İşte Benim Stilim'in Barbie'si Sima Şerafettinova'nın son halini görenler tanıyamadı - Son Dakika

İşte Benim Stilim'in Barbie'si Sima Şerafettinova'nın son halini görenler tanıyamadı

06.06.2020 12:08

İşte Benim Stilim yarışmasında sivri çıkışlarıyla hafızlara kazınan ve Barbie'ye benzemek isteyen yarışmacı Sima Şerafettinova'nın son halini görenler genç yarışmacıyı tanıyamadı.

1
İşte Benim Stilim'in üçüncü sezonunda yarışan Azeri kökenli Sima Şerafettinova, programdan ayrılıp All Star'ın son haftalarında tekrar karşımıza çıkmıştı.

2
Katıldığı moda yarışmada çok konuşmasıyla dikkat çeken Sima, bir anda eleştiri oklarının hedefi haline gelmişti.

3
5 yıldır Türkiye'de yaşayan ve Barbie bebeğe benzemek için defalarca estetik yaptıran Azeri model Sima Şerafettinova'nın, Instagram sayfasından paylaştığı kareler sosyal medya kullanıcılarını şaşırttı.

4
Estetikle bam başka birine dönüşen Sima'nın eski halinde eser yok. Barbie'ye benzemek isteyen genç yarışmacının son paylaşımları ve inanılmaz değişimi.

5
6
7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika İşte Benim Stilim'in Barbie'si Sima Şerafettinova'nın son halini görenler tanıyamadı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement