Son dakika Aynur Doğan haberleri, Aynur Doğan son dakika, son dakika Aynur Doğan

Son Dakika Aynur Doğan Haberleri

Son dakika Aynur Doğan haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son aynur doğan haberleri anında burada.


 • 31.05.2022 31 May 11:46 Eskişehir'de 'Yogalı' Protesto Eskişehir'de "Yogalı" Protesto

  Eskişehirli kadınlar, Dede Korkut Parkı’ndaki yoga etkinliğinin engellenmesini, yoga yaparak protesto etti. Kadınlar adına açıklama yapan Buse Aydemir, “AnadoluFest'i neden engellediyseniz, Aynur Doğan'ın, Melek Mosso'nun sahneye çıkması neden engellendiyse, yoga yapanları da o yüzden engellemek istiyorlar. Ama bir şeyi kaçırıyorlar. Kadınlar sizin yasaklarınızı tanımadı, tanımaz. Bizler bugün matımızı kaptık yogaya geldik. Hadi bizi de engelleyin” dedi.

 • 25.05.2022 25 May 18:16 İBB'nin Aynur Doğan konserine tepki İBB'nin Aynur Doğan konserine tepki

  Almanya'da terör örgütü PKK elebaşının posteri önünde konser veren Aynur Doğan'ın, İstanbul Büyükşehir Belediyesinin (İBB) "Harbiye Açık Hava Konserleri" kapsamında vereceği konser tepkilere yol açtı.

 • 22.05.2022 22 May 23:03 Kocaeli Konseri İptal Edilen Aynur Doğan Başkent'te Sahne Aldı: 'Biz Bir Arada Durabiliyoruz, Bir Arada Şarkı Söyleyebiliyoruz' Kocaeli Konseri İptal Edilen Aynur Doğan Başkent'te Sahne Aldı: "Biz Bir Arada Durabiliyoruz, Bir Arada Şarkı Söyleyebiliyoruz"

  Kocaeli’ndeki konseri AKP’nin yönetimde olduğu Derince Belediyesi tarafından iptal edilen Aynur Doğan, İzmir’in ardından Ankara’da sahne aldı. Doğan, farkı milletlerden sanatçıların oluşturduğu orkestrasını tanıtarak, “Biz bir arada durabiliyoruz, bir arada şarkı söyleyebiliyoruz” dedi.

 • 17.05.2022 17 May 14:18 CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: Bu ülkeyi haramilere teslim etmeyeceğiz, herkes türküsünü şarkısını özgürce söyleyecek CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: Bu ülkeyi haramilere teslim etmeyeceğiz, herkes türküsünü şarkısını özgürce söyleyecek

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. İktidarın politikalarına tepki gösteren Kılıçdaroğlu, "Bu ülkeyi haramilere teslim etmeyeceğiz" dedi. Kılıçdaroğlu, Yargıtay'ın Kaftancıoğlu kararını tanımadığını belirterek "Canan Kaftancıoğlu İstanbul İl Başkanımızdır" diye konuştu.

 • 17.05.2022 17 May 10:25 Derince Belediyesi'nden Aynur Doğan itirafı: İzin alınsa dahi başkan bu konserin yapılmasını istemiyor Derince Belediyesi'nden Aynur Doğan itirafı: İzin alınsa dahi başkan bu konserin yapılmasını istemiyor

  Gazeteci Sevilay Yılman; dünyanın en prestijli müzik oluşumu olan WOMEX'in yılın sanatçısı ödülünü alan son isim alan Aynur Doğan'ın konserini iptal eden Derince Belediyesi ile yaptığı görüşmeyi yazdı. Yılman'a göre "devlet ve parti kadrolarında hâla eski şoven kafalarla hareket edenler" var.

 • 16.05.2022 16 May 18:24 Derince Belediye Başkanı Aygün: Gerekli izinleri almadan bilet satmışlar Derince Belediye Başkanı Aygün: Gerekli izinleri almadan bilet satmışlar

  KOCAELİ Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, şarkıcı Aynur Doğan'ın konserinin organizasyon firmasının gerekli izinleri almaması nedeniyle iptal edildiğini belirterek, "Konseri düzenleyen kişiler gerekli izinleri almadan yayın yapmışlar ve bilet satmışlar.

 • 16.05.2022 16 May 14:44 Hakkı Saruhan Oluç: Aynur Doğan'ın Konserinin Yasaklanmasını En Sert Biçimde Protesto Ediyoruz Hakkı Saruhan Oluç: Aynur Doğan'ın Konserinin Yasaklanmasını En Sert Biçimde Protesto Ediyoruz

  HDP Grup Başkanvekili Hakkı Saruhan Oluç, şarkıcı Aynur Doğan’ın Kocaeli’nin Derince ilçesinde vereceği konserin AKP’li Derince Belediyesi tarafından iptal edilmesine tepki göstererek, “Uygun olmadığı tespit edilmiş. Neymiş uygun olmayan? Aynur Doğan’ın Kürtçe şarkı söylüyor olması mı? Kürtçeye düşmanlık, Kürt’e düşmanlık had safhada. Derince Belediyesi, AKP’li. Aynur Doğan, bu toprakların uluslararası alanda da tanınmış olan gururudur ya. Bir halkın dilini kullanıyor olması mı? Kürtçe şarkı söylemesi uygun değil, öyle mi? Aynur Doğan’ın konserinin yasaklanmasını en sert biçimde protesto ediyoruz, kınıyoruz” dedi.

 • 16.05.2022 16 May 11:11 Derince Belediye Meclisi CHP Grup Başkanvekili Erhan Akpınar: Bu Gerekçesiz ve Hukuka Aykırı Kararınızı Tanımıyoruz Derince Belediye Meclisi CHP Grup Başkanvekili Erhan Akpınar: Bu Gerekçesiz ve Hukuka Aykırı Kararınızı Tanımıyoruz

  Şarkıcı Aynur Doğan'ın Kocaeli'nin Derince ilçesinde vereceği konser, AKP'li Derince Belediyesi tarafından iptal edildi. Derince Belediye Meclisi CHP Grup Başkanvekili Erhan Akpınar, "Bu gerekçesiz ve hukuka aykırı kararınızı tanımıyoruz" dedi.

 • 16.05.2022 16 May 09:12 Aynur Doğan'ın konserini yasaklayan Derince Belediyesi'ne büyük tepki: Asıl siz bu çağa uygun değilsiniz! Aynur Doğan'ın konserini yasaklayan Derince Belediyesi'ne büyük tepki: Asıl siz bu çağa uygun değilsiniz!

  Şarkıcı Aynur Doğan konserinin AK Partili Derince Belediyesi tarafından iptal edilmesi kararına siyaset ve sanat camiasından gelen tepkiler çığ gibi büyüyor. Son olarak Gelecek Partisi lideri Davutoğlu da söz konusu yasağa sert tepki göstererek, "Hangi akla hizmetle Kürtçe müziği yasaklamaya kalkarsınız. Kürtçe, Türkçe gibi bu toprakların öz dilidir." dedi. Davutoğlu'nun yanı sıra pek çok gazeteci, yazar ve siyasetçi de konser kararını veren belediyeyi sert bir dille eleştirdi.

 • 16.05.2022 16 May 07:36 Davutoğlu: 'Hangi Cüretle, Hangi Akla Hizmetle Kürtçe Müziği Yasaklamaya Kalkarsınız' Davutoğlu: "Hangi Cüretle, Hangi Akla Hizmetle Kürtçe Müziği Yasaklamaya Kalkarsınız"

  Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, 20 Mayıs'ta yapılacak Aynur Doğan'ın konserinin AKP'li Kocaeli Derince Belediyesi tarafından iptal edilmesine, "Hangi dilde icra edilirse edilsin müziğin dili evrenseldir. Hangi cüretle, hangi akla hizmetle Kürtçe müziği yasaklamaya kalkarsınız" tepkisini gösterdi.

 • 08.05.2020 08 May 11:53 Ömrünü bir yaşında evlat edindiği felçli oğluna adadı Ömrünü bir yaşında evlat edindiği felçli oğluna adadı

  Denizli'nin Çivril ilçesinde yaşayan Aynur Doğan, 1 yaşında evlat edindiği ve 5 yıl önce de burun ameliyatı sonrası felç olan İbrahim Doğan'a adeta "gözü" gibi bakıyor.

 • 04.03.2020 04 Mar 10:17 Küçükçekmece'de dünya kadınlar günü mart boyunca işlenecek Küçükçekmece'de dünya kadınlar günü mart boyunca işlenecek

  Küçükçekmece Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü özel bir sergi ve konserle taçlandırıyor.

 • 21.03.2018 21 Mar 17:52 Antikad'dan Başkan Genç'e Ziyaret Antikad'dan Başkan Genç'e Ziyaret

  Antalya İş Kadınları Derneği (ANTİKAD) Başkanı Aynur Doğan ve yönetim kurulu üyeleri, Döşemealtı Belediye Başkanı Turay Genç'i ziyaret etti.

 • 29.12.2017 29 Ara 11:51 Öğrencilerin Ayağına Kadar Giden 'Seyyar Sınıf' Öğrencilerin Ayağına Kadar Giden "Seyyar Sınıf"

  LALE KÖKLÜ/HÜSEYİN YILDIZ - Hatay'da, içerisinde boya kalemlerinden etkinlik malzemelerine kadar bir ana sınıfında olması gereken tüm gereçleri barındıran ve tekerlekli olması sayesinde istenilen yere taşınabilen "seyyar sınıf", Suriyeli miniklerin geleceklerine umut oluyor.

 • 16.12.2016 16 Ara 11:10 Uyuşturucudan İlaçsız Kurtuluş Uyuşturucudan İlaçsız Kurtuluş

  ANTALYA'da ormanlık alandaki sağlıklı yaşam merkezinde, madde bağımlılarının rehabilitasyonu için farklı bir yöntem hayata geçirildi.

 • 16.12.2016 16 Ara 10:57 Antalya Uyuşturucudan Ilaçsız Kurtuluş Antalya Uyuşturucudan Ilaçsız Kurtuluş

  Antalya'da ormanlık alandaki sağlıklı yaşam merkezinde, madde bağımlılarının rehabilitasyonu için farklı bir yöntem hayata geçirildi.

 • 16.12.2016 16 Ara 09:52 Uyuşturucudan İlaçsız Kurtuluş Uyuşturucudan İlaçsız Kurtuluş

  ANTALYA'da ormanlık alandaki sağlıklı yaşam merkezinde, madde bağımlılarının rehabilitasyonu için farklı bir yöntem hayata geçirildi.

 • 16.10.2016 16 Eki 12:54 İsveçli Hastalar Antalya'da Şifa Buluyor İsveçli Hastalar Antalya'da Şifa Buluyor

  Kepez İlçesi Duacı Köyü'nde bulunan otelde iki haftadır konaklayan İsveçli hastalar, kısa zamanda iyi sonuçlar aldıklarını söyledi.

 • 16.10.2016 16 Eki 10:34 İsveçli Hastalar, Antalya'da Şifa Buluyor İsveçli Hastalar, Antalya'da Şifa Buluyor

  İSVEÇ Sağlık Bakanlığı'nın yaptığı ihaleyi kazanarak, yaşlı hastalara tedavi programları uygulamaya başlayan Antalya'daki Ayka Vital Park Sağlık Oteli'ne ilk 5 kişilik İsveçli grup geldi.

 • 25.07.2016 25 Tem 14:57 Zonguldak Düğünden 'Demokrasi Nöbeti'ne Zonguldak Düğünden 'Demokrasi Nöbeti'ne

  Zonguldak'ın Çaycuma İlçesi'nde, Aynur ve Ömer Doğan çifti, düğünün ardından gelinlik ve damatlıkla ilçe merkezindeki 'demokrasi nöbeti'ne katıldı.

 • 25.07.2016 25 Tem 13:56 Düğünden 'Demokrasi Nöbeti'ne Düğünden 'Demokrasi Nöbeti'ne

  Zonguldak'ın Çaycuma İlçesi'nde, Aynur ve Ömer Doğan çifti, düğünün ardından gelinlik ve damatlıkla ilçe merkezindeki 'demokrasi nöbeti'ne katıldı.

 • 22.08.2014 22 Ağu 14:30 Aynur Doğan Bodrum'da Sahneye Çıktı Aynur Doğan Bodrum'da Sahneye Çıktı

  Bodrum'da sahneye çıkan sanatçı Aynur Doğan seslendirdiği Kürtçe şarkılar ile Bodrum Kalesini inletti.

 • 22.08.2014 22 Ağu 13:18 Aynur Doğan'dan Bodrum'da Barış Mesajları Aynur Doğan'dan Bodrum'da Barış Mesajları

  Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde Kral 20'inci Yıl Müzik Etkinlikleri kapsamında konser veren Aynur Doğan, Kürtçe ve Türkçe şarkılar söyledi.

 • 27.05.2014 27 May 13:32 Halis Toprak: Kendi İsteğimle Hastanede Kalıyorum Halis Toprak: Kendi İsteğimle Hastanede Kalıyorum

  İş adamı Toprak'ın kızının "Babam kayıp" başvurusu üzerine Kayıp Şahıslar Büro Amirliği ekipleri, iş adamını özel bir hastanede buldu.

 • 30.04.2014 30 Nis 14:23 Filminin Galasına Büyük İlgi Filminin Galasına Büyük İlgi

  Ünlü sinema film yönetmeni Ferzan Özpetek'in son çektiği 'Kemerlerinizi Bağlayın' filminin özel gösterimi Diyarbakır'da yapıldı.

 • 29.01.2014 29 Oca 21:07 Aynur Doğan Sesiyle Hayranlarını Büyüledi Aynur Doğan Sesiyle Hayranlarını Büyüledi

  Aynur Doğan Kürtçe ve Türkçe seslendirdiği Türkülerle, Jolly Joker'de sahne aldı.

 • 15.05.2013 15 May 15:22 Öğrenciler Şenlikteki Konseri Protesto Etti Öğrenciler Şenlikteki Konseri Protesto Etti

  Van'daki Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) sahneye çıkan Aynur Doğan ve Mustafa Bozkurt'un konseri bir grup öğrenci tarafından protesto edildi.

 • 14.03.2013 14 Mar 16:42 2 Cana 4 Yıl 2 Ay Hapis Cezası 2 Cana 4 Yıl 2 Ay Hapis Cezası

  Eskişehir'de meydana gelen kazada 2 kişinin ölümüne neden olduğu iddia edilen sürücü, 4 yıl 2 ay hapse mahkum edildi.

 • 23.11.2012 23 Kas 10:33 Hani Meral 25 Kasım'da Gösterimde Hani Meral 25 Kasım'da Gösterimde

  Bir Kadın Cinayeti Belgeseli Hani Meral 25 Kasım'da Feriye Sineması'nda gösterime giriyor.

 • 12.04.2012 12 Nis 01:34 Sanatçılar Depremzedeler İçin Sahnede Sanatçılar Depremzedeler İçin Sahnede

  'Van'a bir bilet' kampanyası çerçevesinde kentte birçok ünlü sanatçının katıldığı konser gerçekleştirildi.

 • 12.04.2012 12 Nis 00:15 Van 1 Sanatçılar, Van'da Depremzedeler İçin Sahnede Van 1 Sanatçılar, Van'da Depremzedeler İçin Sahnede

  Vanlı depremzedelere destek amacıyla 'Konser Van'da dayanışma her yerde' sloganıyla başlatılan 'Van'a bir bilet' kampanyası çerçevesinde kentte birçok ünlü sanatçının katıldığı konser gerçekleştirildi.

 • 11.04.2012 11 Nis 19:26 'Konser Van'da Dayanışma Her Yerde' Konseri "Konser Van'da Dayanışma Her Yerde" Konseri

  Depremden sonra Van'a destek olmak amacıyla bir grup sanatçı tarafından "Konser Van'da Dayanışma Her Yerde" sloganıyla başlatılan kampanya çerçevesinde ilk konser Van'a verildi.

 • 11.04.2012 11 Nis 18:47 Sanatçılar, Van'da Depremzedeler İçin Sahnede Sanatçılar, Van'da Depremzedeler İçin Sahnede

  Vanlı depremzedelere destek amacıyla 'Konser Van'da dayanışma her yerde' sloganıyla başlatılan 'Van'a bir bilet' kampanyası çerçevesinde kentte birçok ünlü sanatçının katıldığı konser gerçekleştirildi.

 • 09.04.2012 09 Nis 12:30 'Konser Van'da, Dayanışma Her Yerde' Programı "Konser Van'da, Dayanışma Her Yerde" Programı

  Van Belediyesi ve İnsan Hakları Derneği Van Şubesi'nin katkıları ile "Konser Van'da, dayanışma her yerde" sloganıyla bir konser programı hazırlandı.

 • 30.03.2012 30 Mar 17:30 Van'a 1 Bilet Lütfen! Van'a 1 Bilet Lütfen!

  10 sanatçı, depremin yaralarını halâ sarmaya çalışan Van halkına destek için konser veriyor. Biletler My Bilet’den, destek olması sizden...

 • 06.01.2012 06 Oca 15:17 Sanatçı ve Milletvekilleri Uludere'de Sanatçı ve Milletvekilleri Uludere'de

  Şırnak'ın Uludere ilçesine yazar, sanatçı ve milletvekillerinden oluşan bir grup taziye ziyaretinde bulundu.

 • 02.01.2012 02 Oca 11:30 Ruhsatlı 'zayıflama Oteli' Ruhsatlı 'zayıflama Oteli'

  Mevzuat değişikliği ardından, Antalya'da Kazım ve Aynur Doğan çiftinin işlettiği Ayka Vital Park Otel, Sağlık Bakanlığı'ndan 'Yataklı Fizik Tedavi Merkezi' ruhsatı alan ilk özel işletme oldu.

 • 02.01.2012 02 Oca 09:47 Ruhsatlı İlk 'zayıflama Merkezi' - Antalya (2) Ruhsatlı İlk 'zayıflama Merkezi' - Antalya (2)

  Kazım ve Aynur Doğan çifti, mevzuat değişikliğinin ardından Sağlık Bakanlığı'ndan 'Yataklı Fizik Tedavi Merkezi' ruhsatı alan ilk özel işletme sahipleri oldu.

 • 02.01.2012 02 Oca 09:44 Antalya'nın Ruhsatlı Zayıflama Merkezi Antalya'nın Ruhsatlı Zayıflama Merkezi

  Ayka Vital Park Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 'Yataklı Fizik Tedavi Merkezi' ruhsatı alan ilk işletme oldu.

Advertisement