Efsane oyuncu Arnold Schwarzenegger eşeğini ofise getirdi - Son Dakika

Efsane oyuncu Arnold Schwarzenegger eşeğini ofise getirdi

02.03.2020 11:57

Hollywood efsane oyuncusu Arnold Schwarzenegger, evcil eşeği Lulu'yu ve midillisi Whisky'yi işe getirdi. Hayvanlarını elleriyle besleyen Schwarzenegger, o anların videosunu "Bu sefer Lulu'yu da getirdim" notuyla paylaştı.

1
Terminatör filminin kahramanı Arnold Schwarzenegger, ofisteki çalışanlarına ve takipçilerine ilginç bir sürpriz yaptı. Efsane oyuncu tabiri caizse eşeğini ve middillisini yanından ayırmıyor.

2
72 yaşındaki efsane oyuncu Arnold Schwarzenegger, evcil hayvanlarını ofisine götürdü. Arnold Schwarzenegger, eşeği Lulu ve midillisi Whisky ile ofise giriş yaptı.
3
Ünlü yıldız, o anların videosunu da çekmeyi ihmal etmedi. Queen'in You're My Best Friend (En iyi dostumsun) isimli parçası da videoya eşlik etti.
4
Videoda Lulu ve Whisky'nin ofiste özgürce dolaştığı ve Arnold Schwarzenegger'ın onları elleriyle beslediği görülüyor. Schwarzenegger paylaşımına, "Bu sefer Lulu'yu da getirdim" notunu düştü.
5
Arnold Schwarzenegger, aralık ayında da Whisky ile bir video paylaşmıştı. Schwarzenegger, midillisinin onun egzersiz arkadaşı olduğunu söylemişti.
6
Ünlü oyuncu hayvanlara olan sevgisi ile hayranlarının bir kez daha gönlünü fethetti.
7
Arnold Schwarzenegger kimdir?
Arnold Schwarzenegger kimdir?
Avusturya'nın Graz şehrinde 1947 yılında dünyaya gelen Arnold Alois Schwarzenegger, polis şefi bir baba ile ev hanımı bir annenin tek çocuğu.
8
Savaştan yeni çıkmış bir toplulukta, fakir bir ailenin çocuğu olan oyuncu, çocukluk yıllarından, yetişkinliğe kadar sürede, vücut geliştirme alanında kat ettiği yol antrenörlerin dikkatini çekti ve müsabakalara katılması için onu teşvik etmeye başladı.
9
Arnold Schwarzenegger 32 yaşında, Wisconsin Üniversitesi, İşletme ve Ekonomi bölümünü bitirdi. 7 yıl sonra, Amerika eski başkanı, John Kennedy'nin kız kardeşinin kızı, Maria Shriver ile bir evlilik gerçekleştirdi. Bu evlilik, Arnold'un bu evliliğinden 4 çocuğu oldu.

10
22 yaşında ilk defa "Hercules in New York" isimli sinema filminde boy gösteren usta oyuncu 37 yaşında yer aldığı "The Terminator" filmi, onun tüm dünyada tanınan bir yıldız olmasını sağladı.

11
44 yaşında Terminatör serisinin devam filmi olan, "Terminatör 2: Kıyamet Günü" isimli yapımda kamera karşısına geçen Schwarzenegger 519 milyon dolarlık büyük bir gişe başarısı elde eden film ile artık dünya çapında tanındı.

Son Dakika Efsane oyuncu Arnold Schwarzenegger eşeğini ofise getirdi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (3)
500
Advertisement