Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Yıldırım Belediyesi Drama Kursu ile Çocuklar Kazanımlar Elde Ediyor - Son Dakika

Yıldırım Belediyesi Drama Kursu ile Çocuklar Kazanımlar Elde Ediyor

Yıldırım Belediyesi'nin düzenlediği drama kursu ile çocuklar sosyal gelişim, birlikte çalışma becerisi, kendini tanıma ve hayal gücünü geliştirme gibi birçok kazanım elde ediyor. 4-12 yaş arasındaki çocuklara yönelik düzenlenen eğitimler, Mimar Sinan Çocuk Kütüphanesi'nde başlıyor. Eğitimde jest, mimik, pandomim, ritim, dil diksiyon ve telaffuz gibi konular ele alınacak.

Yıldırım Belediyesi Drama Kursu ile Çocuklar Kazanımlar Elde Ediyor
02.08.2023 - 14:18,

Yıldırım Belediyesi'nin düzenlediği drama kursu ile çocuklar sosyal gelişim, birlikte çalışma becerisi, kendini tanıma ve hayal gücünü geliştirme gibi birçok kazanım elde ediyor.

Yıldırım Belediyesi'nin çocuklara yönelik eğitimleri devam ediyor. 4-12 yaş arasındaki çocuklara yönelik düzenlediği Drama Dersi Uygulama Kazanımları eğitimlerinin ikinci dönemi 4 Ağustos'ta Mimar Sinan Çocuk Kütüphanesi'nde başlıyor. Eğitmen Sevil Şen tarafından tanışma, kişisel ifade edilebilirliği ölçme, ilişki kurma ve iletişim becerilerini açığa çıkartmayı hedefleyen eğitim çerçevesinde oyun ve etkileşimlerle çocuklara jest, mimik, pandomim, ritim, dil diksiyon, telaffuz eğitimi verilecek. - BURSA

Kaynak: İHA
YORUMLAR

Son Dakika Eğitim Yıldırım Belediyesi Drama Kursu ile Çocuklar Kazanımlar Elde Ediyor - Son Dakika


Advertisement