Sakarya'da Amatör Küme Maçında Olaylar Çıktı - Son Dakika
Güncel

Sakarya'da Amatör Küme Maçında Olaylar Çıktı

Sakarya\'da Amatör Küme Maçında Olaylar Çıktı

Sakarya’da oynanan Birinci Amatör Küme ligde mücadele eden Kuzulukspor ile Pazarköyspor takımları arasındaki müsabakada gösterilen kırmızı kartlar sonrası olaylar çıktı.

30.11.2014 19:23

Sakarya'da oynanan Birinci Amatör Küme ligde mücadele eden Kuzulukspor ile Pazarköyspor takımları arasındaki müsabakada gösterilen kırmızı kartlar sonrası olaylar çıktı. Yaşanan tartışma sonrasında soyunma odasından bıçak alarak sahaya girmek isteyen futbolcu, görevliler tarafından son anda fark edildi. Olay anı amatör kameralara saniye saniye yansıdı.

Akyazı Kuzuluk Stadı'nda oynanan Birinci Amatör Kümede mücadele eden Pazarköy Eğitim Spor ile Kuzulukspor arasında oynanan futbol müsabakasının 80'inci dakikasında maçın hakemi Yunus Yıldırım, Pazarköy Eğitimspor'lu Yavuz Atmaca ile Kuzuluksporlu Hamza Sarı'yı kırmızı kartla oyundan attı. Her iki takımdan kırmızı kartla oyundan atılan futbolcular arasında sözlü tartışmalar yaşandı. Kuzuluksporlu futbolcu Hamza Sarı'nın soyunma odasına giderek elinde bıçak ile dönmesi tansiyonu yükseltirken, olay anı amatör kameralarına saniye saniye yansıdı. Pazarköy Eğitimsporlu futbolcu olan ve aynı zamanda avukat da olan Yavuz Atmaca, Hamza Sarı'dan şikayetçi oldu. Olay yerine gelen takviye jandarma ekipleri her iki sporcunun da savunmasını alarak tutanak tuttu ve olayların yatışmasından sonra Atmaca şikayetini geri aldı. Daha sonra iki futbolcu barıştırıldı. - SAKARYA

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Sakarya'da Amatör Küme Maçında Olaylar Çıktı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement