Son Dakika Son Dakika Son Dakika
ERZİNCAN'DA KAR; ULAŞIM OLUMSUZ ETKİLENDİ, TIR'LAR YOLDA KALDI - Son Dakika

ERZİNCAN'DA KAR; ULAŞIM OLUMSUZ ETKİLENDİ, TIR'LAR YOLDA KALDI

ERZİNCAN'da yağmurun ardından başlayan kar, ulaşımı olumsuz etkiledi.

29.03.2023 - 22:54,  Güncelleme: 23:36

ERZİNCAN'da yağmurun ardından başlayan kar, ulaşımı olumsuz etkiledi. Erzincan- Sivas karayolundaki Sakaltutan geçidi, Erzincan- Gümüşhane ve İliç- Kemaliye karayolunda kar sebebiyle TIR'lar yolda kaldı.

Erzincan'da sabah saatlerinde etkili olan yağmur, yüksek kesimlerde yerini kara bıraktı. Lapa lapa yağan kar sebebiyle ulaşımda aksamalar yaşandı. Erzincan- Gümüşhane ve İliç- Kemaliye karayolu arasında bulunan Savaş Gediği mevkisinde kar yağışı ve tipi, sürücülere zor anlar yaşattı. Erzincan- Sivas karayolundaki Sakaltutan geçidinde TIR'lar yolda kaldı. Erzincan- Gümüşhane yolunun yüksek kesimlerinde de kar etkili oldu.

Kar yağışına İliç- Kemaliye karayolunda yakalanan sürücülerden Mutlu Özdemir, Şu anda Kemaliye- İliç arasında bulunan 1640 rakımlı Savaş Gediği mevkisindeyiz. Ciddi anlamda kar yağıyor. Bu tarafa gelecek olan vatandaşlarımızın dikkatli gelmelerini istiyorum. Her an istenmeyen hadiseler olabilir. Yollar kısmen açık ama devlet yetkililerinden bilgiler alıp yola öyle çıkmalarını tavsiye ediyorum dedi. (DHA)

ERZİNCAN\'DA KAR; ULAŞIM OLUMSUZ ETKİLENDİ, TIR\'LAR YOLDA KALDI
Kaynak: DHA
YORUMLAR

Son Dakika Güncel ERZİNCAN'DA KAR; ULAŞIM OLUMSUZ ETKİLENDİ, TIR'LAR YOLDA KALDI - Son Dakika


Advertisement