'Balayı' Ekibi Partide Coştu - Son Dakika
Güncel

'Balayı' Ekibi Partide Coştu

\'Balayı\' Ekibi Partide Coştu

14 Şubat'ta sinemalarda izleyici karşısına çıkacak olan 'Balayı' filminin ekibi vizyon öncesi Aperativo'da düzenlenen partide buluştu.

05.02.2014 13:46
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

14 Şubat'ta sinemalarda izleyici karşısına çıkacak olan 'Balayı' filminin ekibi vizyon öncesi Aperativo'da düzenlenen partide buluştu. Başrol oyuncuları partiye gelinlik ve damatlıkla katıldı. Naim Dilmener'in DJ'lik yaptığı partide unutulmaz şarkılar hep bir ağızdan söylendi.

Genç yönetmen Koray Baliç'in imzasını taşıyan'Balayı' filminin ekibi, vizyon öncesi partide buluştu. 14 Şubat'ta vizyona girecek filmin başrol oyuncuları Seda Tosun'un gelinlikle ve Emre Kılıç'ın damatlıkla katıldığı parti, Asmalımescit'in seçkin mekanı Aperativo'da yapıldı.

DJ kabinine girerek unutulmaz şarkılardan oluşturduğu seçkilerle geceye damgasını vuran müzik yazarı Naim Dilmener, partiye katılan herkesi coşturdu. Başta film ekibi olmak üzere çok sayıda basın mensubu ve davetlinin katıldığı partide tüm şarkılar hep bir ağızdan söylendi.

FİLMİN KONUSU

Filmin yönetmeni Koray Baliç "Bundan 3 sene önce Doğu Karadeniz'de yaylaları dolaşırken İzmirli bir çift ile tanıştım. Balayı tatilini geçirmek üzere Karadeniz'e gelmişlerdi. Onlarla yaptığım sohbet, bende 'farklı bir balayı teması' üzerine senaryo yazma isteği doğurdu. İstanbul'a dönünce yazmaya başladım" cümleleri ile senaryo sürecini anlatıyor.

Zengin işadamı Uğur'un eşi Gül'e yaptığı sürpriz balayını konu edinen 'Balayı', Reis Film'in kurucusu Can Şimşek yapımcılığında geçen yaz Kaleköy'de çekildi. Filmin konusu kısaca şöyle:

"Ülkenin en zengin işadamlarından biri olan Uğur, çok ünlü bir oyuncu olan eşi Gül'ü, sürpriz balayı için Kaleköy'e götürür. Uğur, Gül ile baş başa kalmak için köylüleri de köyden göndermiştir. Balayından bir hafta önce tanışmış ve yıldırım nikâhı ile evlenmiş olan çift, günler geçtikçe ilişkileri ile ilgili yoğun bir hesaplaşmanın içine girer. Uğur'a göre Gül, dilinin altında bir bakla saklıyor gibidir. Zaman geçtikçe çiftin arasındaki bu gerilimli durum çözülmez ve Uğur saklı olanı ortaya çıkardığında kıyamet kopar..."

Balayı

KÜNYE:
Balayı: 88 dk.

Yapımcı: Haşim Can Şimşek
Yapım Şirketi: Reis Film
Senarist – Yönetmen: Koray Baliç
Görüntü Yönetmeni: Emre Pekçakır
Yapım Ekibi: Minusgreen Productions
Uygulayıcı Yapımcı: Serhan Nasırlı
Yardımcı Yönetmen: Özkan Çelik
Cast: Seda Tosun, Emre Kılıç, Bertan Ceylan, Petek Kırboğa, Erdem Ayvazoğlu, Dilan Çiçek Deniz, Meriç Aral, Kutay Sandıkçı, Özkan Çelik, Kenan Kayacı, Asude Fasıl Grubu, Mevlüt Çam, Koray Baliç, Caner Can, Sebahattin Nar, Kaan Danacı
Yönetmen Asistanı: Felat Atan, Çağrı İşbilir
Yapım Koordinatörü: Armağan Lale
Yapım Amiri: Ümit Pasin
Yapım Asistanı: Sinan Can Tanrıverdi
Sanat Yönetmeni: Nurdan Tavukçuoğlu

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Balayı' Ekibi Partide Coştu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement