Chappie" İnsanlığın Robotlara Karşı Düşüncesini Değiştirecek - Son Dakika

Chappie" İnsanlığın Robotlara Karşı Düşüncesini Değiştirecek

06.03.2015 17:45

Neil Blomkamp imzalı bilim kurgu yapım "Chappie" aynı isimli yetenekli bir robotun hayata gözlerini açısını anlatıyor.

Neil Blomkamp imzalı bilim kurgu yapım "Chappie" aynı isimli yetenekli bir robotun hayata gözlerini açısını anlatıyor. Doğumunda iki suçlu tarafından kaçırılan Chappie, başka ellerde büyütülüyor ve kendi kendine düşünme yetisi kazanıyor.

Filmin başrollerini Hugh Jackman, Sigourney Weaver ve Dev Patel paylaşıyor.

"Districk 9/ Yasak Bölge 9" gibi unutulmaz yapımların yönetmenliğini üstlenen Blomkamp, filmi için özel olarak Berlin'de hayranlarıyla buluştu. Yönetmeni ve film ekibini yüzlerce hayran saatlerce bekledi.

Neill Blomkamp filmi hakkında şu açıklamalarda bulundu:

"Bu film hayranlar için özel olarak yapıldı. Ne demek istediğimi anlatabildim mi? Bu tarz bir filmi bilim kurgu hayranlarının seveceği umuduyla hayata geçirdik ve filmi onlara göre çektik."

Hugh Jackman ise farklı bir set ortamında çekilmesine rağmen filmin "Districk 9/ Yasak Bölge 9" ile aynı tarza sahip olduğunu belirtti: "Yasak Bölge 9'u sevenler varsa, ki ben beğenmiştim, bence bu film aynı duyguya sahip. B

Yazar:

Etiketler:Gönderildi: 06 Mart 2015

İzlenme oranı: 0.0

Oylar: 0

YORUMLAR
500
Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Chappie' İnsanlığın Robotlara Karşı Düşüncesini Değiştirecek - Son Dakika

Bu haber Euronews.com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Euronews.com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Euronews.com kurumudur.

Advertisement