Eskişehirspor Genel Sekreteri Şahbaz: "Süper Lig'e Çıkacağız" - Son Dakika
Güncel

Eskişehirspor Genel Sekreteri Şahbaz: "Süper Lig'e Çıkacağız"

Eskişehirspor Genel Sekreteri Şahbaz: "Süper Lig\'e Çıkacağız"

ESKİŞEHİRSPOR Genel Sekreteri Erdal Şahbaz, deplasmandaki Denizlispor yenilgisine değinirken, "Henüz her şey bitmedi.

09.05.2017 15:22

ESKİŞEHİRSPOR Genel Sekreteri Erdal Şahbaz, deplasmandaki Denizlispor yenilgisine değinirken, "Henüz her şey bitmedi. Umudumuzu kaybetmeden Spor Toto Süper Lig'e çıkacağız" dedi.

Erdal Şahbaz, kulübün internet sitesinde yaptığı yazılı açıklamada Denizlispor maçında beklemedik bir yenilgi aldıklarını belirtti. Bu yenilginin kendilerine yakışmadığını ve herkesi üzdüğünü ifade eden Şahbaz,ş ancak umutlarını kaybetmediklerini vurgularken şöyle devam etti:

"Ligin bitmesine 2 maç var ve bundan sonra teknik, taktik analiz, matematiksel hesaplar bitmiştir. Artık (Beyin, yürek ve bilek) meselesi başlamıştır. Artık yüreğini koyan ve inan kazanacaktır. Takımımız kalan 2 haftayı da galip bitirip hedefi için ilerlemeye devam edecektir. Çünkü henüz her şey bitmedi. Umudumuzu kaybetmeden Süper Lig'e çıkacağız. Buna gücümüz ve inancımız tamdır. Hepimiz biliyoruz ki başarı kriz anlarını yöneterek gelir. Hepimiz ve özellikle futbolcularımız sakince hedefe odaklanarak bu krizi yönetmeliyiz. Türk futboluna adını altın harflerle kazımış, tarihe tanıklık etmiş ve kendisine hayran bırakmış güçlü bir taraftara sahibiz. Anadolu'nun efsane takımı Eskişehirsporumuzun en güçlü yanıdır taraftarları. Birbirimize destek olmalıyız. Bu süreçte çok söze, çok lafa gerek yok. Çıkıp oynayacağız. Kazanacağız. Başaracağız."

- Eskişehir

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Eskişehirspor Genel Sekreteri Şahbaz: 'Süper Lig'e Çıkacağız' - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement