Bella Hadid kamyon arkası söz paylaştı, Türk takipçileri güzel modeli TT yaptı - Son Dakika

Bella Hadid kamyon arkası söz paylaştı, Türk takipçileri güzel modeli TT yaptı

15.12.2020 14:17

Dünyaca ünlü model Bella Hadid, son paylaşımıyla takipçilerinin dikkatini çekmeyi yine başardı. Hadid'in "Yallah" paylaşımını Türkler görünce Twitter'da yer yerinden oynadı.

1
Filistin asıllı Müslüman bir babanın kızı olan Bella Hadid, podyumların aranan modeli ve moda dünyasındaki başarısıyla bilinen bir isim.
2
Sosyal medyayı aktif kullanan Bella Hadid son paylaşımıyla TT oldu. Dün gecenin en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Bella Hadid'in konuşulma sebebi ise bir paylaşımı.

3
Kısa süre önce yıldız popçu The Weeknd tarafından terk edilen Hadid, sevgilisinin kendisini ima ederek yaptığı şarkıyla şoke olmuştu.
4
30 yaşındaki Kanadalı şarkıcının "Dönüşümüz yok - Eskisi gibi olamıyoruz - Bitti - Artık aklını bu aşkla daha fazla kurcalama - Sürekli ilgi istiyorsun - Konuşmadığımız zamanlarda bile basına malzeme veriyorsun - Artık ikimiz de başkalarıylayız - Lütfen beni bir daha arama." sözleri güzel modeli bir hayli yıkmıştı. Hadid, geçtiğimiz günlerde de ağladığı anlara ait bir video paylaşmıştı.
5
TWITTER'DA GÜNDEM OLDU
TWITTERDA GÜNDEM OLDU
Hadid son olarak ise bir araba arkası yazısını paylaştı. 'Yallah' yazılamasını paylaşan Hadid not olarak ise "Yallaa..." yazınca Türk takipçilerinin ilgisini çekti.

Hadid'in bu paylaşımı defalarca kez Twitter'da paylaşıldı ve Hadid gündem oldu.

6
Türk kullanıcılar bu fotoğrafı paylaşıp "Bella'ya kamyon arkası sözler yazdıran hayat bize neler yapmaz" yorumlarında bulundu.
7
8
9
10
11
12
13

YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Bella Hadid kamyon arkası söz paylaştı, Türk takipçileri güzel modeli TT yaptı - Son Dakika


Advertisement
Haberi Paylaş