Son Dakika Haberleri: ABD'ye yerleşen Aleyna Tilki'den ilk fotoğraf geldi

ABD'ye yerleşen Aleyna Tilki'den ilk fotoğraf geldi

5 gün önce

Türkiye'den eğitim için ayrılarak ABD'ye yerleşen Aleyna Tilki'den ilk fotoğraf geldi. Tilki fotoğrafa İngilizce olarak, "Merhaba Amerika! Sana büyük bir sürprizim var." notunu ekledi.

Eğitimine Amerika'da devam etmeye karar veren genç şarkıcı Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde Türkiye'den ayrılmıştı. California'da eğitimine devam edecek olan Aleyna Tilki, ABD'den ilk fotoğrafını yayınladı.

"SÜRPRİZİM VAR"

Instagram hesabından paylaşım yapan Aleyna Tilki, fotoğrafa İngilizce olarak, "Merhaba Amerika! Sana büyük bir sürprizim var." notunu ekledi. Tilki'nin bir takipçisi fotoğrafa, "Sürpriz inşallah güzel bir şarkı olur." ifadelerini kullandı. Başka bir takipçisi ise, "Ne yapacağını merakla bekliyorum" ifadelerini kullandı.

"DUDAKLARINA NE OLDU"

Fransa tatilinin tadını çıkaran ve Eyfel kulesi altında fotoğrafını paylaşan Aleyna Tilki'nin dudakları dikkat çekmişti. Tilki'ye takipçileri "Dudaklarına ne oldu?" diye soru yağdırmıştı. Tilki'nin daha önce dudaklarına dolgu yaptırdığı iddia edilmişti.

ABD'ye yerleşen Aleyna Tilki'den ilk fotoğraf geldi
Haber Yayın Tarihi: 09.10.2019 12:11 

YORUMLAR (126)
Tüm yorumlar için tıklayınız


İngiliz vekil YPG/PKK'nın kara propagandasına alet oldu
Erhan Çelik, Doktor Özlem Gültekin ile dünyaevine girdi Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu, güzelliği ile büyüledi İtalya sokaklarında hayranlarının ilgisinden yürüyemeyen Can Yaman'a Türk takipçilerden tepki: Kalsana orada!