başkan, üç hilalin her ülkücünün yüreğine dağlanmış bir mühür olduğunu vurgulayarak, masaları devirmemiş, davaya ihanet etmemiş ve küfretmemiş insanların partiye dönüşüne destek olacaklarını ifade etti. Kongrede MHP'nin yeni il başkanı Mustafa Akgül seçildi.

 • 05.05.2023 05 May 14:56 MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan basın mensuplarıyla buluştu

  MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan basın mensuplarıyla buluştu MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, Antalya'da görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi. Başkan, siyasetin kişisel menfaatler üzerinden yapılmaması gerektiğini vurgulayarak, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin ilelebet payidar kalması için çalıştıklarını belirtti. Ayrıca, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin son mitingini 13 Mayıs'ta Antalya'da yapacağını duyurdu.

 • 12.11.2022 12 Kas 16:13 MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, Edirne'de konuştu Açıklaması

  MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, Edirne'de konuştu Açıklaması MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, "Türkiye'nin bir karış toprağını, bir çakıl taşını, bir çöpünü kim almak isterse Türkiye buna asla izin vermeyecektir.

 • 21.10.2021 21 Eki 14:52 MHP Milletvekili Başkan: "Antalya'mızın turizmde yeni rekorlar kıracağına canı gönülden inanıyorum"

  MHP Milletvekili Başkan: 'Antalya'mızın turizmde yeni rekorlar kıracağına canı gönülden inanıyorum' Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, 283 sıra sayılı Kooperatifler Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifinin Tümü Üzerine yapılan görüşmeler sırasında TBMM Genel Kurulu'na konuştu.

 • 20.08.2020 20 Ağu 12:05 MHP'li Başkan: Müjdeli haber Karadeniz'de gaz hidrat ve doğal gazın varlığıyla ilgili olabilir

  MHP'li Başkan: Müjdeli haber Karadeniz'de gaz hidrat ve doğal gazın varlığıyla ilgili olabilir MHP Antalya Milletvekili ve TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Üyesi Abdurrahman Başkan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın açıklayacağı müjdeli haberle ilgili tahmin yürüttü.

 • 23.01.2020 23 Oca 14:36 MHP Milletvekili Başkan, AA Antalya Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti

  MHP Milletvekili Başkan, AA Antalya Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, MHP İl Başkanı Hilmi Durgun ve yardımcısı Ali Caner Suvaroğlu, Anadolu Ajansı (AA) Antalya Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.

 • 17.06.2018 17 Haz 17:46 MHP Heyetinden Kumluca Ziyareti

  MHP Heyetinden Kumluca Ziyareti ANTALYA'nın Kumluca ilçesinde dolu ve yağmurdan zarar gören alanları ziyaret eden MHP Milletvekili Ahmet Selim Yurdakul, Antalya Milletvekili Adayı Abdurrahman Başkan ve beraberindekiler üreticilere 'geçmiş olsun' dedi.

 • 17.06.2018 17 Haz 17:42 Antalya MHP Heyetinden Kumluca Ziyareti

  Antalya MHP Heyetinden Kumluca Ziyareti Antalya'nın Kumluca ilçesinde dolu ve yağmurdan zarar gören alanları ziyaret eden MHP Milletvekili Ahmet Selim Yurdakul, Antalya Milletvekili Adayı Abdurrahman Başkan ve beraberindekiler üreticilere 'geçmiş olsun' dedi.

 • 09.06.2018 09 Haz 10:36 MHP'li Başkan'ın Seçim Çalışmaları

  MHP'li Başkan'ın Seçim Çalışmaları Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya 1. sıra Milletvekili adayı Abdurrahman Başkan, Cumhurbaşkanlığı ve 24 Haziran Milletvekilliği seçimleri çalışmalarını sürdürdü.

 • 06.06.2018 06 Haz 10:57 Antalya Başkan MHP Antalya'da Birinci Parti Olursa Şaşırmayın

  Antalya Başkan MHP Antalya'da Birinci Parti Olursa Şaşırmayın MHP Antalya birinci sıra milletvekili adayı Abdurrahman Başkan, MHP'nin Antalya'da beklenenin çok üstünde milletvekili çıkaracağını belirterek, 'MHP Antalya'da birinci parti olursa şaşırmayın.

 • 09.11.2015 09 Kas 16:47 MHP'nin Tokat'taki Seçim İtirazına Ysk'dan Ret

  MHP'nin Tokat'taki Seçim İtirazına Ysk'dan Ret MHP Tokat İl Başkanlığı tarafından seçimlerde oy sandıklarının yeniden sayılmasına yönelik yapılan itirazın YSK tarafından reddedildi.

 • 04.11.2015 04 Kas 15:47 MHP Tokat'ta Seçim Sonuçlarına İtiraz Etti

  MHP Tokat'ta Seçim Sonuçlarına İtiraz Etti Tokat'ta 25'inci dönem MHP milletvekili Abdurrahman Başkan, bütün ilçelerde sonuçlara itiraz ettiklerini belirterek, "Sandık sonuçlarında ciddi anormallikler var. Bizim oylarımızın 77 binden 54 bine düşme ihtimalini, biz rüyamızda görsek inanmayız" dedi.

 • 04.11.2015 04 Kas 15:25 MHP Tokat'ta Seçim Sonuçlarına İtiraz Etti

  MHP Tokat'ta Seçim Sonuçlarına İtiraz Etti Tokat'ta 25'inci dönem MHP milletvekili olup, 1 Kasım'da 500 oyla seçilemeyen Abdurrahman Başkan, bütün ilçelerde sonuçlara itiraz ettiklerini belirterek, "Sandık sonuçlarında ciddi anormallikler var. Bizim oylarımızın 77 binden 54 bine düşme ihtimalini, biz rüyamızda görsek inanmayız" dedi.

 • 04.11.2015 04 Kas 15:15 Mhp, Tokat'taki Seçimlere İtiraz Etti

  Mhp, Tokat'taki Seçimlere İtiraz Etti Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 25. dönem Tokat Milletvekili Abdurrahman Başkan, oy sandıklarının yeninden sayılması için YSK’ya başvurduklarını söyledi.

 • 01.11.2015 01 Kas 15:46 MHP'li Başkan 1119 Nolu Sandıkta Oyunu Kullandı

  MHP'li Başkan 1119 Nolu Sandıkta Oyunu Kullandı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat Milletvekili Abdurrahman Başkan, seçimlerin maniple edildiğini ileri sürerek, “100 bin tane pancar üreticine sanki şeker pancarı fiyatının 19 kuruş olmuş gibi bir mesaj yayınladı.

 • 28.10.2015 28 Eki 16:09 MHP Milletvekili Başkan'dan Şeker Fabrikası Eleştirisi

  MHP Milletvekili Başkan'dan Şeker Fabrikası Eleştirisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat Milletvekili Abdurrahman Başkan, özelleştirme idaresinde olan THY’ye yatırım yapılırken şeker fabrikalarına yatırım yapılmadığını ileri sürerek, “Şeker fabrikalarının da üvey evlat muamelesi görmemesini istiyoruz” dedi.

 • 26.10.2015 26 Eki 16:41 MHP'li Abdurrahman Başkan: "Artık Türkiye'de İkinci Aşamaya Terör Faaliyetleri Geçmiştir"

  MHP'li Abdurrahman Başkan: 'Artık Türkiye'de İkinci Aşamaya Terör Faaliyetleri Geçmiştir' Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat Milletvekili Abdurrahman Başkan, seçim çalışmalarına devam ediyor.

 • 24.10.2015 24 Eki 17:15 MHP'li Başkan: "Tokat-niksar Yolu Adeta Ölüm Yoluna Döndü"

  MHP'li Başkan: 'Tokat-niksar Yolu Adeta Ölüm Yoluna Döndü' MHP Tokat Milletvekili Abdurrahman Başkan, “Tokat’ın çözülmeyecek sorunu yok ama önce inançlı politikacılara, bir de bilinçli seçmene ihtiyacı var. Seçmen eğer oyunun hesabını sandıkta sorarsa siyasetçi de buraya kayıtsız kalamaz” dedi.

 • 22.10.2015 22 Eki 14:56 MHP Milletvekili Başkan'dan "Beyaz Toros" Eleştirisi

  MHP Milletvekili Başkan'dan 'Beyaz Toros' Eleştirisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) lideri Devlet Bahçelinin Baş Danışmanı ve Tokat Milletvekili Abdurrahman Başkan, ‘beyaz Toros’ tartışmaları ile ilgili olarak, “Türkiye Cumhuriyeti başbakanları bu tür tehditler yapmazlar” dedi.

 • 17.10.2015 17 Eki 16:30 MHP'li Başkan: "Taşeron İşçiliğini Kaldıracağız"

  MHP'li Başkan: 'Taşeron İşçiliğini Kaldıracağız' MHP Tokat Milletvekili Abdurrahman Başkan, taşeron işçiliğini kaldıracaklarını, kadrosuz olan işçilere kadrolarını vereceklerini söyledi.

 • 16.10.2015 16 Eki 17:20 MHP'li Milletvekili Başkan'dan Suriye Eleştirisi

  MHP'li Milletvekili Başkan'dan Suriye Eleştirisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat Milletvekili Abdurrahman Başkan, Türkiye’nin Suriye bataklığına sürüklenmek istendiğini söyledi.

 • 14.10.2015 14 Eki 15:02 Tokat MHP'li Başkan: Ankara Emniyet Müdürü Günah Keçisi Seçildi

  Tokat MHP'li Başkan: Ankara Emniyet Müdürü Günah Keçisi Seçildi Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Tokat Milletvekili Abdurrahman Başkan, Ankara'da 97 kişinin öldüğü bombalı terör saldırısı sonrası görevden alınan Ankara Emniyet Müdürünün günah keçisi seçildiğini söyleyerek, "Bu olay derinliğine incelendiğinde çok kişinin ihmali olduğunu göreceksiniz" dedi.

 • 14.10.2015 14 Eki 14:13 MHP'li Başkan: Ankara Emniyet Müdürü Günah Keçisi Seçildi

  MHP'li Başkan: Ankara Emniyet Müdürü Günah Keçisi Seçildi Mhp Tokat Milletvekili Abdurrahman Başkan, Ankara'da 97 kişinin öldüğü bombalı terör saldırısı sonrası görevden uzaklaştırılan Ankara Emniyet Müdürü'nün günah keçisi seçildiğini söyleyerek, "Bu olay derinliğine incelendiğinde çok kişinin ihmali olduğunu göreceksiniz" dedi.

 • 14.10.2015 14 Eki 14:08 MHP'li Milletvekili Başkan: "Bir Günah Keçisi Lazımdı"

  MHP'li Milletvekili Başkan: 'Bir Günah Keçisi Lazımdı' Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat Milletvekili Abdurrahman Başkan, Ankara’da 97 kişinin hayatını kaybettiği patlamanın ardından Ankara Emniyet Müdürü ve bazı şube müdürlerinin görevden alınmasına ilişkin, “Bence burada bir günah keçisi lazımdı.

 • 10.10.2015 10 Eki 17:13 MHP'li Başkan: Seçim Güvenliği Endişemiz Üst Noktada

  MHP'li Başkan: Seçim Güvenliği Endişemiz Üst Noktada Mhp Tokat Milletvekili Abdurrahman Başkan, Ankara'da meydana gelen patlamayı değerlendirirken, "Memleket maalesef yangın yerine döndü.

 • 10.10.2015 10 Eki 17:03 MHP'li Başkan: "Artık Terör Sınırda Değil Ankara'nın Göbeğinde"

  MHP'li Başkan: 'Artık Terör Sınırda Değil Ankara'nın Göbeğinde' Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat Milletvekili Abdurrahman Başkan, artık terörün sınırlarda değil Ankara’nın göbeğine geldiğini ifade ederek, “Yunan işgalinde bile Ankara’da Yunanlar bomba patlamak istemişlerdi ama patlatamadıkları bir Türkiye’de bugün Ankara’nın meydanında 86 vatandaşımız hayatını kaybetti” dedi.

 • 10.10.2015 10 Eki 16:59 Tokat - MHP'li Başkan: Seçim Güvenliği Endişemiz Üst Noktada

  Tokat - MHP'li Başkan: Seçim Güvenliği Endişemiz Üst Noktada MHP'li Başkan: Seçim güvenliği endişemiz üst noktada MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Tokat Milletvekili Abdurrahman Başkan, Ankara'da meydana gelen patlama ile ilgili olarak, "Memleket maalesef yangın yerine döndü.

 • 10.10.2015 10 Eki 12:59 MHP'li Başkan'ın, Asırlık Panayır Ziyareti

  MHP'li Başkan'ın, Asırlık Panayır Ziyareti Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat Milletvekili Abdurrahman Başkan, Tokat’ın Zile ilçesinde kurulan asırlık panayırda esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

 • 07.10.2015 07 Eki 15:05 MHP'li Başkan: "Tokat'ta Hemşehrilik Duygusu Düşük Seviyede"

  MHP'li Başkan: 'Tokat'ta Hemşehrilik Duygusu Düşük Seviyede' Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat Milletvekili Abdurrahman Başkan, Tokat’ta eksik olan en önemli şeylerden bir tanesinin hemşehrilik duygusunun çevre ve yakın illere göre düşük seviyede olması olduğunu söyledi.

 • 03.08.2015 03 Ağu 15:18 Tokat Kazada Ölen MHP'li Eski Vekil Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Tokat Kazada Ölen MHP'li Eski Vekil Son Yolculuğuna Uğurlandı Kazada ölen MHP'li eski vekil son yolculuğuna uğurlandı ÇORUM'un Alaca İlçesi'nde dün meydana gelen trafik kazasında yaşamını yitiren 21'inci dönem MHP Tokat Milletvekili 61 yaşındaki Lütfi Ceylan memleketi Tokat'ta toprağa verildi.

 • 20.07.2015 20 Tem 17:37 Milletvekili Başkan'dan, Belediye Başkanı Eroğlu'na Ziyaret

  Milletvekili Başkan'dan, Belediye Başkanı Eroğlu'na Ziyaret MHP Tokat Milletvekili Abdurrahman Başkan, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu'nu makamında ziyaret etti.

 • 08.06.2015 08 Haz 16:56 MHP Lideri Bahçeli'nin Başdanışmanı Milletvekili Seçildi

  MHP Lideri Bahçeli'nin Başdanışmanı Milletvekili Seçildi Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Tokat milletvekili seçilen Abdurrahman Başkan, “Önümüzdeki dönem bilemiyorum ama kısa vadede erken seçim çok hızlı bir şekilde görmüyorum” dedi.

 • 08.04.2015 08 Nis 16:21 MHP'den Tokat Değişimi

  MHP'den Tokat Değişimi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat Milletvekili Adayı Abdurrahman Başkan, partinin modern yüzlerinden birisi olarak seçim çalışmalarına başlayacak.

 • 26.05.2014 26 May 14:33 MHP İstanbul İl Teşkilatı Yönetimindeki Değişiklik

  MHP İstanbul İl Teşkilatı Yönetimindeki Değişiklik Eski MHP İstanbul İl Başkanı Başkan: "İstanbul teşkilatlarının topyekun yeniden yapılandırılmasının gerekli ve acil olduğu düşüncesini ifade ederek 3 Nisan'da sayın Genel Başkanımıza görevi iade etme isteğimi bildirdim. Bu talep doğrultusunda il başkanlığı görevine sayın Mehmet Bülent Karataş.

 • 17.02.2014 17 Şub 17:25 Engin Alan'ın Kayınvalidesi Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Engin Alan'ın Kayınvalidesi Son Yolculuğuna Uğurlandı Balyoz Planı davasında aldığı 18 yıl hapis cezası onanan emekli Kongeneral MHP Milletvekili Alan'ın kayınvalidesinin cenazesi, Eyüp Sultan Camisi'nde kılınan namazının ardından Eyüp Mezarlığı'nda toprağa verildi Cenaze törenine, mahkemece verilen izinle katılan Engin Alan: "Buraya kayınvalideme son görevimi.

 • 26.01.2014 26 Oca 21:48 Esenyurt MHP Seçim İrtibat Bürosu Önünde Silahın da Kullanıldığı Saldırı

  Esenyurt MHP Seçim İrtibat Bürosu Önünde Silahın da Kullanıldığı Saldırı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul İl Başkanı Abdurrahman Başkan Esenyurt'taki MHP Seçim irtibat bürosu önündeki saldırıya ilişkin konuştu.

 • 26.01.2014 26 Oca 20:03 Ek)esenyurt MHP Seçim İrtibat Bürosu Önünde Silahın da Kullanıldığı Saldırı

  Ek)esenyurt MHP Seçim İrtibat Bürosu Önünde Silahın da Kullanıldığı Saldırı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul İl Başkanı Abdurrahman Başkan Esenyurt'taki MHP Seçim irtibat bürosu önündeki saldırıya ilişkin konuştu.

 • 14.12.2013 14 Ara 01:28 MHP İstanbul İl Başkanı Abdurrahman Başkan Açıklaması

  MHP İstanbul İl Başkanı Abdurrahman Başkan Açıklaması Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl Başkanı Abdurrahman Başkan, Marmaray’ın altyapısını kendilerinin hazırladığını, AK Parti’ye sadece projeyi açmayı bıraktıklarını söyledi.

 • 13.12.2013 13 Ara 18:58 Engin Alan, Annesini GATA'da Ziyaret Etti

  Engin Alan, Annesini GATA'da Ziyaret Etti MHP İstanbul Milletvekili emekli Korgeneral Engin Alan, aldığı özel izinle yoğun bakımdaki annesini görmek İstanbul GATA Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne geldi.

 • 13.12.2013 13 Ara 18:34 Engin Alan'dan Annesine Ziyaret

  Engin Alan'dan Annesine Ziyaret Balyoz Planı davasında aldığı 18 yıl hapis cezası onanan emekli Kongeneral MHP Milletvekili Alan, mazeret izniyle geldiği İstanbul'da, yoğun bakımda tedavi gören annesini ziyaret etti.

 • 13.12.2013 13 Ara 15:16 GATA'da Engin Alan Hareketliliği

  GATA'da Engin Alan Hareketliliği İstanbul GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi'nde tutuklu MHP İstanbul Milletvekili Engin Alan hareketliliği yaşanıyor.

 • 23.09.2013 23 Eyl 17:18 MHP'den Derbi Açıklaması

  MHP'den Derbi Açıklaması MHP İstanbul İl Başkanı Başkan: "Çeşitli haber sitelerinde 'ülkücü' olarak adı geçen 1453 Kartalları isimli tribün grubunun lideri olarak lanse edilen Aşkın Aydoğmuş'un partimiz ya da camiamızla herhangi bir bağı yoktur"

 • 15.07.2012 15 Tem 23:19 MHP'de Yeniden Abdurrahman Başkan

  MHP'de Yeniden Abdurrahman Başkan MHP'nin İstanbul İl Başkanı, 608 delegenin 186'sının oyunu alan Abdurrahman Başkan oldu.

 • 15.07.2012 15 Tem 22:16 Abdurrahman Başkan, Güven Tazeledi

  Abdurrahman Başkan, Güven Tazeledi MHP, İstanbul İl Başkanlığı'na yeniden Abdurrahman Başkan seçildi.

 • 15.07.2012 15 Tem 21:48 MHP İstanbul İl Başkanlığı 9. Olağan Kongresi

  MHP İstanbul İl Başkanlığı 9. Olağan Kongresi MHP İstanbul İl Başkanlığı 9.Olağan Kongresi'nde Abdurrahman Başkan yeniden il başkanlığına seçildi.

Advertisement