Emniyetten, Çocuk Sitesi ve Huzurevine Ziyaret - Son Dakika
Güncel

Emniyetten, Çocuk Sitesi ve Huzurevine Ziyaret

Emniyetten, Çocuk Sitesi ve Huzurevine Ziyaret

Kırklareli Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş ve yardımcıları, eşleriyle birlikte erkek ve kız yetiştirme yurtları ile huzurevinde kalan yaşlıları ziyaret etti.

01.02.2013 10:42

Kırklareli Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş ve yardımcıları, eşleriyle birlikte erkek ve kız yetiştirme yurtları ile huzurevinde kalan yaşlıları ziyaret etti. Çocuklarla birlikte sosyal aktiviteler düzenleyeceklerini ifade eden Aktaş, "Onlar da bizlerin çocukları sayılır, normal günlerdeki ziyaretler dışında onlarla birlikte vakit geçireceğimiz organizasyonlarımız olacak" dedi.

İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, eşi Nermin Aktaş; Emniyet Müdür Yardımcısı Rahmi Yılmaz, eşi Nilgün Yılmaz; Emniyet Müdür Yardımcısı Kemal Serbes, eşi Semiray Serbes; Emniyet Müdür Yardımcısı Tayfun Oktay ve eşi Nilgün Oktay, ilk olarak 49 çocuğun kaldığı erkek yetiştirme yurduna geldi. Bayramlar dışında da çocukları ziyaret ederek onlarla birlikte aktivitelerde bulunacaklarını ifade eden Kırklareli Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, "Kurum olarak ilimizde kalan çocuklarımızla yıl boyunca çeşitli aktivitelerle birlikte olacağız. Ziyaretler dışında çocuklar ile birlikte sosyal aktiviteler, geziler yapacağız. Onlar da bizlerin çocukları sayılır" dedi.

Daha sonra Kırklareli Huzurevi ile Dr. Fuat Umay Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu'nu ziyaret eden Emniyet Müdürü Aktaş ve beraberindekiler, burada çocuklarla ve yaşlılarla sohbet ederek hatıra fotoğrafları çektirdi.

AÜÜ(LK/CK) - Kırklareli

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Emniyetten, Çocuk Sitesi ve Huzurevine Ziyaret - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement