Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Alper Taşdelen haberleri, Alper Taşdelen son dakika, son dakika Alper Taşdelen

Son Dakika Alper Taşdelen Haberleri

Son dakika Alper Taşdelen haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son alper taşdelen haberleri anında burada.


 • 07.12.2023 07 Ara 14:07 Çankaya Belediyesi, Keklikpınarı Mahallesi'nin adını değiştirmek için başvurdu

  Çankaya Belediyesi, Keklikpınarı Mahallesi'nin adını değiştirmek için başvurdu Çankaya Belediye Başkanlığı, Belediye Meclisine Keklikpınarı Mahallesi'nin adının 'Dikmen Keklikpınarı' olarak değiştirilmesi için başvuruda bulundu. Meclis, komisyon raporunun tamamlanmasının ardından kararı verecek.

 • 05.12.2023 05 Ara 20:48 Alper Taşdelen, Çankaya Belediye Başkan Adaylığı İçin Başvurdu: "Benim Sadece Bir Patronum Var, Halkımdır. Halkıma Hizmet Ederim"

  Alper Taşdelen, Çankaya Belediye Başkan Adaylığı İçin Başvurdu: 'Benim Sadece Bir Patronum Var, Halkımdır. Halkıma Hizmet Ederim' Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediye başkanları olarak hep uyumlu çalıştık. Bazı yerlerde olduğu gibi ilçe belediye başkanı, büyükşehir belediye başkanı itişmesi kakışması Ankara'da olmadı. Çünkü biz 25 yıl sonra aldığımız Ankara Büyükşehir Belediyesi'nde Mansur Başkanımız için, başarısı için elimizi de gövdemizi de ortaya koyduk. Biz atamızdan, babamızdan gördüğümüz gibi siyaseti, duruş, tutarlılık, doğruluk, dürüstlük ve çalışkanlık üzerinden yapan insanlarız. Benim müteahhidim yok, benim taşeronum yok, benim ağa babam yok, benim başımda biri yok. Benim sadece bir patronum var, halkımdır. Halkıma hizmet ederim. Rant için değil halk için çalışırız ve aynı şekilde çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 • 05.12.2023 05 Ara 11:00 Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, CHP Genel Merkezi'nde Özgür Özel ile görüştü

  Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, CHP Genel Merkezi'nde Özgür Özel ile görüştü Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, CHP Genel Merkezi'nde CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile görüşerek Çankaya ve yerel seçimlere dair önemli değerlendirmelerde bulundu. Taşdelen ayrıca Çankaya Belediye Başkanlığı'na adaylık başvurusunda bulundu.

 • 29.10.2023 29 Eki 23:17 Alper Taşdelen: "Cumhuriyetimizin İkinci Yüzyılında Yapacağımız Bir Şey Var. O da Bu Cumhuriyet'i Bir Ağaç Gibi Tek ve Hür ve Bir Orman Gibi...

  Alper Taşdelen: 'Cumhuriyetimizin İkinci Yüzyılında Yapacağımız Bir Şey Var. O da Bu Cumhuriyet'i Bir Ağaç Gibi Tek ve Hür ve Bir Orman Gibi... Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Anıtpark’ta düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında; “Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında yapacağımız bir şey var. O da bu Cumhuriyet’i bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine yaşayacağımız demokrasiyle taçlandırmak. Bunu da hep beraber yapacağız. And olsun bu güzel Cumhuriyet’i sonsuza kadar yaşatacağız. And olsun Mustafa Kemal’in devrimlerine ve onun yoluna sahip çıkacağız. And olsun bu topraklarda bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçe yaşayacağız” dedi.

 • 25.10.2023 25 Eki 11:20 Çankaya Belediyesi İş ve İstihdam Merkezi, Arabica Coffee iş birliğiyle 100 kişiye istihdam sağladı

  Çankaya Belediyesi İş ve İstihdam Merkezi, Arabica Coffee iş birliğiyle 100 kişiye istihdam sağladı Çankaya Belediyesi İş ve İstihdam Merkezi, Arabica Coffee iş birliğiyle gerçekleştirdiği Barista eğitimiyle 100 kişiyi iş sahibi yaptı. İş ve İstihdam Merkezi, bugüne kadar 3 bin 400 kişiye doğrudan iş imkanı sağladı.

 • 15.09.2023 15 Eyl 11:02 Çankaya Evleri'nde Yeni Dönem Başlıyor

  Çankaya Evleri'nde Yeni Dönem Başlıyor Çankaya Belediyesi'nin 100'den fazla farklı branşta ücretsiz kurslar sunduğu Çankaya Evleri, yeni döneme hazırlanıyor. Kayıtlar 18-29 Eylül tarihleri arasında yapılacak ve başvuru için sadece bir fotoğraf ve kimlik fotokopisi gerekiyor. Çankaya Evleri, insanların sosyalleşmesi, yeni dostluklar edinmesi ve kendilerini geliştirmesi için her yaş grubuna uygun etkinlikler sunuyor.

 • 13.09.2023 13 Eyl 11:02 Çankaya Belediyesi, Türkan Saylan adını taşıyan yeni bir nikah salonunu hizmete açıyor

  Çankaya Belediyesi, Türkan Saylan adını taşıyan yeni bir nikah salonunu hizmete açıyor Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Konutkent'te yapılan 170 konuk kapasiteli nikah salonunu, Türkan Saylan'ın adını vererek hizmete açacak. Açılışta ünlü sanatçı Erol Evgin sahne alacak. Bu yeni salonun açılmasıyla Çankaya Belediyesi'nin toplam nikah salonu kapasitesi 920'ye çıkacak.

 • 07.09.2023 07 Eyl 12:24 Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, bir dönem daha devam etmek istiyor

  Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, bir dönem daha devam etmek istiyor Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, 31 Mart 2024'te yapılacak yerel seçimlere ilişkin açıklamalarda bulundu. Taşdelen, partisinin ve genel başkanının uygun görmesi halinde bir dönem daha görevde kalmak istediğini belirtti.

 • 31.08.2023 31 Ağu 14:06 Çankaya Belediyesi 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı Kutladı

  Çankaya Belediyesi 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı Kutladı Çankaya Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 101. yılını ilçenin dört bir yanında düzenlediği etkinliklerle kutladı. Başkentlilerin bando gösterisi ve konserlere yoğun katılım gösterdiği Zafer Bayramı kutlamaları, Atapark'taki konserlerle devam etti.

 • 30.08.2023 30 Ağu 12:23 Çankaya'da Zafer Coşkusu, Atapark'ta Düzenlenen Törenle Başladı

  Çankaya'da Zafer Coşkusu, Atapark'ta Düzenlenen Törenle Başladı Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101. yıldönümünde Çayyolu Atapark’ta düzenlenen törene katılarak Çankayalılarla birlikte bayram coşkusunu yaşadı. Taşdelen, törende yaptığı konuşmada “Atatürk ile Atatürkçülük ile Atatürk’ün devrimleri ile mücadele edenlere seslenmek istiyorum. Atatürk ile Atatürkçülük ile Atatürk’ün devrimleri ile uğraşmak nafiledir. Çünkü Atatürkçülük ’ün temeli bilime ve akla dayanır. Bilimi ve aklı rehber edindiği için Atatürkçülük asla ölmez, Atatürkçüler asla yenilmezler” dedi.

 • 29.08.2023 29 Ağu 19:26 Kılıçdaroğlu'yla ilgili bomba iddia: Koltuğunu Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen'e bırakmaya hazırlanıyor

  Kılıçdaroğlu'yla ilgili bomba iddia: Koltuğunu Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen'e bırakmaya hazırlanıyor Seçim mağlubiyetinin ardından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun yaktığı ''değişim'' ateşine ve istifa çağrılarına kulak tıkayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun koltuğunu bırakacağı veliahtını bulduğu öne sürüldü. Kılıçdaroğlu'nun görevini son dönemde yanından neredeyse hiç ayırmadığı Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen'e bırakmak istediği iddia ediliyor.

 • 29.08.2023 29 Ağu 11:13 Alper Taşdelen: "Dünyaya Meydan Okuyan Zaferin 101. Yılı Kutlu Olsun"

  Alper Taşdelen: 'Dünyaya Meydan Okuyan Zaferin 101. Yılı Kutlu Olsun' Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, 30 Ağustos Zaferi’nin 101. yıl dönümünü kutlayan mesajında, "30 Ağustos, esaret zincirinin paramparça edildiği, Dünya’ya meydan okuyan bir zaferdir. Ulusumuzun zafer ve kurtuluş günü olan 30 Ağustos Zafer Bayramımızı kutluyor, bizlere bağımsızlığımızı ve özgürlüğümüzü kazandıran başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu ülkenin kurtuluşunda varlığını ortaya koyan şehitlerimizi, gazilerimizi minnet ve saygıyla anıyorum” dedi.

 • 16.08.2023 16 Ağu 16:37 Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, YKS'ye hazırlık kurslarına katılan öğrencilerle buluştu

  Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, YKS'ye hazırlık kurslarına katılan öğrencilerle buluştu Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Çankaya Akademi'de ücretsiz YKS'ye hazırlık kurslarına katılarak sınav sonuçlarına göre ilk tercihlerine girmeyi bekleyen öğrencilerle bir araya geldi. Taşdelen, '400 öğrenciyle başladığımız projeyi 2 bin üzerine çıkarmak için çalışıyoruz' dedi. Çankaya Belediyesi tarafından eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak amacıyla 'Çankaya Akademi' adıyla kurulan tamamen ücretsiz YKS'ya hazırlık kurslarına katılan ve sınav sonuçlarına göre ilk tercihlerine girmeyi bekleyen öğrenciler ve aileleri, Başkan Taşdelen ile bir araya geldi.

 • 15.08.2023 15 Ağu 12:19 Çankaya Belediyesi Geri Dönüşüm Kumbaralarını Yeniledi

  Çankaya Belediyesi Geri Dönüşüm Kumbaralarını Yeniledi Çankaya Belediyesi, ilçedeki geri dönüşüm kumbaralarını yenileyerek hizmete sundu. Başkan Alper Taşdelen'in talimatıyla tasarlanan ve güvenli hale getirilen kumbaralar, Çankaya ve komşu ilçelerde belirlenen noktalara konulacak. Kumbaraların içine kitap, defter, gazete, pet şişe, naylon, plastik kutu, metal içecek ve konserve kutusu gibi atıklar atılabilecek. Kumbaraların yüksek farkındalık yarattığı ve gün aşırı boşaltıldığı belirtilirken, atıklar geri dönüşüm tesislerinde işleme tabi tutulacak.

 • 10.08.2023 10 Ağu 17:11 Çankaya Belediyesi İşçilerinin Maaşlarına 6 Bin Lira Seyyanen Zam

  Çankaya Belediyesi İşçilerinin Maaşlarına 6 Bin Lira Seyyanen Zam Çankaya Belediyesi, 4 bine yakın işçinin maaşına 6 bin liralık seyyanen zam yaptı. Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Enflasyonu vermek enflasyonist ortamda hayat pahalılığından korumuyor. Bu seyyanen verdiğimiz net 6 bin lirayı artık kesmeyeceğiz ve 1 Ocak’tan itibaren 300 lira ek olarak tabana da yansıtacağız. Toplu iş sözleşmelerindeki zam oranını da 6 aya indirdik. Bundan sonra 6 aylık zamlar verilecek” dedi.

 • 09.08.2023 09 Ağu 13:25 Çankaya Belediyesi Yeni Kreşler Açacak

  Çankaya Belediyesi Yeni Kreşler Açacak Çankaya Belediyesi, yeni eğitim öğretim döneminde ilçede biri tamamen yenilenecek, ikisi yeni kreşi daha açacak. Böylece Çankaya'da belediyeye ait kreş sayısı 15'e çıkacak ve çocuk kapasitesi toplam bin 810 olacak. Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, kreşlerin Çankaya halkının övünç kaynağı olduğunu belirtti. Taşdelen, 2014 yılından bu yana 8 yeni kreş açtıklarını ve toplam çocuk kapasitesini bin 610'a çıkardıklarını ifade etti. Yeni kreşlerin açılışının Eylül 2023-Şubat 2024 tarihleri arasında gerçekleşeceği ve belediyenin kreş sayısının 15'e yükseleceği bildirildi.

 • 05.08.2023 05 Ağu 12:52 Çankaya Belediyesi Okullarda Bakım ve Tadilat Çalışmalarına Başladı

  Çankaya Belediyesi Okullarda Bakım ve Tadilat Çalışmalarına Başladı Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen'in talimatıyla 2023-2024 eğitim öğretim dönemi öncesinde belediye sınırları içerisindeki 23 ilkokul, ortaokul ve lisenin cephe boyaması, yer döşemesi, WC yenilemesi gibi bakım, onarım ve tadilatlarının yapımına başlandı.

 • 04.08.2023 04 Ağu 12:20 Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, 9 yılda 102 yeni park açtı

  Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, 9 yılda 102 yeni park açtı Çankaya'nın Belediye Başkanı Alper Taşdelen, 9 yılda 102 yeni park açarken, hizmet binaları, yüzme havuzları, buz sporları tesisi, kültür merkezleri, kütüphane, geri dönüşüm merkezi, engelsiz yaşam merkezi, kreşler ve pazar yerleri dahil olmak üzere 85'ten fazla yeni tesis yaptı. Taşdelen'in gelecek dönemde Çankaya ve Çankayalıların hizmetine sunacağı eser ve tesisler ise şunlardır: Bademlidere Cumhuriyet Parkı dahil 9 yeni park, Atatürk Kültür Merkezi, Abidin Paşa Köşkü Milli Mücadele Müzesi, Kırkkonaklar Çankaya Evi, Karapınar Çankaya Evi, Dilekler Çankaya Evi, Güneş Gündüz Bakım Evi, Uğur Böceği Gündüz Bakım Evi, Dostluk Gündüz Bakım Evi, Prof. Dr. Türkan Saylan Nikah Salonu, Balgat Pazar Yeri Yenileme ve Üst Kapama.

 • 01.08.2023 01 Ağu 18:24 Çankaya Belediyesi Yatırımlarıyla İlçenin Gelişimine Katkı Sağlıyor

  Çankaya Belediyesi Yatırımlarıyla İlçenin Gelişimine Katkı Sağlıyor Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Eylül'den şubata kadar açılışını yapacakları yatırımlarla ilçenin daha da gelişeceğini belirtti. Çankaya Belediyesi, Çankayalılara birçok hizmet sunarak yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefliyor. Ayrıca, üniversite öğrencilerine akşam yemeği ve ilkokul öğrencilerine sıcak yemek hizmeti de veriliyor. Eylül 2023-Şubat 2024 döneminde ise Bademlidere Cumhuriyet Parkı, Atatürk Kültür Merkezi, Abidin Paşa Köşkü, Milli Mücadele Müzesi, Güneş Gündüz Bakım Evi, Uğur Böceği Gündüz Bakım Evi, Dilekler Çankaya Evi, Karapınar Çankaya Evi, Kırkkonaklar Çankaya Evi, Balgat Pazaryeri Yenileme ve Üst Kapama, Türkan Saylan Nikah Salonu ve 8 yeni park açılacak.

 • 31.07.2023 31 Tem 13:53 Çankaya Belediyesi Başkentlileri Birlik Aşuresi'nde Buluşturdu

  Çankaya Belediyesi Başkentlileri Birlik Aşuresi'nde Buluşturdu Çankaya Belediyesi, Muharrem orucunun ardından Başkentlileri Birlik Aşuresi'nde buluşturdu. Başkan Alper Taşdelen, birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, her zaman eşit yurttaşlık, demokrasi ve insan hakları mücadelesine devam edeceklerini belirtti. Birlik Aşuresi'nde saz sanatçıları, ozanlar ve semah ekibi de yer aldı.

 • 27.07.2023 27 Tem 13:27 Çankaya Belediyesi Birlik Aşuresi'ne Tüm Başkentlileri Davet Ediyor

  Çankaya Belediyesi Birlik Aşuresi'ne Tüm Başkentlileri Davet Ediyor Çankaya Belediyesi, Muharrem Orucu'nun 12. gününde her yıl olduğu gibi bu yıl da vatandaşları 'Birlik Aşuresi' için bir araya getirecek. Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Birlik Aşuresi'ne tüm Başkentlileri davet etti. Etkinlik, 30 Temmuz günü saat 19.00'da Anıtpark'ta başlayacak ve 13 sivil toplum kuruluşuyla ortaklaşa gerçekleştirilecek. Aşure ikramının yanı sıra Hüseyin Turan'ın konseri ve semah ekibi de etkinlikte yer alacak. Başkan Taşdelen, Kerbela şehitlerini anarak Birlik Aşuremizin sevgiye, kardeşliğe ve dostluğa vesile olmasını diledi.

 • 14.05.2023 14 May 22:34 Alper Taşdelen: "Cumhurbaşkanlığı Sonuç Tutanağı, İtirazlarla ve Milletvekili Tutanağıyla Birlikte Verilecek Denilerek Geciktiriliyor.

  Alper Taşdelen: 'Cumhurbaşkanlığı Sonuç Tutanağı, İtirazlarla ve Milletvekili Tutanağıyla Birlikte Verilecek Denilerek Geciktiriliyor. Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Twitter hesabında; “Çankaya 716 bin kişiyle en çok seçmene sahip ilçe. 1971 sandıktan şu ana kadar verilen ıslak imzalı tutanak sayısı yüzde 30. Cumhurbaşkanlığı sonuç tutanağı, itirazlarla ve milletvekili tutanağı ile birlikte verilecek denilerek geciktiriliyor. Bekleyin. Farkı açacağız” açıklamasını yaptı.

 • 14.05.2023 14 May 20:32 Alper Taşdelen: Çankaya'da Neredeyse Her Sandığa İtiraz Ediliyor.

  Alper Taşdelen: Çankaya'da Neredeyse Her Sandığa İtiraz Ediliyor. Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Twitter hesabında; “Çankaya’da neredeyse her sandığa itiraz ediliyor. Bu sayede sandıklar tekrar sayıldığı için sonuçların sisteme girilmesi geciktiriliyor. Öndeyiz ve arayı açacağız” açıklamasını yaptı.

 • 28.04.2023 28 Nis 23:04 Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen: '14 Mayıs'ta Ucube Sisteme, Tek Adam Sistemine Karşı Çoğulcu, Parlamenter Sistemi Tekrar Egemen Kılacağız'

  Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen: '14 Mayıs'ta Ucube Sisteme, Tek Adam Sistemine Karşı Çoğulcu, Parlamenter Sistemi Tekrar Egemen Kılacağız' Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 103. yılı için düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada, önümüzdeki seçimde ucube sisteme, tek adam sistemine karşı çoğulcu, parlamenter sistemi tekrar egemen kılmayı hedeflediklerini belirtti.

 • 19.04.2023 19 Nis 14:13 Çankaya Belediye Başkanı Taşdelen: "Halkını Unutan Bir İktidarla Karşı Karşıyayız. Halkımız Bu Kötü Yönetimi Hak Etmiyor"

  Çankaya Belediye Başkanı Taşdelen: 'Halkını Unutan Bir İktidarla Karşı Karşıyayız. Halkımız Bu Kötü Yönetimi Hak Etmiyor' Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Halkını unutan bir iktidarla karşı karşıyayız. Tercihini halkından yana değil, bir avuç insana bütün ülke kaynaklarını peşkeş çeken bir iktidarla karşı karşıyayız. İyi ki bu dönemde CHP’li belediyeler varmış. Şimdi de Millet İttifakı’nın iktidarına ihtiyacımız var. Çünkü halkımız bu kötü yönetimi hak etmiyor. Hak etmiyoruz” dedi.

 • 14.04.2023 14 Nis 11:44 Çankaya Belediye Başkanı Taşdelen, İftarda Ardahanlılarla Buluştu

  Çankaya Belediye Başkanı Taşdelen, İftarda Ardahanlılarla Buluştu Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Ankara’da yaşayan Ardahanlılar'la düzenlenen iftar programında bir araya geldi.

 • 14.04.2023 14 Nis 11:44 Çankaya Belediye Başkanı Taşdelen, İftarda Ardahanlılarla Buluştu

  Çankaya Belediye Başkanı Taşdelen, İftarda Ardahanlılarla Buluştu Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Ankara’da yaşayan Ardahanlılar'la düzenlenen iftar programında bir araya geldi.

 • 07.04.2023 07 Nis 14:09 Erdoğan Yavuzlar, Son Yolculuğuna Çankaya'dan Uğurlandı

  Erdoğan Yavuzlar, Son Yolculuğuna Çankaya'dan Uğurlandı Çankaya Belediyesi'nin kurucu başkanı Erdoğan Yavuzlar, belediye binasında düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı. Törene ev sahipliği yapan Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Erdoğan Yavuzlar’ın hayata hoşgörü penceresinden bakan, aydın ve demokrat bir insan olduğunu vurgulayarak, "Çankaya’ya çok büyük hizmetler yaptı" dedi.

 • 03.03.2023 03 Mar 12:45 Çankaya Belediyesi'nden Depremzede Çocuklar ve Gençlere Eğitim ve Gıda Desteği. Alper Taşdelen: "Yaralarını Eğitimle İyileştireceğiz"

  Çankaya Belediyesi'nden Depremzede Çocuklar ve Gençlere Eğitim ve Gıda Desteği. Alper Taşdelen: 'Yaralarını Eğitimle İyileştireceğiz' Çankaya Belediyesi’ne ait kreş, oyun evleri ve Çankaya Evleri’ndeki kontenjanlar, afet bölgesinden Ankara’ya gelen çocukların ve gençlerin eğitimlerini sürdürebilmesi için artırıldı. Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Depremin acısını bizzat yaşamış, görmüş, hissetmiş çocuklarımız ve gençlerimizin yarasını eğitimle iyileştireceğiz” dedi.

 • 28.02.2023 28 Şub 18:28 Alper Taşdelen: Çadırları Hızlıca Halka Ulaştırmak Yerine Ticaretini Yapan Bir Holdinge Ayrıcalık Tanıyamayız. Kızılay'dan Giysi Kutularını...

  Alper Taşdelen: Çadırları Hızlıca Halka Ulaştırmak Yerine Ticaretini Yapan Bir Holdinge Ayrıcalık Tanıyamayız. Kızılay'dan Giysi Kutularını... Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Kızılay'dan, ilçe sınırları içinde yer alan giysi kutularını kaldırmasını istedi. Taşdelen, "Kızılay'ı kamusal bir yardım derneği zannettiğimiz için, ilçemize kullanılmış giysi toplama kutuları koymasına izin vermiştik. Çadırları hızlıca halka ulaştırmak yerine ticaretini yapan bir holdinge ayrıcalık tanıyamayız. Kızılay'dan giysi kutularını kaldırmasını istiyoruz" dedi.

 • 24.02.2023 24 Şub 11:01 Çankaya Belediyesi'nden Kahramanmaraş'ta Günde 1000 Kişiye 3 Öğün Yemek

  Çankaya Belediyesi'nden Kahramanmaraş'ta Günde 1000 Kişiye 3 Öğün Yemek Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Türkiye'yi derinden sarsan 6 Şubat depremlerinin merkez üssü Kahramanmaraş’a gitti. Bölgede incelemelerde bulunan Başkan Taşdelen, Çankaya Belediyesi'nin günde bin kişiye 3 öğün yemek vereceği çadırda, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 • 07.02.2023 07 Şub 12:12 Çankaya Belediyesi'nden Deprem Bölgelerine İnsani Yardım

  Çankaya Belediyesi'nden Deprem Bölgelerine İnsani Yardım Çankaya Belediyesi, depremden zarar gören vatandaşlara insani yardım malzemesi taşıyan 4 TIR, iş makineleri, kamyonlar, kamyonetler ve yetkili personelden oluşan bir konvoyu deprem bölgesine gönderdi. Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Çankaya ve Çankayalı komşularımız acıları paylaşıyor. Acıları paylaşacağız, böylece azalacak. Deprem yaralarını birlikte saracağız” dedi.

 • 28.01.2023 28 Oca 11:18 Çankaya Belediye Başkanı Taşdelen, Stk Temsilcileriyle Bir Araya Geldi

  Çankaya Belediye Başkanı Taşdelen, Stk Temsilcileriyle Bir Araya Geldi Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Ankara Sivil Toplum Kuruluşları Platformu (ASTOP) Başkanı Veli Sarıtoprak ile beraberindeki sivil toplum kuruluşları temsilcilerini konuk etti.

 • 19.01.2023 19 Oca 11:50 Çankaya Evlerinin Sayısı Artıyor

  Çankaya Evlerinin Sayısı Artıyor Şimdiye dek 17 Çankaya Evi'ni hizmete açan Çankaya Belediyesi, üç evi daha bu sene hizmete açmaya hazırlanıyor.  Bu kapsamda Kırkkonaklar ve Dilekler Mahalleleri'nde inşaat çalışmaları sürüyor.

 • 15.01.2023 15 Oca 12:50 Çankaya Belediyesi, Cumhuriyet'in 100. Yılına 4 Projenin Açılışıyla Başladı

  Çankaya Belediyesi, Cumhuriyet'in 100. Yılına 4 Projenin Açılışıyla Başladı Çankaya Belediyesi, Cumhuriyet’in 100. yılına dört projenin açılışı ile başladı. Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Birileri rant için çalışırken biz halkımız için çalışıyoruz. Halkın her bir kuruşunu namusumuz bilip çalışıyoruz ve böyle çalışmaya da devam edeceğiz” dedi.

 • 14.01.2023 14 Oca 17:36 Çankaya Belediye Başkanı Taşdelen: "Birileri Rant İçin Çalışırken, Bizler Halk İçin Çalışırız"

  Çankaya Belediye Başkanı Taşdelen: 'Birileri Rant İçin Çalışırken, Bizler Halk İçin Çalışırız' Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Halkımız için varız, sizler için varız. Birileri rant için çalışırken, bizler halk için çalışırız… Halk için çalıştığımız için, belediyenin her bir kuruşunu namusumuz gibi harcadığımız için, israf etmediğimiz için, yolsuzluğa bulaşmadığımız için, paraları cemaatlere vakıflara vermediğimiz için bu eserleri kazandırıyoruz, halkımıza. Böyle çalışmaya da devam edeceğiz… Bir şey şeylerin değiştiğinin en büyük kanıtı CHP’li belediyelerdir. Mansur Yavaş’tır, Fethi Yaşar’dır, Alper Taşdelen’dir” dedi.

 • 31.12.2022 31 Ara 10:42 Çankaya Belediyesi'nden 2022'de 14 Açılış, İki Temel Atma

  Çankaya Belediyesi'nden 2022'de 14 Açılış, İki Temel Atma Çankaya Belediyesi, 2022 yılını dolu dolu geçirdi. Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, 2022 yılında, 5 yeni park, bir yeni hizmet binası, bir yeni kreş, bir yeni gençlik, bir yeni sanat atölyesi, bir yeni kütüphane, üzeri kapatılan 4 yeni pazar açtı. Taşdelen, bir yeni hizmet binası ve bir yeni Çankaya Evi’nin de temelini attı. 2021’den bu yana 4 bin üniversiteliye ücretsiz akşam yemeği veren Çankaya Belediyesi, 3 bin ilkokul öğrencisine de ücretsiz öğle yemeği verdi.

 • 30.12.2022 30 Ara 09:50 Çankaya Belediye Başkanı Taşdelen: "2023, Hak, Hukuk, Adaletin Egemen Olacağı, Sevgi ve Barış Yılı Olsun"

  Çankaya Belediye Başkanı Taşdelen: '2023, Hak, Hukuk, Adaletin Egemen Olacağı, Sevgi ve Barış Yılı Olsun' Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, 2023’ün, hak, hukuk ve adaletin egemen olacağı; sevgi ve barış dolu bir yıl olmasını dileyerek, Çankayalılar'ın ve tüm yurttaşların yeni yılını kutladı.

 • 25.12.2022 25 Ara 12:45 Çankaya Evleri, İlçelileri Konuk Etmeye Devam Ediyor

  Çankaya Evleri, İlçelileri Konuk Etmeye Devam Ediyor Çankaya Belediyesi’nin hobi, kişisel gelişim, meslek edinme ve sosyalleşme imkanı sunduğu Çankaya Evleri, haftanın yedi günü ilçelileri konuk etmeye devam ediyor.

 • 18.12.2022 18 Ara 18:45 Çankaya'da "Dilekler Çankaya Evi"nin temeli atıldı

  Çankaya'da 'Dilekler Çankaya Evi'nin temeli atıldı Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, "Dilekler Çankaya Evi"nin temelini attı.

 • 17.12.2022 17 Ara 16:53 Alper Taşdelen ve CHP Ankara Milletvekilleri, Dilekler Çankaya Evi'nin Temelini Attı

  Alper Taşdelen ve CHP Ankara Milletvekilleri, Dilekler Çankaya Evi'nin Temelini Attı Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, CHP Ankara Milletvekilleri ile birlikte Dilekler Mahallesi’nde yapılacak Çankaya Evi’nin temelini attı. Çankaya Belediyesi'nin hız kesmeden çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Taşdelen, “CHP’li belediyeler çalışırken, birileri çıktı, yargı marifetiyle siyaset mühendisliğine soyundu. Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir. Korkunun ecele faydası yok. Siz ne kadar siyasi yasak getirirseniz getirin, yargıyı da siyasi amaçlarınız için kullanın, ne yaparsanız yapın, geliyor gelmekte olan. Bunun önüne geçemeyeceksiniz” dedi.

 • 14.12.2022 14 Ara 17:37 Öldürülen Müzisyen Onur Şener'in Adı Çankaya'da Yaşayacak

  Öldürülen Müzisyen Onur Şener'in Adı Çankaya'da Yaşayacak Ankara’da bir eğlence mekânında istek parçayı çalmaması nedeniyle katledilen müzisyen Onur Şener’in ismi Çankaya ilçesinde bir parka verildi. Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Sevgili Onur Şener’in adı bu parkta sonsuza kadar yaşayacak” dedi. Onur Şener’in ablası Pınar Şener Harput, “Böyle bir durumda inancınız ne olursa olsun şunu hissediyorsunuz; o burada. Bir gün bir arı olarak geliyor, bir kelebek olarak geliyor… Burada ama onu biliyorum” diye konuştu.

 • 08.12.2022 08 Ara 12:29 Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen'den Çocuk İstismarına Sert Tepki

  Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen'den Çocuk İstismarına Sert Tepki Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, kamuoyuna yansıyan çocuk istismarı olayına sert tepki gösterdi. Taşdelen, “Hepimize, herkese görev düşüyor, bilim ve aklı rehber alan bizler bu karanlığı söküp atmak zorundayız” dedi.

 • 25.11.2022 25 Kas 11:56 Başkan Taşdelen Çankayalı Özel Futbolcuları Ağırladı

  Başkan Taşdelen Çankayalı Özel Futbolcuları Ağırladı Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, ‘Türkiye Sesi Görenler B1 Hiç Görmeyenler Deplasmanlı Süper 1. Ligi’nde sezonu şampiyon tamamlayan Çankaya Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü futbol takımını makamında ağırladı.

 • 05.11.2022 05 Kas 10:34 Çankaya Belediyesi'nden Her Gün Sıcak Öğle Yemeği

  Çankaya Belediyesi'nden Her Gün Sıcak Öğle Yemeği Çankaya Belediyesi, çocuklara beslenme saatinde yemek dağıtımı uygulamasını sürdürüyor. Belediye her gün 3 bin ilkokul öğrencisinin sıralarına sıcak öğle yemeği götürüyor.

 • 13.10.2022 13 Eki 17:53 Ankara haberi! Çankaya Belediyesi, Abidinpaşa Köşkü'nü "Kurtuluş Savaşı Müzesi"ne dönüştürecek

  Ankara haberi! Çankaya Belediyesi, Abidinpaşa Köşkü'nü 'Kurtuluş Savaşı Müzesi'ne dönüştürecek Ankara haberine göre Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, tarihi Abidinpaşa Köşkü'nün "Kurtuluş Savaşı Müzesi"ne dönüştürüleceğini bildirdi.

 • 09.09.2022 09 Eyl 09:40 Çankaya Belediye Başkanı Taşdelen: "Türkiye'de Bir İlki Yapacağız; 3 Bin İlkokul Öğrencisinin Yemeklerini Sıralarına Götüreceğiz"

  Çankaya Belediye Başkanı Taşdelen: 'Türkiye'de Bir İlki Yapacağız; 3 Bin İlkokul Öğrencisinin Yemeklerini Sıralarına Götüreceğiz' Çankaya Belediyesi tarafından hayata geçirilen sosyal belediyecilik örneklerini anlatan Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Şimdi yine Türkiye’de ilk defa biz yapacağız.12 Eylül’de okullar açılıyor. 3 bin ilkokul öğrencimizin sıcak öğle yemeğini sıralarına kadar götüreceğiz. Velilerimiz çocuğunun beslenme çantasına ne koyacağım diye düşünmeyecek. Hem aile ekonomisine çok büyük katkıda bulunmuş olacağız hem çocuklarımıza üç çeşit sıcak öğle yemeği vereceğiz” dedi.

 • 13.08.2022 13 Ağu 14:48 Çankaya Belediyesi Çocuk Teknoloji Evi Yeni Mezunlarını Verdi

  Çankaya Belediyesi Çocuk Teknoloji Evi Yeni Mezunlarını Verdi Çankaya Belediyesi Çocuk Teknoloji Evi yeni mezunlarını verdi. Uğur Mumcu Parkı içerisinde çocukların teknoloji ile tanışmalarına olanak sunan merkezde, yaz dönemi derslerine katılan 225 minik mühendis adayı katılım belgelerini aldı.

 • 12.08.2022 12 Ağu 10:22 Çankayalılar, Birlik Aşuresi'nde Buluşacak

  Çankayalılar, Birlik Aşuresi'nde Buluşacak Çankaya Belediyesi, Muharrem Orucu’nun ardından her yıl olduğu gibi bu yıl da vatandaşları “Birlik Aşuresi” için bir araya getirecek. Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Sevgiye, kardeşliğe, dostluğa hizmet eden Birlik Aşuresi etkinliğimize tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum" dedi.

 • 11.08.2022 11 Ağu 14:45 Çankaya Belediyesi, Bademlidere Kent Ormanı Projesinde Çalışmaları Hızlandırdı

  Çankaya Belediyesi, Bademlidere Kent Ormanı Projesinde Çalışmaları Hızlandırdı Çankaya Belediyesi’nin uluslararası çapta dünya üçüncülüğü ödüllü “Bademlidere Kent Ormanı ve Parkı Projesi” çalışmaları hız kazandı.

Advertisement