Tokat?ta Sonbahar Yaprakları 4 Gün Süpürülmeyecek - Son Dakika
Güncel

Tokat?ta Sonbahar Yaprakları 4 Gün Süpürülmeyecek

Tokat?ta Sonbahar Yaprakları 4 Gün Süpürülmeyecek

Tokat'ta Gönüllü Turizm Elçisi Fatma Esin Tuna'nın sonbahar yapraklarının süpürülmemesi için Tokat Belediyesine verdiği dilekçe kabul edildi.

10.11.2016 13:48

Tokat'ta Gönüllü Turizm Elçisi Fatma Esin Tuna'nın sonbahar yapraklarının süpürülmemesi için Tokat Belediyesine verdiği dilekçe kabul edildi. Kent merkezinde bulunan parklarda 4 gün boyunca yapraklar süpürülmeyecek.

Geçtiğimiz günlerde sonbahar yapraklarının sokaklardan süpürülmemesi için Tokat Belediyesi'ne dilekçe veren Gönüllü Turizm Elçisi Fatma Esin Tuna'nın dilekçesi kabul edildi. Kent merkezinde bulunan parklarda 4 gün yapraklar süpürülmeyecek. Tokat Belediye Başkanlığına dilekçe vererek sonbahar yapraklarının süpürülmesinden dolayı şikayetçi olduğunu belirten Tuna, "Yaprakların kalmasını ve sonbaharın tadını yaşamak istemiştim. ve onlardan da olumlu cevap geldi. Aradılar ve 'Yapraklar süpürülmeyecek son baharın tadını çıkarabilirsiniz. Bunu Tokat halkına duyuracağız. Parklarda ki yapraklar 4 gün boyunca süpürülmeyecek' dediler. Bende köpeğim 'Rocky' ile birlikte parka geldim ve oyun oynuyoruz şimdi. Beni en çok şaşırtan da Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler'inde aynı kararı alması oldu. Şu anda aynı uygulama Turhal ilçesinde de devam ediyor. Ben tüm yetkililere teşekkür ediyorum?? dedi. Vatandaşlar ise doğal görünümün daha güzel olduğunu son yaprak düştükten sonra süpürülmesi gerektiğini söylediler.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Tokat?ta Sonbahar Yaprakları 4 Gün Süpürülmeyecek - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement