AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti Fatih Seçim Koordinasyon... - Son Dakika

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti Fatih Seçim Koordinasyon...

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti Fatih Seçim Koordinasyon Merkezi'ni ziyaret ettiİSTANBUL - Yerel seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya ve Fatih Belediye Başkan adayı Ergün Turan, AK Parti Fatih Seçim...

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti Fatih Seçim Koordinasyon Merkezi'ni ziyaret etti

İSTANBUL - Yerel seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya ve Fatih Belediye Başkan adayı Ergün Turan, AK Parti Fatih Seçim Koordinasyon Merkezi'ni ziyaret etti. İkili daha sonrasında 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Diş Hekimliği Fakültesi'ni ziyaret etti.

31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya ve AK Parti Fatih Belediye Başkan adayı Mehmet Ergün Turan, AK Parti Fatih Seçim Koordinasyon Merkezi'ni ziyaret etti. İkiliye Fatih Belediye Başkanı Hasan Suver ve AK Parti Fatih İlçe Başkanı Orhan Narin de eşlik etti.

Ardından Kaya ve Turan, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bahaüddin Çolakoğlu'nu ve İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Gülsüm Ak'ı ziyaret etti.

"Allah'ın izniyle zafer bizim olacak"

AK Parti Fatih Seçim Koordinasyon Merkezi'nde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, "Terör örgütlerinin yaptıkları meclis listelerinde PKK'dan ve farklı örgütlerden adayların CHP'den meclis listelerine sokulduğu bir seçimi yaşıyoruz. İşte bunun için bu teşkilatın omuzlarındaki yük bir kat daha artıyor. Ezanımızı ıslıklarla protesto etmeye çalışılan 8 Mart'ı yaşadık. İşte bunun için Fatih'te kadınların, gençlerin sorumluluğu bir kat daha fazla. Ben biliyorum ki siz gece gündüz demeden çalışacaksınız. Allah'ın izniyle zafer bizim olacak" diye konuştu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti Fatih Seçim Koordinasyon...

YORUMLAR

Son Dakika

Mevlüt Çavuşoğlu'nun görüştüğü Mareşal Raşid Dostum'un üniformasındaki madalyalar dikkat çekti Bekçiyi bıçakla etkisiz hale getirip, malzemeleri işte böyle çaldılar! Vahşice katledilen Pınar'ın ailesinin suçladığı arkadaşı Ceren ilk kez konuştu Alişan'dan canlı yayında büyük gaf: Beleş mi aldın karıyı? Uzmanlar altın alacakları uyardı: Dalgalanma devam edebilir Süper Lig'de top koşturan ünlü futbolcu herkesi uyardı: Ben ve hamile eşim koronaya yakalandık Konuşma yaparken fenalaşan Beşar Esed kürsüden inmek zorunda kaldı 8'inci kattan düşen talihsiz kadın, olay yerinde yaşamını yitirdi Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak'a CHP sözcüsünün kendisine "sosyete damat" demesi soruldu MasterChef Türkiye'de hata yapan Büşra, dakikalarca gözyaşı döktü Miras davası kanlı bitti! Yolda yürüyen yaşlı çifte motosikletten silahlı saldırı Günlük burç yorumları 13 Ağustos 2020 Perşembe (Haftalık burç yorumları) Şampiyonlar Ligi'nde ilk yarı finalist Paris Saint-Germain oldu UEFA'dan şok karar! Futbolcularında koronavirüs çıkan takım hükmen mağlup sayıldı MetroPOLL anketinde Erdoğan'a görev onayı verenlerin oranı yüzde 50'yi aştı