Erzurum Büyükşehir Belediyesi Konutlarının Anahtar Teslim Töreni Yapıldı - Son Dakika
Emlak

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Konutlarının Anahtar Teslim Töreni Yapıldı

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Konutlarının Anahtar Teslim Töreni Yapıldı

Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan konutların anahtar teslim töreni düzenlendi. Törene Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, AK Parti milletvekilleri ve diğer davetliler katıldı. Tören kapsamında konutların yanı sıra ticari alanlar ve millet bahçesi açılışı da gerçekleştirildi.

23.07.2023 16:23

Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı bitirilen konutların anahtar teslim töreni yapıldı.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen toplu açılış ve anahtar teslim töreni Erzurum Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mehmet Sekmen, AK Parti milletvekilleri Selami Altınok, Mehmet Emin Öz, Abdurrahim Fırat, Fatma Öncü, AK Parti İl Başkanı İbrahim Küçükoğlu ve diğer davetlilerin katılımlarıyla gerçekleşti.

Havuzbaşı Kent Meydanında gerçekleşen programda Mumcu 2.Etap, Veysiefendi 2. Etap, Tortum ticari alanlar ve konutların anahtar teslimi ve Dağ Mahallesi Millet Bahçesi, Sıfır Atık Ambalaj Atığı Toplama ve Ayırma Tesisinin açılışı yapıldı. Erzurum Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mehmet Sekmen, AK Parti milletvekili Selami Altınok ve AK Parti İl Başkanı İbrahim Küçükoğlu'nun konuşmalarının ardından hak sahiplerine anahtarları teslim edildi. - ERZURUM

Kaynak: İHA

Son Dakika Emlak Erzurum Büyükşehir Belediyesi Konutlarının Anahtar Teslim Töreni Yapıldı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement