Girişimcilik Konseyi Toplanıyor - Son Dakika

Girişimcilik Konseyi Toplanıyor

02.01.2012 15:33
Girişimcilik Konseyi Toplanıyor, System.String[]

Girişimcilik Konseyi, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün ile kamu kuruluşları ve Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcilerinin katılımları ile 4 Ocak'ta İstanbul'da toplanacak.

Türkiye'de girişimciliğin geliştirilmesine yönelik çalışmaları bir çatı altında toplayarak stratejiler oluşturulmasını ve uygulamaya geçirilmesini sağlamak amacıyla kurulan Girişimcilik Konseyi, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün ile kamu kuruluşları ve Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcilerinin katılımları ile 4 Ocak'ta İstanbul'da toplanacak.

KOSGEB'ten yapılan yazılı açıklamaya göre, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Maliye Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Hazine Müsteşarlığı, KOSGEB, İŞKUR, TÜBİTAK, YÖK, TOBB, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu, TOBB Genç Girişimciler Kurulu, TOBB Türkiye Girişim Sermayesi Meclisi, TESK, ASKON, ENDEAVOR Derneği, GYİAD, KAGİDER, MÜSİAD, TEKNOGİRİŞİM Derneği, TGBD, TİKAD, TÜGİK, TUSKON, TÜGİAD, TÜMSİAD, TÜRKONFED ve TÜSİAD girişimcilerimiz için aynı çatı altında toplanıyor.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün'ün Başkanlığını yürüteceği Konseyin, konsey adına kurum ve kuruluşlardan bilgi talep edilmesi de dahil olmak üzere sekreterya hizmetlerini KOSGEB İdaresi Başkanlığı yerine getirecektir.

Türkiye'nin 32 kuruluşunu girişimciler için aynı çatı altında toplayacak olan Girişimcilik Konseyi imza töreni Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Nihat Ergün, Kamu Kuruluşlarımız ve Sivil Toplum Kuruluşları'nın temsilcilerinin katılımları ile 4 Ocak 2012 tarihinde İstanbul Ceylan İnterContinental Oteli'nde gerçekleştirilecek.

- Ankara

Girişimcilik Konseyi Toplanıyor

Kaynak: ANKA

Son Dakika Ekonomi Girişimcilik Konseyi Toplanıyor - Son Dakika Ekonomi


Son Dakika

Tuğba Ekinci, sürekli mutsuz olduğunu dile getiren Serdar Ortaç'ı dilenciye benzetti 10:04 Tuğba Ekinci, sürekli mutsuz olduğunu dile getiren Serdar Ortaç'ı dilenciye benzetti Pandemi tedbirlerini eleştiren Cumhuriyet Savcısı Eyüp Akbulut'un babası, virüs nedeniyle yaşamını yitirdi 09:59 Pandemi tedbirlerini eleştiren Cumhuriyet Savcısı Eyüp Akbulut'un babası, virüs nedeniyle yaşamını yitirdi Son Dakika! Rekor üstüne rekor kırmaya devam ediyor! Dolar tarihi zirvesini yeniledi 09:48 Son Dakika! Rekor üstüne rekor kırmaya devam ediyor! Dolar tarihi zirvesini yeniledi
Mbappe'nin Neymar isyanına tüm dünya şahit oldu! Arkadaşına çok kızdı 09:37 Mbappe'nin Neymar isyanına tüm dünya şahit oldu! Arkadaşına çok kızdı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 09:23 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "S-400 konusunda kimse bize karışamaz" ifadeleri sonrası ABD'den tehdit gibi yaptırım çıkışı Beyoğlu'nda gündüz vakti uyuşturucu almak için kuyruğa girdiler 09:11 Beyoğlu'nda gündüz vakti uyuşturucu almak için kuyruğa girdiler
Almanya'daki genel seçimlerden Sosyal Demokrat Parti birinci oldu! Merkel'in veliahtı 09:08 Almanya'daki genel seçimlerden Sosyal Demokrat Parti birinci oldu! Merkel'in veliahtı "Türk Armin" kaybetti Eve kadar kendisiyle beraber gelmiş! Genç kadın bacak arasındaki yarasayı görünce dehşeti yaşadı 22:08 Eve kadar kendisiyle beraber gelmiş! Genç kadın bacak arasındaki yarasayı görünce dehşeti yaşadı
Advertisement