Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Doğukan Çep haberleri, Doğukan Çep son dakika, son dakika Doğukan Çep

Son Dakika Doğukan Çep Haberleri

Son dakika Doğukan Çep haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son doğukan çep haberleri anında burada.


 • 08.02.2023 08 Şub 16:21 Sinan Ateş cinayetinin tetikçisi Eray Özyağcı tutuklandı

  Sinan Ateş cinayetinin tetikçisi Eray Özyağcı tutuklandı Ankara'da uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş cinayetinde tetikçi Eray Özyağcı, "tasarlayarak kasten öldürme" suçundan tutuklama talebiyle mahkemeye çıkarıldı. Özyağcı, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Özyağcı'yla birlikte tutuklu sayısı 19'a yükseldi.

 • 06.02.2023 06 Şub 20:13 Son Dakika: Sinan Ateş cinayetinin tetikçisi Yunanistan'a kaçmaya çalışırken Edirne'de yakalandı

  Son Dakika: Sinan Ateş cinayetinin tetikçisi Yunanistan'a kaçmaya çalışırken Edirne'de yakalandı Son dakika: Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'in Ankara'da silahlı saldırıda öldürülmesinde kritik gelişme yaşandı. Suikastın bir numaralı ismi tetikçi Eray Özyağcı, yurt dışına çıkmaya çalışırken Edirne'nin Uzunköprü ilçesinde Jandarma ekiplerince yakalandı.

 • 02.02.2023 02 Şub 17:36 Sinan Ateş cinayetiyle ilgili tutuklanan avukat: Hafıza kaybı yaşadım

  Sinan Ateş cinayetiyle ilgili tutuklanan avukat: Hafıza kaybı yaşadım Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'in öldürülmesiyle ilgili tutuklanan avukat Serdar Öktem'in ifadesi ortaya çıktı. Yakın zamanda koronavirüs geçirdiği için hafıza kaybı yaşadığını belirten Öktem, incelemeye alınacak telefonunun açılış şifresini hatırlamadığını söyledi.

 • 28.01.2023 28 Oca 19:15 Kılıçdaroğlu, Sinan Ateş'in annesine seslendi: Bu ateş en tepedeki suçluları da yakacak, 4 ay sonra görüşeceğiz

  Kılıçdaroğlu, Sinan Ateş'in annesine seslendi: Bu ateş en tepedeki suçluları da yakacak, 4 ay sonra görüşeceğiz CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, uğradığı suikast sonucu öldürülen eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'in, "Ben içime taş basarak ben oğlumun toprağıyla duruyorum" sözleriyle gündeme gelen annesine seslendi. Seçimlerden sonrasını işaret eden Kılıçdaroğlu, "Bu iş torbacılarla kalmaz. Bu ateş en tepedeki suçluları da yakacak. Şimdi istedikleri kadar polise-savcıya baskı yapsınlar, dua okunmasını yasaklasınlar, 4 ay sonra görüşeceğiz." ifadelerini kullandı.

 • 27.01.2023 27 Oca 20:55 İmamoğlu'ndan Sinan Ateş'in babaevine taziye ziyareti: Sürecin takipçisi olacağız

  İmamoğlu'ndan Sinan Ateş'in babaevine taziye ziyareti: Sürecin takipçisi olacağız İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, uğradığı suikast sonucu öldürülen eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'in Bursa'daki babaevine taziye ziyaretinde bulundu. Çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ateş, "Adaletin tecelli etmesi için Sinan hocamızın bu sürecinin takipçisi olacağız. Bu ülkede, faili meçhulden nice ailelerin canı yandı. Hâlâ faili meçhul, dolaplarında duruyor. Bu ve bu tür süreçleri memleketimize yaşatmayacağız." ifadelerini kullandı.

 • 24.01.2023 24 Oca 00:12 Sinan Ateş'in eşinden, dayısının "Katil Meclis'te" sözlerine itiraz: Ailemiz adına söylenmiş bir söz değildir

  Sinan Ateş'in eşinden, dayısının 'Katil Meclis'te' sözlerine itiraz: Ailemiz adına söylenmiş bir söz değildir Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, Ateş'in dayısı Halil İbrahim Bozkurt'un "Bizim evladımızın katili Meclis'te" çıkışının ardından açıklama yaptı. Ayşe Ateş, cinayetin ardından yapılan ilk açıklamayı hatırlatarak "Aile adına yaptığımız bu iki açıklama dışında söylenen hiçbir söz ailemiz adına söylenmiş değildir" dedi.

 • 21.01.2023 21 Oca 22:14 Kılıçdaroğlu, Sinan Ateş cinayetiyle ilgili söz verdi: Katilleri 4 ay sonra adalet önüne çıkaracağız, her şeyi biliyoruz

  Kılıçdaroğlu, Sinan Ateş cinayetiyle ilgili söz verdi: Katilleri 4 ay sonra adalet önüne çıkaracağız, her şeyi biliyoruz Sinan Ateş suikastıyla ilgili her şeyi bildiklerini belirten CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Ülkücü Sinan Ateş'in katillerini 4 ay sonra adalet önüne çıkarmak üzere çalışmaya başlayacağız. Bu benim gençlerimize ve CHP'de siyaset yapan ülkücülere sözümdür." dedi.

 • 19.01.2023 19 Oca 17:32 Sinan Ateş cinayetinin MHP ile bağlantısı soruldu! Bülent Arınç'ın yanıtı çok konuşulacak cinsten

  Sinan Ateş cinayetinin MHP ile bağlantısı soruldu! Bülent Arınç'ın yanıtı çok konuşulacak cinsten Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç, Sinan Ateş cinayetiyle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Cinayetin MHP bağlantısına ilişkin bir soruya yanıt veren Arınç, "Yapabileceğim tek şey onun hakkında bir Fatiha okumaktı, Yasin okumaktı. Bunu da yaptım. Bunun dışında bir yorum yapmayı çok şeyler bilsem de doğru bulmam. Çünkü birilerinin hedefi olmak istemem." dedi.

 • 13.01.2023 13 Oca 17:47 Kocaeli'nde 3 ay önce otele kurşun yağdırmışlardı! Zanlılar, Sinan Ateş'in katil zanlıları çıktı

  Kocaeli'nde 3 ay önce otele kurşun yağdırmışlardı! Zanlılar, Sinan Ateş'in katil zanlıları çıktı Kocaeli'nin Darıca ilçesinde kar maskesiyle gelip bir otelin restoranına kurşun yağdıran ve 2 kişinin yaralanmasına sebep olan şüphelilerle ilgili yeni detaya ulaşıldı. Şüphelilerin, öldürülen eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'in katil zanlıları olduğu ortaya çıktı. Cinayetin organizatörlerinden "Dodo" lakaplı Doğukan Çep'in ifadesinde otele bir araçla başka birisini öldürmek amacıyla geldiklerini, başka kişilerin yaralandığını daha sonra öğrendiğini söylediği belirtildi.

 • 08.01.2023 08 Oca 19:07 Ümit Özdağ'dan partisine Sinan Ateş talimatı: Katiller ve azmettiricileri hapishaneye girene kadar afişi il binalarınıza asın

  Ümit Özdağ'dan partisine Sinan Ateş talimatı: Katiller ve azmettiricileri hapishaneye girene kadar afişi il binalarınıza asın Uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'le ilgili Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, dikkat çekici bir talimat verdi. Özdağ, partisinin tüm il binalarına, "Bir Türk milliyetçisini torbacılara vurdurtan 'yerli ve milli' katil kim?" yazılı afiş asılmasını istedi.

 • 08.01.2023 08 Oca 08:37 Davutoğlu, Sinan Ateş cinayeti üzerinden sordu: Seçim öncesi bu iş nereye varacak?

  Davutoğlu, Sinan Ateş cinayeti üzerinden sordu: Seçim öncesi bu iş nereye varacak? Eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş'in Ankara'nın orta yerinde başından vurularak öldürülmesi kamuoyunda geniş yankı uyandırırken, olayla ilgili şu ana kadar 13 kişi tutuklandı. Ateş suikastıyla ilgili sosyal medya hesabından bir video paylaşan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, "Türkiye'de bir grup öyle veya böyle tehlikeli gördüğü kişileri sokak ortasında infaz edebilecek cürete sahip. Seçim öncesi bu iş nereye varacak?" ifadesini kullandı.

 • 07.01.2023 07 Oca 19:48 Sinan Ateş cinayetinde 5 şüpheli daha adliyede (2)

  Sinan Ateş cinayetinde 5 şüpheli daha adliyede (2) 3'Ü TUTUKLANDIEski Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş'in öldürülmesi üzerine yürütülen soruşturma kapsamında 3 şüpheli daha 'tasarlayarak kasten öldürme' suçundan tutuklandı.

 • 07.01.2023 07 Oca 19:45 Son Dakika: Sinan Ateş cinayetinde 3 tutuklama daha! Aralarında azmettirici Doğukan Çep de var

  Son Dakika: Sinan Ateş cinayetinde 3 tutuklama daha! Aralarında azmettirici Doğukan Çep de var Son dakika: Eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş'in öldürülmesiyle ilgili başlatılan soruşturma kapsamında aralarında olayın azmettiricisi olduğu iddia edilen "Dodo" lakaplı Doğukan Çep'in de bulunduğu 3 kişi daha tutuklandı. Böylece tutuklu sayısı 13'e yükseldi.

 • 07.01.2023 07 Oca 15:22 Sinan Ateş cinayetinin kilit ismi Doğukan Çep'in ifadesi ortaya çıktı: Amacımız öldürmek değildi

  Sinan Ateş cinayetinin kilit ismi Doğukan Çep'in ifadesi ortaya çıktı: Amacımız öldürmek değildi Eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş cinayeti kapsamında 10 kişi tutuklandı. Cinayetin azmettiricisi olduğu iddia edilen Doğukan Çep ise İstanbul'da gözaltına alındı. "Dodo" lakaplı Çep ifadesinde, "Amacımız öldürmek değil, gözdağı vermek ve yaralamaktı" dedi.

 • 06.01.2023 06 Oca 20:02 Sinan Ateş cinayeti kapsamında tutuklanan MHP'li ismin ifadesi ortaya çıktı

  Sinan Ateş cinayeti kapsamında tutuklanan MHP'li ismin ifadesi ortaya çıktı Sinan Ateş cinayeti kapsamında tutuklanan 10 kişiden biri olan MHP'li Ufuk Köktürk'ün ifadesi ortaya çıktı. Suikastın azmettiricisi şüphesiyle yakalanan Doğukan Çep ile 2013 yılında Maltepe Cezaevi'nde aynı koğuşta tanıştıklarını belirten Köktürk, cinayetten 1 gün önce Çep'in kendisini arayarak para istediğini söyledi.

 • 06.01.2023 06 Oca 17:42 Sinan Ateş cinayetiyle ilgili Kılıçdaroğlu'ndan Bahçeli'ye olay sözler: Teslim edeceksin yanındaki çocukları

  Sinan Ateş cinayetiyle ilgili Kılıçdaroğlu'ndan Bahçeli'ye olay sözler: Teslim edeceksin yanındaki çocukları CHP lideri Kılıçdaroğlu, Sinan Ateş cinayetiyle ilgili MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi hedef aldı. "Ne zaman kadar susacaksın" diye söze başlayan Kılıçdaroğlu, "Mafyalarla fotoğraflar çekmeye devam edersen, yanındaki çocuklar da mafyacılık oynamaya başlar. Teslim edeceksin yanındaki çocukları, 3-5 torbacı ile geçiştiremezsin." ifadelerini kullandı.

 • 06.01.2023 06 Oca 13:43 Ahmet Şık'tan, "Sinan Ateş" Soruları: "Mhp Mersin Milletvekili Kılavuz'un Cinayete Dair Bilgilerine Başvurulmuş Mudur?"

  Ahmet Şık'tan, 'Sinan Ateş' Soruları: 'Mhp Mersin Milletvekili Kılavuz'un Cinayete Dair Bilgilerine Başvurulmuş Mudur?' Türkiye İşçi Partisi (TİP) İstanbul Milletvekili Ahmet Şık, eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş'in öldürülmesini TBMM gündemine taşıdı. Şık, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'a, “MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz'un cinayete dair bilgilerine başvurulmuş mudur?.. MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’ın olayla alakası araştırılmış mıdır, bilgisine başvurulmuş mudur?” sorularını yöneltti.

 • 05.01.2023 05 Oca 22:13 Sinan Ateş cinayetinin azmettiricisi olduğu öne sürülen "Dodo" lakaplı Doğukan Çep yakalandı

  Sinan Ateş cinayetinin azmettiricisi olduğu öne sürülen 'Dodo' lakaplı Doğukan Çep yakalandı Eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş'in öldürülmesi olayında yeni bir gelişme daha yaşandı. Soruşturma kapsamında şu ana kadar 10 kişi tutuklanırken, cinayetin azmettiricisi olduğu öne sürülen "Dodo" lakaplı Doğukan Çep polis ekipleri tarafından yakalandı.

 • 15.02.2018 15 Şub 09:53 Dha İstanbul Haber Takip Gündemi

  Dha İstanbul Haber Takip Gündemi 13.00-Emine Erdoğan, Elite World Europe Hotel İstanbul'da, 6. Vatan Konferansı etkinliğine katılacak.

 • 15.02.2018 15 Şub 09:02 Dha İstanbul Bülteni - 1

  Dha İstanbul Bülteni - 1 1- İSTANBUL'DA "YEDİTEPE HUZUR" DENETİMİHaber- Kamera: Ramazan EĞRİ - Mehmet İlkay ÖZER - Soner HASIRCIOĞLU / İSTANBUL DHAİstanbul'un bütün ilçelerinde, 2 bin 400 polisle helikopter destekli asayiş denetimi yapıldı.

 • 14.02.2018 14 Şub 20:29 Hasan Ferit Gedik Davasında Karar(Geniş Haber)

  Hasan Ferit Gedik Davasında Karar(Geniş Haber) MALTEPE Gülsuyu'nda, 2013 yılı Eylül ayında Hasan Ferit Gedik'in hayatını kaybettiği, çok sayıda kişinin de yaralandığı olaylara ilişkin 35 sanıklı davada karar çıktı.

 • 14.02.2018 14 Şub 20:28 Geniş Haber)hasan Ferit Gedik Davasında Karar

  Geniş Haber)hasan Ferit Gedik Davasında Karar Haber: Yüksel KOÇ - İSTANBUL DHAMaltepe Gülsuyu'nda, 2013 yılı Eylül ayında Hasan Ferit Gedik'in hayatını kaybettiği, çok sayıda kişinin de yaralandığı olaylara ilişkin 35 sanıklı davada karar çıktı.

 • 14.02.2018 14 Şub 20:06 Hasan Ferit Gedik Davası Karara Bağlandı

  Hasan Ferit Gedik Davası Karara Bağlandı Maltepe Gülsuyu'da gösteri yapan gruba yönelik silahlı saldırıda Hasan Ferit Gedik'in ölümüne ilişkin davada mahkeme kararını açıkladı.

 • 14.02.2018 14 Şub 20:03 Hasan Ferit Gedik Davasında Mahkeme Kararını Açıkladı

  Hasan Ferit Gedik Davasında Mahkeme Kararını Açıkladı Maltepe Gülsuyu’da gösteri yapan gruba yönelik silahlı saldırıda Hasan Ferit Gedik’in ölümüne ilişkin davada mahkeme kararını açıkladı.

 • 14.02.2018 14 Şub 19:36 Hasan Ferit Gedik'in Ölümü Davasında Karar

  Hasan Ferit Gedik'in Ölümü Davasında Karar Maltepe Gülsuyu'nda gösteri yapan gruba yönelik silahlı saldırıda Hasan Ferit Gedik'in ölümü ile 3 kişinin yaralanmasına ilişkin 5'i tutuklu 35 sanığın yargılandığı davada mahkeme heyeti kararını açıkladı.

 • 04.10.2017 04 Eki 18:22 Hasan Ferit Gedik'in Ölümü Davası

  Hasan Ferit Gedik'in Ölümü Davası Maltepe Gülsuyu'nda gösteri yapan gruba yönelik silahlı saldırıda Hasan Ferit Gedik'in ölümü ile 3 kişinin yaralanmasına ilişkin 5'i tutuklu 35 sanığın yargılandığı davanın görülmesine devam edildi.

 • 01.03.2017 01 Mar 16:15 Gülsuyu Davası'nda Mütalaa: 10 Sanık İçin Müebbet Hapis İstemi

  Gülsuyu Davası'nda Mütalaa: 10 Sanık İçin Müebbet Hapis İstemi MALTEPE Gülsuyu'nda, 2013 yılı Eylül ayında Hasan Ferit Gedik'in hayatını kaybettiği, çok sayıda kişinin de yaralandığı olaylara ilişkin 35 sanıklı davanın görülmesine devam edildi.

 • 01.03.2017 01 Mar 16:06 Hasan Ferit Gedik'in Ölümü Davası

  Hasan Ferit Gedik'in Ölümü Davası Maltepe Gülsuyu'nda gösteri yapan gruba yönelik silahlı saldırıda Hasan Ferit Gedik'in ölümü ile 3 kişinin yaralanmasına ilişkin 5'i tutuklu 35 sanığın yargılandığı davanın görülmesine devam edildi.

 • 01.03.2017 01 Mar 16:05 Gülsuyu Davası'nda Mütalaa : 10 Sanık Için Müebbet Hapis Istemi

  Gülsuyu Davası'nda Mütalaa : 10 Sanık Için Müebbet Hapis Istemi Haber: Arzu KAYA, İstanbul DHAMaltepe Gülsuyu'nda, 2013 yılı Eylül ayında Hasan Ferit Gedik'in hayatını kaybettiği, çok sayıda kişinin de yaralandığı olaylara ilişkin 35 sanıklı davanın görülmesine devam edildi.

 • 01.03.2017 01 Mar 16:01 Dha İstanbul Bülteni - 4

  Dha İstanbul Bülteni - 4 1- GÜLSUYU DAVASI'NDA MÜTALAA : 10 SANIK İÇİN MÜEBBET HAPİS İSTEMİHaber: Arzu KAYA, İstanbul DHAMaltepe Gülsuyu'nda, 2013 yılı Eylül ayında Hasan Ferit Gedik'in hayatını kaybettiği, çok sayıda kişinin de yaralandığı olaylara ilişkin 35 sanıklı davanın görülmesine devam edildi.

 • 01.03.2017 01 Mar 16:00 Gülsuyu Davası'nda Mütalaa: 10 Sanık İçin Müebbet Hapis İstemi

  Gülsuyu Davası'nda Mütalaa: 10 Sanık İçin Müebbet Hapis İstemi MALTEPE Gülsuyu'nda, 2013 yılı Eylül ayında Hasan Ferit Gedik'in hayatını kaybettiği, çok sayıda kişinin de yaralandığı olaylara ilişkin 35 sanıklı davanın görülmesine devam edildi.

 • 01.03.2017 01 Mar 15:57 Dha İstanbul- Gülsuyu Davası'nda Mütalaa : 10 Sanık İçin Müebbet Hapis İstemi

  Dha İstanbul- Gülsuyu Davası'nda Mütalaa : 10 Sanık İçin Müebbet Hapis İstemi Haber: Arzu KAYA, İstanbul DHAMaltepe Gülsuyu'nda, 2013 yılı Eylül ayında Hasan Ferit Gedik'in hayatını kaybettiği, çok sayıda kişinin de yaralandığı olaylara ilişkin 35 sanıklı davanın görülmesine devam edildi.

 • 05.10.2015 05 Eki 17:44 Hasan Ferit Gedik'in Ölümü Davası

  Hasan Ferit Gedik'in Ölümü Davası Maltepe Gülsuyu'nda gösteri yapan gruba yönelik silahlı saldırıda Hasan Ferit Gedik'in ölümü ve 3 kişinin yaralanmasına ilişkin 10'u tutuklu 35 sanığın yargılandığı davada, 2 tutuklu sanığın tahliyesine karar verildi.

 • 05.10.2015 05 Eki 16:25 Olaylı "Gülsuyu Davası"Nda 2 Tahliye

  Olaylı 'Gülsuyu Davası'Nda 2 Tahliye Maltepe gülsuyu'nda, 2013 yılı Eylül ayında Hasan Ferit Gedik'in hayatını kaybettiği, çok sayıda kişinin de yaralandığı olaylara ilişkin davanın bugünkü duruşmasında 2 sanık tahliye edildi.

 • 25.05.2015 25 May 21:38 Hasan Ferit Gedik Davasında 1 Tahliye

  Hasan Ferit Gedik Davasında 1 Tahliye Hasan Ferit Gedik davasında tutuklu yargılanan Nejdet Polat tahliye edildi.

 • 20.05.2014 20 May 17:11 Maltepe'deki Silahlı Saldırı Olayı

  Maltepe'deki Silahlı Saldırı Olayı Gülsuyu'nda gösteri yapan gruba yönelik silahlı saldırıda bir kişinin ölümü, 3 kişinin de yaralanması olayına karıştıkları iddiasıyla 15'i tutuklu 35 kişi hakkında başlatılan soruşturma kapsamında iddianame hazırlandı Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan iddianamede, şüphelilerin 11 ile 269 yıl arasında değişen hapis ve müebbet hapis cezasına çarptırılması isteniyor.

 • 20.05.2014 20 May 16:06 Hasan Ferit Gedik Soruşturması Tamamlandı

  Hasan Ferit Gedik Soruşturması Tamamlandı Olaya ilişkin tapelerde örgüt yöneticisi Z.T'nin "Allah hayırlı cinayetler nasip etsin, polis öldürmeyelim de, gerisi önemli değil." dediği öğrenildi.

 • 20.05.2014 20 May 16:06 Hasan Ferit Gedik Cinayetinde Örgüt Çıktı

  Hasan Ferit Gedik Cinayetinde Örgüt Çıktı Maltepe Gülsuyu'nda geçtiğimiz yıl Eylül ayında Hasan Ferit Gedik'in hayatını kaybettiği ve çok sayıda kişinin da yaralanmasıyla sonuçlanan olaylara ilişkin soruşturma tamamlandı.

 • 23.11.2012 23 Kas 11:04 Kahve İçerken Dolandırıldı

  Kahve İçerken Dolandırıldı Adana'da kuyumcu 25 yaşındaki Kaan Doğukan, kredi kartlarıyla alışveriş yapmış gibi işlem yaptırıp, komisyon karşılığı nakit para almaya gittiği iş yerinde 23 bin 500 lira dolandırıldı.

Advertisement