Kate Middleton'ın sağlık durumuyla ilgili resmi açıklama yapıldı - Son Dakika
Dünya

Kate Middleton'ın sağlık durumuyla ilgili resmi açıklama yapıldı

Kate Middleton\'ın sağlık durumuyla ilgili resmi açıklama yapıldı

Kate Middleton'ın sağlık durumuyla ilgili resmi bir açıklama yapıldı. Ameliyat sonrası kamuya görünmemesi endişeleri artırdı. Kensington Sarayı, Kate'in kraliyet etkinliklerine geri döneceğini ve iyileşme sürecinin iyi gittiğini belirtti. Prens William ise antisemitizmle ilgili konuşmalara katıldı.

01.03.2024 14:16  Güncelleme: 14:23
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Galler Prensesi Kate Middleton 16 Ocak'ta mide bölgesindeki rahatsızlıktan dolayı ameliyat oldu ve 2 hafta hastanede tedavi gördü. Prenses'in hastalığı gizlenirken kanser olduğu iddiası da yalanlandı.Bir süredir basında görülmediği için sağlık durumundan endişe edilen Middleton için resmi açıklama yapıldı. Açıklamada Middleton'ın kraliyet doktorları tarafından gözetim altında tutulduğu ve Londra Kliniği'nin sağladığı tamamlayıcı tedavi hizmetlerinden yararlanacağı ifade edildi.

PASKALYA'DAN SONRA GERİ DÖNECEK

Kensington Sarayı, Paskalya'dan sonra Kate'in kraliyet etkinliklerine geri döneceğini ve ameliyat sonrası iyileşme sürecinin iyi gittiğini belirtti. Saray sözcüsü, herhangi bir önemli gelişme olduğunda kamuoyunu bilgilendireceklerini de söyledi. Prens William, Kate'in sağlık durumuyla ilgili söylentilere cevap verirken, geçen yılın Ocak ayında ölen Yunanistan Kralı II. Konstantin'in anma törenine katılmaktan vazgeçtiği için eleştirilmişti. Ancak William, törene katılmamasını "kişisel bir neden" olarak açıklamıştı.

Kate Middleton'ın uzun süre görünmemesinden sonra artan endişeler ile ilgili resmi açıklama yapıldı
Kate Middleton'ın uzun süre görünmemesinden sonra artan endişeler ile ilgili resmi açıklama yapıldı
Kate Middleton'ın uzun süre görünmemesinden sonra artan endişeler ile ilgili resmi açıklama yapıldı

Son Dakika Dünya Kate Middleton'ın sağlık durumuyla ilgili resmi açıklama yapıldı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement