Bebeğini tek göğsüyle emziren genç annenin değişimi endişelendirdi - Son Dakika

Bebeğini tek göğsüyle emziren genç annenin değişimi endişelendirdi

16.10.2021 15:57

TikTok fenomeni Abbie Herbert, kızını tek göğsüyle emzirmeye başladıktan sonra hayatını kabusa çeviren bir değişim meydana geldi. Tek göğsü büyümeye başlayan Herbert, şimdi bu rahatsızlıktan kurtulmanın yollarını arıyor.

Doktorlar, özellikle yeni doğan bebekler için anne sütünün önemine vurgu yapıyor. TikTok fenomeni Abbie Herbert'in başına gelenler ise anneleri endişelendirdi. Herbert, yeni dünyaya gelen bebeğini tek göğsüyle emzirmeye başladı. Ancak bir süre sonra göğsünde hayatını zora sokan değişimler meydana geldi.

TEK GÖĞSÜ BÜYÜMEYE BAŞLADI

Abbie Herbert'in tek göğsü, kısa süre içerisinde diğerine oranla çok daha ciddi şekilde büyümeye başladı. Genç kadın, büyümeyi ne yaptıysa durduramadı.

"BÜYÜK BİR HATA OLDUĞUNU FARK ETTİM"

Herbert, yaptığının ciddi bir hata olduğunu belirterek, "Yanlış yaptığımı çok geç fark ettim. Onu kesinlikle tek göğsümle emzirmemem gerekiyordu. Yükü iki göğsüme de bölüştürmem lazımdı" dedi.

ŞİMDİ ANNELERDEN YARDIM İSTİYOR

Abbie Herbert son olarak konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir video yayınlayarak, kendisi gibi yeni doğmuş bebek emziren annelerden ve uzman hekimlerden yardım istedi. Genç kadın, yaşadığı durumun hayatını kabusa çevirdiğini de sözlerine ekledi.

Bebeğini tek göğsüyle emziren genç annenin yaşadığı değişim hayatını kabusa çevirdi
Bebeğini tek göğsüyle emziren genç annenin yaşadığı değişim hayatını kabusa çevirdi
Bebeğini tek göğsüyle emziren genç annenin yaşadığı değişim hayatını kabusa çevirdi
Bebeğini tek göğsüyle emziren genç annenin değişimi endişelendirdi

Son Dakika Dünya Bebeğini tek göğsüyle emziren genç annenin değişimi endişelendirdi - Son Dakika Dünya


YORUMLAR
500

Son Dakika

Tıp dünyasını şaşkına çeviren olay! Genç kızın gözünün içine kene girdi doktor bile çıkaramadı 15:51 Tıp dünyasını şaşkına çeviren olay! Genç kızın gözünün içine kene girdi doktor bile çıkaramadı İsrail'deki müzik yarışmasına katılan genç kadın Türkçe şarkıyla damga vurdu 15:46 İsrail'deki müzik yarışmasına katılan genç kadın Türkçe şarkıyla damga vurdu Ölen eşiyle dakikalarca araçta mahsur kalmıştı! Üstgeçit direğine çarpan araçtan korku dolu detay 15:31 Ölen eşiyle dakikalarca araçta mahsur kalmıştı! Üstgeçit direğine çarpan araçtan korku dolu detay
Manchester United'ı reddeden Conte, Tottenham'a imza attı 15:22 Manchester United'ı reddeden Conte, Tottenham'a imza attı Kocasının patronuyla ilişkiye giriyor! Adam terfi üzerine terfi alıyor 15:10 Kocasının patronuyla ilişkiye giriyor! Adam terfi üzerine terfi alıyor Günümüzde bir otomobil almak için 2003 yılına geri dönmek gerekiyor 15:02 Günümüzde bir otomobil almak için 2003 yılına geri dönmek gerekiyor
Konuşanlar'ın Hasan Can Kayası 2,5 yıllık aşk yaşadığı Sultan San'la ayrıldı 14:30 Konuşanlar'ın Hasan Can Kayası 2,5 yıllık aşk yaşadığı Sultan San'la ayrıldı 9 yaşındaki kız çocuğu 20 bin TL karşılığında 55 yaşındaki adamla evlendirildi 14:14 9 yaşındaki kız çocuğu 20 bin TL karşılığında 55 yaşındaki adamla evlendirildi
Advertisement