Fuar Ve Kongre Merkezi Hızla Yükseliyor - Son Dakika
Güncel

Fuar Ve Kongre Merkezi Hızla Yükseliyor

Fuar Ve Kongre Merkezi Hızla Yükseliyor

Karaman Belediyesi'nin önemli projelerinden biri olan ve ilimizde eksikliği hissedilen büyük organizasyonların gerçekleştirilmesine olanak sağlayacak Fuar ve Kongre Merkezi inşaatı hızla yükseliyor.

05.01.2016 16:46  Güncelleme: 16:47

Başkan Çalışkan "2016 Yılında Karaman'ımızın Hizmetinde"

Karaman Belediyesi, Devlet Planlama Teşkilatı ve Kalkınma Bakanlığı işbirliği ile 2016 yılı içerisinde hizmete girmesi planlanan Fuar ve Kongre Merkezi 20 bin 35 metrekare alan üzerine inşa ediliyor. Çalışmalarına yaklaşık 6 ay önce başlanan proje, yapısı ve fonksiyonları ile Karaman'a büyük prestij kazandıracak.

Çalışmalar hakkında değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan şunları kaydetti; "Karaman'ımız için büyük öneme sahip olan Fuar ve Kongre Merkezi'nde çalışmalar, tüm hızıyla devam ediyor. Fuar ve Kongre Merkezi son derece fonksiyonel bir şekilde tasarlandı. Açık ve kapalı fuar alanları, toplantı ve seminer salonları ve çeşitli sergilerin yapılabileceği salonların bulunduğu merkezde ayrıca toplantı, konferans ve seminerler esnasında simültane (aynı anda) dil çevirilerinin yapılabileceği bir sistem bulunacak. İnşallah 2016 yılı içerisinde Fuar ve Kongre Merkezi'ni tamamlayarak Karamanımızın hizmetine sunacağız."

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Fuar Ve Kongre Merkezi Hızla Yükseliyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement