Öldü sanılan kişi uyanıp ayağa kalktı! O anlar kameralara yansıdı - Son Dakika

Öldü sanılan kişi uyanıp ayağa kalktı! O anlar kameralara yansıdı

27.01.2022 15:41

Rusya'da öldü sanılarak sedye üzerinde bekletilen bir kişi uyanıp ayağa kalktı. Korku filmlerini andıran o anlar güvenlik kamerası tarafından anbean kaydedildi.

Rusya'da yaşayan bir sosyal medya kullanıcısı, son paylaşımıyla ülke gündemine oturdu. Odada bekletilen bir cesedin uyanıp ayağa kalktığı anlar, izleyenleri hayrete düşürdü.

ÖRTÜYÜ KALDIRIP AYAĞA KALKMAYA ÇALIŞTI

Sedye üzerinde beyaz örtü altında yatan cesedin, bir anda canlandığı görüldü. Üzerindeki örtüyü kaldırarak ayağa kalkmaya çalışan Rus, vücudunun kaskatı kesilmesiyle güçlükle hareket edebildi. Ayağa kalktıktan sonra birkaç adım atan adam, daha sonra ise sedyeden destek almaya başladı.

KISA SÜREDE BİNLERCE KİŞİ İZLEDİ

Akıllara durgunluk veren olay ise sosyal medyayı karıştırdı. Bazı kullanıcılar videonun gerçek olmadığını öne sürerken, kısa sürede hızla yayılan görüntü kısa sürede binlerce kişi tarafından izlendi.

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Eski futbolcu Distin, Ukrayna için 1300 kilometre bisiklet sürecek Eski futbolcu Distin, Ukrayna için 1300 kilometre bisiklet sürecek Anadolu Ajansının Global İletişim Ortağı olduğu 13. Kazan Zirvesi yarın başlıyor Anadolu Ajansının Global İletişim Ortağı olduğu 13. Kazan Zirvesi yarın başlıyor Brent petrolün varil fiyatı 114,04 dolar Brent petrolün varil fiyatı 114,04 dolar

Son Dakika Dünya Öldü sanılan kişi uyanıp ayağa kalktı! O anlar kameralara yansıdı - Son Dakika


Advertisement