Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Don Kişot haberleri, Don Kişot son dakika, son dakika Don Kişot

Son Dakika Don Kişot Haberleri

Son dakika Don Kişot haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son don kişot haberleri anında burada.


 • 06.11.2023 06 Kas 00:11 İstanbul ve Ankara'nın yanı sıra İspanya ile Cezayir'de çekilecek olan 'Esaretten Doğan Şövalye-Don Kişot' belgeselinin hazırlıkları tamamlandı

  İstanbul ve Ankara'nın yanı sıra İspanya ile Cezayir'de çekilecek olan 'Esaretten Doğan Şövalye-Don Kişot' belgeselinin hazırlıkları tamamlandı İstanbul ve Ankara'nın yanı sıra İspanya ile Cezayir'de çekilmesi planlanan 'Esaretten Doğan Şövalye-Don Kişot' belgeselinin hazırlıkları tamamlandı. Belgesel, İspanyol yazar Miguel de Cervantes'in İstanbul'da çalıştığı iddiasını araştıracak.

 • 13.10.2023 13 Eki 17:31 Mersin Opera ve Balesi 'Don Kişot'u sahneleyecek

  Mersin Opera ve Balesi 'Don Kişot'u sahneleyecek Mersin Opera ve Balesi (MDOB), 'Don Kişot' balesini yarın seyirciyle buluşturacak. Eserin yönetmenliğini Serbülent Biçer ve Ender Üçdemir yapacak.

 • 09.10.2023 09 Eki 12:25 Ankara Devlet Opera ve Balesi Don Kişot'u sahneye taşıyor

  Ankara Devlet Opera ve Balesi Don Kişot'u sahneye taşıyor Ankara Devlet Opera ve Balesi (ADOB), Miguel de Cervantes'in Don Kişot'unu 18 yıl sonra yeniden sanatseverlerle buluşturuyor. Eser, Ayşem Sunal Savaşkurt tarafından sahneye koyulacak ve Opera Sahnesi'nde izleyicilerle buluşacak. Don Kişot'un gezgin bir şövalye olma kararı, yaveri Sancho Panza ile yola çıkması ve hayalindeki aşkı kazanma isteği konu ediliyor.

 • 18.09.2023 18 Eyl 19:17 15 Müzik Grubunun Ortak Albümü 'Kavga' Çıktı

  15 Müzik Grubunun Ortak Albümü 'Kavga' Çıktı Praksis, Adalılar, Grup İsyan Ateşi, Grup Vardiya'nın da aralarında yer aldığı 15 müzik grubunun ortak albümü 'Kavga' çıktı. Albümde; grupların yeni bestelediği Türkçe, Kürtçe, Zazaca ve Arapça şarkılar bulunuyor. Albüm, festivallerin yasaklandığı, konserlerin engellendiği, devrimci müzik gruplarının çalışmalarının türlü yollarla bitirilmeye çalışıldığı bir zaman diliminde devrimci müzik gruplarının soluk alma ve varoluş mücadelesini simgeliyor.

 • 18.09.2023 18 Eyl 16:34 İstanbul Devlet Opera ve Balesi Yeni Sezonu 'Sezon Açılış Gecesi' ile Başlıyor

  İstanbul Devlet Opera ve Balesi Yeni Sezonu 'Sezon Açılış Gecesi' ile Başlıyor İstanbul Devlet Opera ve Balesi, 27 Eylül akşamı Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenecek olan 'Sezon Açılış Gecesi' ile yeni sanat sezonuna başlayacak. Gecede, solistler, dansçılar, orkestra, koro ve 'Modern Dans Topluluğu İstanbul' Projesi dansçıları sahne alacak. Beethoven, Mozart, Bellini, Verdi, Çaykovski, Donizetti, Mascagni, Gounod, Puccini ve Bizet gibi bestecilerin eserlerinden seçkiler sunulacak.

 • 17.08.2023 17 Ağu 23:40 20. Uluslararası Bodrum Bale Festivali'nde 'Don Kişot' Sahnelendi

  20. Uluslararası Bodrum Bale Festivali'nde 'Don Kişot' Sahnelendi Muğla'da düzenlenen 20. Uluslararası Bodrum Bale Festivali'nin son gününde, İstanbul Devlet Opera ve Balesi tarafından 'Don Kişot' eseri sahnelendi. Koreografisi Marius Petipa'ya, müzikleri Ludwig Minkus'a ait olan eser, sanatseverlerin beğenisini topladı.

 • 13.08.2023 13 Ağu 23:54 20. Uluslararası Bodrum Bale Festivali'nde İspanyol Flamenko Dans Topluluğu Sahne Aldı

  20. Uluslararası Bodrum Bale Festivali'nde İspanyol Flamenko Dans Topluluğu Sahne Aldı Muğla'nın Bodrum ilçesinde düzenlenen 20. Uluslararası Bodrum Bale Festivali'nde İspanyol Flamenko Dans Topluluğu sahne aldı. Koreografisi Aaron Vivancos'a ait olan eser, festivalde büyük beğeni topladı. Festivalin kapanışı ise İstanbul Devlet Opera ve Balesi'nin 'Don Kişot' adlı eseriyle yapılacak.

 • 06.08.2023 06 Ağu 01:21 20. Uluslararası Bale Festivali başladı, Harem balesi büyük beğeni kazandı

  20. Uluslararası Bale Festivali başladı, Harem balesi büyük beğeni kazandı Muğla'nın Bodrum ilçesinde düzenlenen 20. Uluslararası Bodrum Bale Festivali, Ankara Devlet Opera ve Balesi tarafından sahnelenen 'Harem' ile başladı. Osmanlı-Türk kültürünün bale ile anlatıldığı ve Dünya'nın birçok sahnesinde seyirciyle buluşan 'Harem' balesi, Bodrum'da büyük beğeni kazandı. Festival kapsamında Hindistan ve İspanya'dan dans topluluklarının performansları da sergilenecek.

 • 05.08.2023 05 Ağu 23:59 20. Uluslararası Bodrum Bale Festivali Harem Balesi ile Başladı

  20. Uluslararası Bodrum Bale Festivali Harem Balesi ile Başladı Ankara Devlet Opera ve Balesi tarafından sahnelenen 'Harem' balesi ile 20. Uluslararası Bodrum Bale Festivali başladı. Festivalin açılışı, Bodrum Kalesi Kuzey Hendeği'nde gerçekleştirildi. 'Harem' balesi, Merih Çimenciler'in yönettiği, Alexander Vasilliev'in dekor ve kostüm tasarımı, Tahsin Çetin'in ışık tasarımıyla sahnelendi. Festivalin Genel Müdürü ve Genel Sanat Yönetmeni Murat Karahan, festivalin 20. yılını kutladıklarını ve Bodrum Kalesi'nde sanat yapmanın ayrı bir keyif olduğunu belirtti. Festivalde 'Harem' balesinin yanı sıra 'Notre Dame'ın Kamburu', 'A Passage to Bollywood', 'Woman By Aaron Vivancos' ve 'Don Kişot' da sergilenecek.

 • 05.08.2023 05 Ağu 23:46 Bodrum Bale Festivali 20. kez sanatseverlerle buluştu

  Bodrum Bale Festivali 20. kez sanatseverlerle buluştu DEVLET Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Türkiye'nin ilk ve tek bale festivali olan 'Bodrum Bale Festivali' 20. kez sanatseverlerle buluştu. Bodrum Kalesi'nde yapılan etkinliğe yerli ve yabancı turistler yoğun ilgi gösterdi. Festivalde, Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü'nün 'Harem' isimli temsiliyle başlandı ve İstanbul Devlet Opera ve Balesi'nin 'Don Kişot' eseriyle kapanış yapılacak. Festivalde dünya ve Türkiye prömiyerleri gerçekleştirilen eserlerin yanı sıra yabancı konuk topluluğun sahneleyeceği eser de yer alacak.

 • 05.08.2023 05 Ağu 23:38 Bodrum Bale Festivali 20. kez sanatseverlerle buluştu

  Bodrum Bale Festivali 20. kez sanatseverlerle buluştu DEVLET Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Türkiye'nin ilk ve tek bale festivali olan 'Bodrum Bale Festivali' 20. kez sanatseverlerle buluştu. Bodrum Kalesi'nde yapılan etkinliğe yerli ve yabancı turistler yoğun ilgi gösterdi. Festival, Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü'nün 'Harem' isimli temsiliyle başladı ve İstanbul Devlet Opera ve Balesi'nin 'Don Kişot' eseriyle kapanacak.

 • 31.07.2023 31 Tem 14:03 20. Uluslararası Bodrum Bale Festivali

  20. Uluslararası Bodrum Bale Festivali 20. Uluslararası Bodrum Bale Festivali, 5-17 Ağustos'ta sanatseverle buluşacak. Türkiye'nin ilk ve tek bale festivali olan Uluslararası Bodrum Bale Festivali, 20. yılını önemli performanslar, yabancı konuk dansçı ve topluluklarla kutlayacak. Festivalde birçok farklı eser sahnelenecek ve Bollywood, Flamenko gibi farklı dans türleri izleyicilerle buluşacak. Festivalin kapanışını ise Don Kişot adlı eser yapacak.

 • 25.07.2023 25 Tem 17:01 Uluslararası Bodrum Bale Festivali

  Uluslararası Bodrum Bale Festivali Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı, Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen 'Uluslararası Bodrum Bale Festivali' bu yıl 20. yaşını renkli performanslar, yabancı konuk dansçı ve topluluklarla kutlamaya hazırlanıyor. Festival, 5-17 Ağustos tarihleri arasında Bodrum Kalesi, Kuzey Hendeği sahnesinde gerçekleştirilecek. Festivalde, 'Harem', 'Notre Dame'in Kamburu', 'A Passage To Bollywood', 'Woman By AAron Vivancos' ve 'Don Kişot' gibi eserler sahnelenecek. Detaylı bilgi ve biletler için www.operabale.gov.tr adresine başvurulabilir.

 • 03.06.2023 03 Haz 11:17 Tepebaşı Belediyesi'nin 11. Uluslararası Şiir Buluşması başladı

  Tepebaşı Belediyesi'nin 11. Uluslararası Şiir Buluşması başladı Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Eskişehir Şiir Buluşması etkinliğinin 11'incisi gerçekleştirilen açılış töreni ile başladı. Şairler ve Eskişehirli şiir severlerin katıldığı törende Uluslararası Eskişehir Şiir Buluşması Direktörü Haydar Ergülen ve Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç konuşma yaptı.

 • 23.05.2023 23 May 19:22 Devlet Opera ve Balesi yaz festivalleri başlıyor

  Devlet Opera ve Balesi yaz festivalleri başlıyor Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü, yaz aylarında düzenleyeceği uluslararası festivallerde dünyaca ünlü opera ve bale eserlerini seyirciyle buluşturacak. Festivaller, 10 Haziran'da İstanbul'da başlayacak ve 21 Eylül'de Antalya'da sona erecek.

 • 23.05.2023 23 May 19:15 Devlet Opera ve Balesi yaz festivalleri başlıyor

  Devlet Opera ve Balesi yaz festivalleri başlıyor Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü, yaz aylarında düzenleyeceği uluslararası festivallerde dünyaca ünlü opera ve bale eserlerini seyirciyle buluşturacak. Festivaller, 10 Haziran'da İstanbul'da başlayacak ve 21 Eylül'de Antalya'da sona erecek.

 • 23.05.2023 23 May 19:10 Devlet Opera ve Balesi yaz festivalleri düzenliyor

  Devlet Opera ve Balesi yaz festivalleri düzenliyor Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü, yaz aylarında düzenleyeceği uluslararası festivallerde dünyaca ünlü opera ve bale eserlerini seyirciyle buluşturacak. Festivaller, 10 Haziran'da İstanbul'da başlayacak ve 21 Eylül'de Antalya'da sona erecek.

 • 23.05.2023 23 May 19:05 Devlet Opera ve Balesi yaz festivalleri başlıyor

  Devlet Opera ve Balesi yaz festivalleri başlıyor DEVLET Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü, yaz aylarında düzenleyeceği uluslararası festivallerde dünyaca ünlü opera ve bale eserlerini seyirciyle buluşturacak. Festivaller, 10 Haziran'da İstanbul'da başlayacak ve 21 Eylül'de Antalya'da sona erecek.

 • 23.05.2023 23 May 16:49 Yaz festivallerinde dünyaca ünlü opera ve bale eserleri seyirciyle buluşacak

  Yaz festivallerinde dünyaca ünlü opera ve bale eserleri seyirciyle buluşacak Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü, yazın düzenlenecek uluslararası festivallerde dünyaca ünlü opera ve bale eserlerini seyirciyle buluşturacak.

 • 09.05.2023 09 May 14:33 İstanbul Devlet Opera ve Balesi, La Bayadere ve Don Kişot balelerini sahneleyecek

  İstanbul Devlet Opera ve Balesi, La Bayadere ve Don Kişot balelerini sahneleyecek İstanbul Devlet Opera ve Balesi, dünya bale repertuvarında önemli yeri olan La Bayadere ve Don Kişot balelerini Atatürk Kültür Merkezi'nde sanatseverlerle buluşturacak. La Bayadere, romantik ve klasik dönemler arasında bağlantı kuran bir eserken, Don Kişot, Miguel de Cervantes'in romanından seçilmiş bazı bölümleri içeriyor. Her iki eser de Ayşem Sunal Savaşkurt tarafından sahneye konulacak.

 • 28.04.2023 28 Nis 22:13 İspanyol yazar Cervantes'in Don Kişot'u, Ankara'da bale severlerle buluşacak

  İspanyol yazar Cervantes'in Don Kişot'u, Ankara'da bale severlerle buluşacak ANKARA Devlet Opera ve Balesi (ADOB), İspanyol yazar Miguel de Cervantes'in en önemli eserlerinden biri olan Don Kişot'u 29 Nisan Dünya Dans Günü'nde 18 yıl sonra yeniden sanatseverlerle buluşturuyor.

 • 28.04.2023 28 Nis 21:57 Ankara'da Don Kişot Bale Gösterisi

  Ankara'da Don Kişot Bale Gösterisi Ankara Devlet Opera ve Balesi, Miguel de Cervantes'in Don Kişot romanından esinlenerek hazırlanan baleyi, 29 Nisan Dünya Dans Günü'nde sahneleyecek. Sezonun ilk temsilinde 'Kitri', 'Basilio', 'Don Kişot' ve diğer karakterler sanatseverlerle buluşacak.

 • 28.04.2023 28 Nis 21:14 Ankara Devlet Opera ve Balesi Don Kişot'u yeniden sahneye taşıyor

  Ankara Devlet Opera ve Balesi Don Kişot'u yeniden sahneye taşıyor Ankara Devlet Opera ve Balesi, Miguel de Cervantes'in Don Kişot romanından esinlenerek sahneye taşıdığı Don Kişot balesini 29 Nisan Dünya Dans Günü'nde yeniden sanatseverlerle buluşturuyor. Sezonun ilk temsilinde birçok ünlü sanatçı rol alacak.

 • 25.04.2023 25 Nis 13:56 İstanbul Devlet Opera ve Balesi Minkus Gecesiyle Dünya Dans Gününü Kutluyor

  İstanbul Devlet Opera ve Balesi Minkus Gecesiyle Dünya Dans Gününü Kutluyor İstanbul Devlet Opera ve Balesi, Dünya Dans Günü için Ludwig Minkus'un müzikleriyle hareket bulan bale eserlerinin en zor ve güzel bölümlerinden oluşan bir seçkiyi Kadıköylü sanatseverlerle buluşturacak. Minkus Gecesi'nde Paquita, La Bayadere, Saray Dansı, Altın İdolün Dansı, Hint Dansı, Gölgelerin Krallığı ve Don Kişot gibi eserler sahnelenecek.

 • 22.04.2023 22 Nis 11:10 Dünyada En Çok Kitap Okunan Ülkeler Arasında Asya ve Avrupa'dan 10 Ülke

  Dünyada En Çok Kitap Okunan Ülkeler Arasında Asya ve Avrupa'dan 10 Ülke Hindistan, Tayland ve Çin'in ilk üç sırada yer aldığı dünyada en çok kitap okunan ülkeler listesinde Asya'dan 6 ve Avrupa'dan 4 ülke bulunuyor. Türkiye ise 18. sırada yer alıyor. Dünya Kitap Günü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile aynı gün kutlanıyor ve 100'den fazla ülkede kitap okuma alışkanlığının kazandırılması hedefleniyor.

 • 20.04.2023 20 Nis 20:56 İstanbul Devlet Opera ve Balesi Don Kişot'u Sanatseverlerle Buluşturdu

  İstanbul Devlet Opera ve Balesi Don Kişot'u Sanatseverlerle Buluşturdu İstanbul Devlet Opera ve Balesi, Miguel de Cervantes'in Don Kişot romanından esinlenerek sahneye taşıdığı Don Kişot balesini Atatürk Kültür Merkezi'nde sanatseverlerle buluşturdu. Eser, İstanbul Devlet Opera ve Balesi Orkestrası tarafından Roberto Gıanola yönetiminde sahnelendi. Ayşem Sunal Savaşkurt tarafından sahneye koyulan eserde, Kitri rolünü Berfu Elmas, Basilio rolünü Çağatay Özmen ve Don Kişot rolünü Alkış Peker canlandırdı.

 • 20.04.2023 20 Nis 20:44 İDOB, Don Kişot balesini sahneledi

  İDOB, Don Kişot balesini sahneledi İstanbul Devlet Opera ve Balesi, Miguel de Cervantes'in eserinden esinlenerek sahneye taşıdığı Don Kişot balesini Atatürk Kültür Merkezi'nde sanatseverlerle buluşturdu. Ayşem Sunal Savaşkurt'un yönettiği eser, Mayıs ayında da izleyicilerle buluşacak.

 • 13.04.2023 13 Nis 12:36 Don Kişot balesi, AKM'de seyirciyle buluşacak

  Don Kişot balesi, AKM'de seyirciyle buluşacak İstanbul Devlet Opera ve Balesi (İDOB) tarafından sahneye konulan "Don Kişot" balesi, Atatürk Kültür Merkezi'nde sanatseverlerle buluşacak.

 • 13.04.2023 13 Nis 12:36 CERVANTES'İN DON KİŞOT'U AKM'DE BALE SEVERLERLE BULUŞUYOR

  CERVANTES'İN DON KİŞOT'U AKM'DE BALE SEVERLERLE BULUŞUYOR İSTANBUL Devlet Opera ve Balesi (İDOB), Miguel de Cervantes'in en önemli eserlerinden biri olan Don Kişot'u 19 ve 20 Nisan'da Atatürk Kültür Merkezi'nde (AKM) sanatseverlerle buluşturuyor.

 • 01.04.2023 01 Nis 10:57 "BALE GALA MİNKUS GECESİ" SÜREYYA OPERASI'NDA SAHNELENDİ

  'BALE GALA MİNKUS GECESİ' SÜREYYA OPERASI'NDA SAHNELENDİ İSTANBUL Devlet Opera ve Balesi (İDOB), uzun bir aradan sonra Bale Gala-Minkus Gecesi'yle Kadıköylü sanatseverlerle buluştu.

 • 30.03.2023 30 Mar 10:31 Eskişehir'in karlı manzaraları dronla görüntülendi

  Eskişehir'in karlı manzaraları dronla görüntülendi Eskişehir'de hava sıcaklığının düşmesinin ardından yağan kar, kent merkezinde beyaz örtü oluşturdu.

 • 27.03.2023 27 Mar 12:21 "Bale Gala Minkus Gecesi" Süreyya Opera Sahnesi'nde

  'Bale Gala Minkus Gecesi' Süreyya Opera Sahnesi'nde İSTANBUL Devlet Opera ve Balesi (İDOB), 31 Mart ve 1 Nisan tarihinde Süreyya Operası'nda 'Bale Gala-Minkus Gecesi'yle sanatseverlerle buluşacak.

 • 20.03.2023 20 Mar 12:13 Altınordu Başkanı Özkan: 2021'deki Play-Off finali bizi raydan çıkarttı

  Altınordu Başkanı Özkan: 2021'deki Play-Off finali bizi raydan çıkarttı Spor Toto 1'inci Lig ekiplerinden Altınordu'da başkan Seyit Mehmet Özkan, 2021 yılında Play-Off finali oynadıktan sonra kulüp olarak raydan çıktıklarını dile getirdi.

 • 02.03.2023 02 Mar 14:51 Maltepe'de Sanat Etkinlikleri Yeniden Başlıyor

  Maltepe'de Sanat Etkinlikleri Yeniden Başlıyor Maltepe Belediyesi, yaşanan deprem felaketi ve ulusal yas nedeniyle ara verdiği sanat etkinliklerine yeniden başlıyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nce bu ay Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde sanatın farklı dallarında etkinlikler düzenlenecek.

 • 02.02.2023 02 Şub 12:34 Mersin Devlet Opera ve Balesi, Don Kişot balesini sahneleyecek

  Mersin Devlet Opera ve Balesi, Don Kişot balesini sahneleyecek Mersin Opera ve Balesi (MDOB), 4 Şubat'ta Don Kişot balesini sahneleyecek.

 • 09.01.2023 09 Oca 14:42 Mersin Devlet Opera ve Balesi, Don Kişot balesini sahneleyecek

  Mersin Devlet Opera ve Balesi, Don Kişot balesini sahneleyecek Mersin Devlet Opera ve Balesi (MDOB), 12 Ocak'ta Don Kişot balesini sahneleyecek.

 • 30.12.2022 30 Ara 11:54 2022'de sanatseverler tiyatro salonlarını doldurdu

  2022'de sanatseverler tiyatro salonlarını doldurdu Devlet Tiyatroları, Şehir Tiyatroları ve özel tiyatrolar, 2022'de yüzlerce oyunu İstanbul'da tiyatroseverlerle buluşturdu.

 • 19.12.2022 19 Ara 13:46 Atatürk Kültür Merkezi bir yılda 1 milyonun üzerinde sanatseveri ağırladı

  Atatürk Kültür Merkezi bir yılda 1 milyonun üzerinde sanatseveri ağırladı Türkiye'nin önde gelen sanat merkezilerinden Atatürk Kültür Merkezi (AKM), geçirdiği restorasyonun ardından kapılarını yeniden açtığı 29 Ekim 2021'den bu yana 1 milyon 300 bin ziyaretçiyi konuk etti.

 • 25.11.2022 25 Kas 10:27 15 yaşındaki lise öğrencisi Helin'in ilk kitabı yayınlandı

  15 yaşındaki lise öğrencisi Helin'in ilk kitabı yayınlandı 4. sınıftan beri şiirler yazdığını ifade eden lise öğrencisi Helin Önen, yazdığı 'Ay Işığı' isimli kitabıyla okulunun gururu oldu. Önen, öğretmenlerinin desteğiyle başardığını ifade etti.

 • 22.11.2022 22 Kas 11:12 Devlet Tiyatroları, 24 Kasım'da öğretmenleri ücretsiz temsillerle buluşturacak

  Devlet Tiyatroları, 24 Kasım'da öğretmenleri ücretsiz temsillerle buluşturacak Devlet Tiyatroları (DT), 24 Kasım'da öğretmenler için 14 yerleşik bölgesindeki 14 sahnede ücretsiz temsil düzenleyecek.

 • 18.11.2022 18 Kas 12:40 Arda Güler'i Fenerbahçe'ye kazandıran Pekmezci, kendini Don Kişot gibi hissediyor (2)

  Arda Güler'i Fenerbahçe'ye kazandıran Pekmezci, kendini Don Kişot gibi hissediyor (2) Fenerbahçe'nin genç yıldız adayı Arda Güler'in hikayesini haberleştiren İtalyan gazetelerinde adı geçen ve önemli oyuncu gözlemcilerinden (Şef scout) biri olarak gösterilen Serhat Pekmezci, Türk futbolunda kendini Don Kişot gibi hissettiğini söyledi.

 • 18.11.2022 18 Kas 10:43 ÖZEL HABER GÜNDEMİ / 18 Kasım 2022

  ÖZEL HABER GÜNDEMİ / 18 Kasım 2022 Dünya Meteoroloji Örgütü, küresel emisyon izleme sistemi kuracakDünya Meteoroloji Örgütü Genel Sekreter Yardımcısı Elena Manaenkova: "Tüm emisyonların yanı sıra emilen karbondioksit emisyonlarını uydudan ve sahadan izleyebilecek bir sistem olacak""Sistemin güvenilir bir şekilde...

 • 01.11.2022 01 Kas 09:50 81 yaşında yaptığı sanatla hayran bırakıyor

  81 yaşında yaptığı sanatla hayran bırakıyor 81 yaşında yaptığı sanatla hayran bırakıyor Meslek aşkıyla bir gözünü kaybetti, mesleğinden kopamadı Çatal ve kaşıkları sanat eserine dönüştürüyorBURSA Bursa'da, kılıç ve kama ustası olan 81 yaşındaki Devlet Sanatçısı Yılmaz Emen, bir gözünü kaybetmesine rağmen yaptığı eserlerle kendine...

 • 26.10.2022 26 Eki 10:15 İzmir haberi! Ünlü Arjantinli balet Alejandro Parente, sanatçılara yönelik eğitim için İzmir'de

  İzmir haberi! Ünlü Arjantinli balet Alejandro Parente, sanatçılara yönelik eğitim için İzmir'de İzmir haberler: Dünyanın en ünlü baletleri ve koreografları arasında gösterilen Arjantinli sanatçı Alejandro Parente, İzmir Devlet Opera ve Balesinin (İZDOB) programı kapsamında sanatçılara eğitim veriyor.

 • 24.10.2022 24 Eki 17:30 Ordu haberi | Altınordu Başkanı Özkan'dan Altay ve Bursaspor için açık mektup

  Ordu haberi | Altınordu Başkanı Özkan'dan Altay ve Bursaspor için açık mektup Ordu haberler... Spor Toto 1'inci Lig ekiplerinden Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan, futbolun önemli isimlerine açık mektup göndererek, Türk futbolunun köklü kulüpleri Altay ve Bursaspor'un içinde bulunduğu durumlara dikkat çekti.

 • 13.10.2022 13 Eki 23:05 "Don Kişot Balesi" AKM'de sahnelendi

  'Don Kişot Balesi' AKM'de sahnelendi İstanbul Devlet Opera ve Balesinin (İDOB), Miguel de Cervantes'in aynı ismi taşıyan romanından seçilmiş bazı bölümlerden esinlenilerek bale sahnesine taşıdığı "Don Kişot", Beyoğlu Kültür Yolu Festivali kapsamında sanatseverlerle buluştu.

 • 06.10.2022 06 Eki 14:53 "Don Kişot Balesi" 13 Ekim'de AKM'de izleyiciyle buluşacak

  'Don Kişot Balesi' 13 Ekim'de AKM'de izleyiciyle buluşacak İstanbul Devlet Opera ve Balesi'nin (İDOB), Miguel de Cervantes'in aynı ismi taşıyan romanından seçilmiş bazı bölümlerden esinlenilerek bale sahnesine taşıdığı "Don Kişot Balesi" 13 Ekim'de sahnelenecek.

 • 04.10.2022 04 Eki 15:35 İstanbul Devlet Tiyatroları yeni sezona geniş repertuvarla başladı

  İstanbul Devlet Tiyatroları yeni sezona geniş repertuvarla başladı İstanbul Devlet Tiyatroları (DT) sezonun ilk prömiyerini bu akşam gerçekleşecek "Don Kişot'un Maceraları" eseriyle yapıyor.

 • 03.10.2022 03 Eki 17:52 Devlet Tiyatroları yarın 4 eserin ilk gösterimini yapacak

  Devlet Tiyatroları yarın 4 eserin ilk gösterimini yapacak Devlet Tiyatroları (DT), yarın 4 yeni eseri izleyiciyle buluşturacak.

 • 07.09.2022 07 Eyl 14:32 29. Uluslararası Aspendos Opera ve Bale Festivali, 10 Eylül'de başlayacak

  29. Uluslararası Aspendos Opera ve Bale Festivali, 10 Eylül'de başlayacak Kültür ve Turizm Bakanlığınca düzenlenen 29. Uluslararası Aspendos Opera ve Bale Festivali, 10 Eylül'de "Aida" operasının sahnelenmesiyle başlayacak.

Advertisement