Playboy'a soyunan Kylie Jenner'dan olay yaratan cinsel ilişki itirafı! - Son Dakika

Playboy'a soyunan Kylie Jenner'dan olay yaratan cinsel ilişki itirafı!

15.09.2019 11:55

Geçtiğimiz günlerde, ABD'nin önde gelen erkek dergisi Playboy'a verdiği cesur pozlarla olay olan Kylie Jenner, cinsel hayatına dair çarpıcı itiraflarda bulundu.

1
Dünyanın en genç milyarderi unvanını taşıyan ünlü model Kylie Jenner, Playboy dergisinin 'Zevk' temalı sayısı için kamera karşısına geçti.

2
Cesur pozlarıyla büyük beğeni toplayan Jenner, özel hayatına dair konuşmayı da ihmal etmedi.

3
Ünlü rapçi Travis Scott ile 2017 yılından beri evli olan Jenner, aşk hayatlarının, kızları Stormi'nin dünyaya gelmesinden sonra çok daha iyi bir hale geldiğini söyledi.
4
Travis Scott ise Jenner'ın bu yaklaşımı için şunları söyledi: "Birçok insan, dünyaya gelen bir bebeğin, çiftlerin cinsel hayatlarını yaraladığını iddia eder. Ama ben bizim deneyimimizde bunun tam tersini hissediyorum"

5
Jenner, eşi Travis Scott'a, "Sen bana annelik ile cinselliğin birlikte var olabileceğini hatırlattın. Bu bir insanın ahlaki değerlerini kaybettiği ya da iyi bir anne olmadığı anlamına gelmez" yanıtını verdi.

6
Jenner, eşi Travis Scott ile aynı zamanda çok iyi arkadaş olduklarını da söyledi.

7
8
9

Son Dakika Playboy'a soyunan Kylie Jenner'dan olay yaratan cinsel ilişki itirafı! - Son Dakika


YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Dünyanın en zengin boksörü Floyd Mayweather, striptizci sevgilisinin babasından veto yedi Kızlar tuvaletine gizlice telefon yerleştiren öğretmen, öğrencilerin müstehcen görüntülerini çekti Yıllara meydan okuyan kadın! 74'lük Ajda'nın paylaşımı beğeni rekoru kırdı Cinsel ilişkiye girdikleri anları sevgilisinden habersiz kayda alan TV yıldızı, videoyu arkadaşlarına gönderdi Sansürü es geçti! Yasmin dekolteli pozuyla nefes kesti