Playboy'un Sahibi Kaç Kadınla Yatmış? - Son Dakika

Playboy'un Sahibi Kaç Kadınla Yatmış?

29.03.2013 10:06

1
İlk evlendiğini kadının onu aldattığını öğrendiğinde hissettiği o büyük acıdan, 'Kadın Avcısı' anlamına gelen erkek dergisi Playboy'u kuran bir milyardere dönüşme hikayesinde Hafner; intikamını çoktan almış görünüyor.
2
Esquire dergisine röportaj veren Playboy'un 86 yaşındaki patronuHugh Hefner, seks hayatı hakkında ilk kez konuştu. Hefner, bugüne kadar kaç kadınla yattığı sorusuna da cevap verdi.
3
Hefner, kaç kadınla beraber oldunuz sorusuna;

"Kaç tane olduğu ile ilgili net bir sayı veremem. Ama binden fazla olduğuna eminim." şeklinde cevap verdi. Hefner, evli olduğu süre boyunca ise karısını hiç aldatmadığını söyledi.

4
Peki bu 86 yaşındaki ihtiyarın derdi ne? Yaşıtları parklarda güvercinlere yem verirken o dünyanın en güzel kadınlarıyla vakit geçiriyor. Çünkü onun işi bu. Meşhur erkek dergisi Playboy'un sahibi Hafner'ın hikayesi oldukça enteresan;
5
Hugh Marston Hefner,1926 yılında dünyaya gözlerini açtı. Üniversitede psikoloji, yaratıcı yazarlık ve sanat dallarında eğitim gören Hefner, bir dönem de sosyoloji ve ABD'de seks yasaları üzerine lisans yaptı.
6
İlk evliliğini 1949 yılında üniversite öğrencisi Mildred Williams ile yapan Hefner'ın bu ilişkiden 2 çocuğu oldu.Fakat Hefner sevdiği kadın ile evlenmek üzereyken tam da düğün arifesinde Mildred'ır itirafı ona kendi deyimiyle "hayatının en yıkıcı dakikalarını" yaşattı. Mildred, Hugh Hefner askerdeyken onu bir başka erkekle aldatmıştı. Büyük bir sarsıntıyla başlayan bu evlilik ancak 10 yıl dayanabildi. Çift, 1959 yılında sona erdi.
7
1989 yılında kendi dergisinin kapak güzellerinden Kimberley Conrad ile evlendi. Bu evlilikten iki erkek çocuk sahibi oldu.
8
Hefner son olarak kendisinden 60 yaş küçük sevgilisi 26 yaşındaki model Crystal Harris ile bu yılın başında evlendi.
9
İş hayatına Esquire dergisinde metin yazarlığı yaparak başladı. 1952 yılında bu işten ayrıldı. Bir yıl sonra kısa zamanda efsane haline gelen Playboy dergisini çıkardı. Dergi de Marilyn Monroe'nun 1949 yılında çekilen efsanevi takvim pozu da yer alıyordu.
10
Hefner'in çıkardığı derginin 50 yılı aşkın süredir bir efsane olarak kalmasının en önemli sebeplerinden biri onun yayıncılık anlayışı. Dergiyi kurduğu ilk yıllarda Playboy tarzındaki dergilerden farklı olarak o dönemin güncel konularıyla ilgili makalaler, siyasi ve kültürel yazılar yayınladı.
11
Playboy dergisinin dünyada büyük bir üne kavuşmasının ardından Hafner için evlilik ve ilişkiler bir nevi sıradan bir oyuna dönüştü.
12
Malikanesine dahil ettiği birbirinden güzel genç kızlarla vakit geçiren 'Kadın Avcısı' bir nevi intikam alıyordu.
13
14
15
16
17

Son Dakika Playboy'un Sahibi Kaç Kadınla Yatmış? - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement