Hakan Albayrak: "Olmasaydın da Olurduk" İlanını Ben Verdim - Son Dakika
Güncel

Hakan Albayrak: "Olmasaydın da Olurduk" İlanını Ben Verdim

Gazeteci Hakan Albayrak, "Olmasaydı da olurduk" ilanını verenin Eyüp Gökhan Özekin olmadığını aksine ilanı kendisinin verdiğini açıkladı.

10.04.2015 08:03  Güncelleme: 09:17

AK Parti'den Uşak Milletvekili adayı gösterilen Eyüp Gökhan Özekin'in Atatürk'ün ölüm yıl dönümü olan 10 Kasım'da gazetelere "Olmasaydı da olurduk" ilanı verdiği iddiası yeni bir boyut kazandı.

Konuya ilişkin çarpıcı bir açıklama yapan Diriliş Postası Genel Yayın Yönetmeni Hakan Albayrak, gazetelere "Olmasaydı da olurduk" ilanını kendisinin verdiğini ve yaşananın Özekin'in üzerine kalmasının kendisini konu mankeni yapacağını söyledi.

O İLANIN ARKASINDAKİ ADAM BENİM

Bugünkü yazısında "Terörist yandaşı medya Eyüp Gökhan'a karşı" başlığıyla bir açıklama yapan gazeteci Hakan Albayrak, "Alperen Ocakları eski Başkanı Eyüp Gökhan Özekin'in milletvekili adaylığını dehşetle karşılamayacaklardı da ne yapacaklardı? Gazetelere "(Mustafa Kemal) Olmasaydı da olurduk" ilanını veren iş adamıymış! Bir kere o ilanın altındaki imza SANCAKTAR'dı ve Sancaktar'ın bütün siyasi ve ideolojik 'eylem'lerinin yetkisi de sorumluluğu da o derginin genel yayın yönetmenliğini yapan bendenize aitti. O ilanın arkasındaki adam da benim! Derginin masraflarını karşılıyordu diye böyle yetkilere sahip değildi Eyüp Gökhan. Tabii ki arkamda duracaktı ve durdu; ama bana ait olan o yetki ve sorumluluğu Eyüp Gökhan'a mal etmek beni konu mankeni mertebesine indirmektir ki bunu asla kabul edemem" ifadelerini kullandı.


(Özekin tartışılan ilan sonrası twitter'dan bu açıklamayı yapmıştı.)

GEÇMİŞİ ÜLKÜCÜDÜR

Eyüp Gökhan Özekin'in Ülkücü geçmişe sahip olduğunu anlatan Albayrak, "Asıl konu o değil zaten. Asıl konu, yukarıda da değindiğim gibi, Eyüp Gökhan'ın Ülkücü geçmişidir. Reisçiliği ve AK Parti'liliği yetmezmiş gibi bir de eski Ülkücü olan, üstelik Ülkücü harekette merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun yanında yöneticilik pozisyonunda yer almış olan bir adam söz konusu. Fanatik solcu kindarlığını tahrik etmek için bire bir" dedi.

Hakan Albayrak: "Olmasaydın da Olurduk" İlanını Ben Verdim
Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Güncel Hakan Albayrak: 'Olmasaydın da Olurduk' İlanını Ben Verdim - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (11)

 • yoa: olurdu da babası rum olurdu 19 3 Yanıtla
 • sivridil: Senin olma ihtimalin var,lakin babanin kim olacagi supheli 18 2 Yanıtla
 • Murat: Hain 1 tane değil ki.. 11 1 Yanıtla
 • murat kazak: Ülkücülüğü bırak Türkücü bile olamaz karaktersiz 11 0 Yanıtla
 • KARAMURAT: Olmasaydı olurmuş. . . Mustafa Kemal bu millete Allahın lütfu. Olmasaydı olurdun amma nasıl olurdun bir düşün bakalım. Hem bu adama bu kadar düşman olun hem de kurduğu düzenin tüm imkanlarını yandaşlarınıza peşkeş çekin. Aferin size. 9 0 Yanıtla
 • Meto: Asıl sen yok olsan çok iyi olurdu 5 0 Yanıtla
 • TÜRK KÜRT ARAP HALKLARININ KARDEŞLİĞİ: Ulan senden ne solcu ne sağcı ne ülkücü olur. Ne türk ne kürt ne arap ne ermeni ne müslüman ne hristiyan ne yahudi olur. Düşüncen dinin mezhebin ırkın cinsiyetin ne olursa olsun. o ilanı verdikten sonra sen yalnızca hain olursun. 4 0 Yanıtla
 • PİR: Gaflet,Dalalet ve Hıyanet 3 0 Yanıtla
 • Neyzen Tevfik: Meşhur şiiri Atatürke dil uzatma cukka oturur 3 0 Yanıtla
 • Burock38: Zaten olurdunuzda ne çocuğu olurdunuz bilemem yalaka beyler 2 0 Yanıtla
 • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement