Mucize Doktor'un Ali Vefa'sından dizi hakkında samimi itiraf! - Son Dakika

Mucize Doktor'un Ali Vefa'sından dizi hakkında samimi itiraf!

26.09.2019 09:55

Mucize Doktor dizisinde hayat verdiği Doktor Ali Vefa karakteriyle büyük beğeni toplayan ünlü oyuncu Taner Ölmez, diziyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

1
Fox TV'de yayınlanan Mucize Doktor dizisinde canlandırdığı Doktor Ali Vefa karakteriyle yediden yetmişe herkesin kalbini kazanan ünlü oyuncu Taner Ölmez, Uçankuş muhabirlerine dizi hakkında samimi bir itirafta bulundu.

2
33 yaşındaki başarılı oyuncu, Doktor Ali Vefa karakterini canlandırırken, duygusal anlamda zor anlar yaşadığını anlattı.
3
Ölmez, "Hikayeye inandık; herkes inandı ve sonunda güzel iş çıktı. Hikayeye okuyunca elbette yapabilir miyim kaygısı oldu? Ancak çalışınca üstesinden geldim.

4
Senaryoyu okuyunca zorlandığım yerler oldu ama duygusal anlamda oldu. Çocukların gözlerine bakıp onlarla tanışınca zorlandığım yerler oldu" şeklinde konuştu.
5
6

Son Dakika Mucize Doktor'un Ali Vefa'sından dizi hakkında samimi itiraf! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (25)
  • Asiye Gülseven : Harika bir senaryo çok çok güzel oyuncular mükemmel hele hele doktor Ali Vefa muhteşem oynuyor tebrikler zevkle ders alarak izliyoruz Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • vbh: ilk 2 bölüm güzeldi ama akşamki çok sıkıcı gecti ileri bölümlerde böyle konuşmalı geçerse başka dizi seyredecez ailece Cevap Yaz 0 3 Yayından Kaldır
  • Nurten subaşı: Çok çok güzel bir dizi severek izliyoruz haftayı iple çekiyoruz devamını bekleriz başarılar diliyorumNurten Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement