Adalet Bakanı Gül, AK Parti Elmadağ İlçe Başkanlığını ziyaretinde konuştu - Son Dakika

Adalet Bakanı Gül, AK Parti Elmadağ İlçe Başkanlığını ziyaretinde konuştu

10.09.2021 17:33

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "2023'e giderken 'Şu aday mı olacak, bu aday mı olacak' diye diğerleri düşüne dursun, tartışa dursun. Bizde her şey net.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "2023'e giderken 'Şu aday mı olacak, bu aday mı olacak' diye diğerleri düşüne dursun, tartışa dursun. Bizde her şey net. Biz de 2023'te milletin bağrından çıkmış, bu tabelayı millet ile beraber asmış, millet ile aynı şarkıyı söylemiş, aynı rüyayı görmüş Recep Tayyip Erdoğan ile 2023'te yeni bir zafer daha kazanacağız." dedi.

Bakan Gül, bir dizi temaslarda bulunmak üzere Elmadağ ilçesine geldi.

Pençe-Şimşek Harekatı bölgesinde, 15 Ağustos'ta şehit düşen piyade uzman onbaşı Cengiz Kaplan'ın baba ocağını ziyaret eden Gül, şehidin annesi ve babası ile görüşerek başsağlığı diledi.

Daha sonra Elmadağ Adliyesi'ni ziyaret eden Gül, buradaki yargı mensubu ve çalışanlarıyla bir araya geldi. Adliye personeliyle sohbet eden Gül, tüm çalışanlara görevlerinde başarılar diledi, daha sonra da Elmadağ Kaymakamı Alper Tanrısever'i makamında ziyaret etti.

"2023'te yeni bir zafer daha kazanacağız"

AK Parti Elmadağ İlçe Başkanlığını da ziyaret eden Bakan Gül, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, "Dünya 5'ten büyüktür" sözlerini hatırlatarak, daha adil bir dünyanın mümkün olduğunu söyledi.

Partililere seslenen Gül, şöyle devam etti:

"5 tane ülke oturuyor, dünyayı dizayn ediyor. Böyle olacak diyor, şöyle olacak diyor. Olan ne, Irak'ta, Suriye'de yaşanan işgaller, haksızlıklar, gözyaşları. Afganistan'da uçaktan düşen insanlar. Dünyaya getirdikleri adaletsiz düzen bu. 5 ülkenin yaptığı bu. Cumhurbaşkanımız diyor ki 'Dünya 5'ten büyüktür kardeşim'. Sizin yaptığınız, ettiğiniz bütün işler bunlar ve dünya da adil dünya değil. Daha adil dünya mümkün, daha adil bir dünya için de Türkiye'nin güçlü, mazlumların yanında olan sesinin daha da güçlü çıkmasına ihtiyacı var. O yüzden biz normal siyasi hareket, siyasi parti çalışmasından öte bu dünyanın anlamı için çok önemli işler yapıyoruz, önemli siyaset yapıyorsunuz."

"Daha adil bir dünya" ve "yeniden büyük Türkiye" için siyasetin ve ülkenin daha güçlü olması gerektiğini belirten Gül, bu düşünceyle AK Parti'de görev alanlara teşekkürlerini iletti.

Gül, 2023'te yapılacak seçimlerde bir zafer daha kazanacaklarını dile getirerek, "2023'e giderken şu aday mı olacak, bu aday mı olacak diye diğerleri düşüne dursun, tartışa dursun. Bizde her şey net. Biz de 2023'te milletin bağrından çıkmış, bu tabelayı millet ile beraber asmış, millet ile aynı şarkıyı söylemiş, aynı rüyayı görmüş Recep Tayyip Erdoğan ile 2023'te yeni bir zafer daha kazanacağız." diye konuştu.

Adalet Bakanı Gül, AK Parti Elmadağ İlçe Başkanlığını ziyaretinde konuştu
Adalet Bakanı Gül, AK Parti Elmadağ İlçe Başkanlığını ziyaretinde konuştu
Adalet Bakanı Gül, AK Parti Elmadağ İlçe Başkanlığını ziyaretinde konuştu
Adalet Bakanı Gül, AK Parti Elmadağ İlçe Başkanlığını ziyaretinde konuştu

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Adalet Bakanı Gül, AK Parti Elmadağ İlçe Başkanlığını ziyaretinde konuştu - Son Dakika


Son Dakika

Katar'dan ABD'ye İHA tepkisi geldi: BAE'ye onay verdiniz, hayal kırıklığına uğradık 09:04 Katar'dan ABD'ye İHA tepkisi geldi: BAE'ye onay verdiniz, hayal kırıklığına uğradık WhatsApp'tan milyonlarca kullanıcısını ilgilendiren haber! Uygulama 1 Kasım'dan itibaren bu telefonlarda kullanılmayacak 08:59 WhatsApp'tan milyonlarca kullanıcısını ilgilendiren haber! Uygulama 1 Kasım'dan itibaren bu telefonlarda kullanılmayacak Canlı yayında büyük kavga! İki yorumcu birbirine girdi, bardaklar havada uçuştu 07:37 Canlı yayında büyük kavga! İki yorumcu birbirine girdi, bardaklar havada uçuştu
Akşener'den İmamoğlu ve Yavaş'ın adaylığı hakkındaki soruya net yanıt: Hayır demeyiz 07:34 Akşener'den İmamoğlu ve Yavaş'ın adaylığı hakkındaki soruya net yanıt: Hayır demeyiz Neler konuştuklarını herkes merak ediyordu? Koyu sohbetin detaylarını Sergen Yalçın anlattı 00:50 Neler konuştuklarını herkes merak ediyordu? Koyu sohbetin detaylarını Sergen Yalçın anlattı Esra Ceyhan'dan Bergüzar Korel'e sert Squid Game tepkisi: Oynadığın diziyi ne çabuk unuttun 00:09 Esra Ceyhan'dan Bergüzar Korel'e sert Squid Game tepkisi: Oynadığın diziyi ne çabuk unuttun
Derbi bitti ama G.Saraylılar bir pozisyonda takılı kaldı! Mostafa Mohamed takımda istenmiyor 22:36 Derbi bitti ama G.Saraylılar bir pozisyonda takılı kaldı! Mostafa Mohamed takımda istenmiyor Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ekonomiyle ilgili eleştirilere yanıt: Her evde araba var 19:52 Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ekonomiyle ilgili eleştirilere yanıt: Her evde araba var
Advertisement