Son Dakika Haberleri: Mucize Doktor'un Ali Vefa'sından dizi hakkında samimi itiraf!

Mucize Doktor'un Ali Vefa'sından dizi hakkında samimi itiraf!

2 ay önce

Mucize Doktor dizisinde hayat verdiği Doktor Ali Vefa karakteriyle büyük beğeni toplayan ünlü oyuncu Taner Ölmez, diziyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

1
Fox TV'de yayınlanan Mucize Doktor dizisinde canlandırdığı Doktor Ali Vefa karakteriyle yediden yetmişe herkesin kalbini kazanan ünlü oyuncu Taner Ölmez, Uçankuş muhabirlerine dizi hakkında samimi bir itirafta bulundu.

2
33 yaşındaki başarılı oyuncu, Doktor Ali Vefa karakterini canlandırırken, duygusal anlamda zor anlar yaşadığını anlattı.
3
Ölmez, "Hikayeye inandık; herkes inandı ve sonunda güzel iş çıktı. Hikayeye okuyunca elbette yapabilir miyim kaygısı oldu? Ancak çalışınca üstesinden geldim.


4
Senaryoyu okuyunca zorlandığım yerler oldu ama duygusal anlamda oldu. Çocukların gözlerine bakıp onlarla tanışınca zorlandığım yerler oldu" şeklinde konuştu.
5
6Haber Yayın Tarihi: 26.09.2019 09:55 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Canan Karatay o besini öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! Başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ateşli oyuncudan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular Meraklı Köfteci'nin Fatma'sı Gölgen Bengü'ye, bir de şimdi bakın! Mesleğini duyan kulaklarına inanamıyor