Son dakika Mehmet Ergün Turan haberleri, Mehmet Ergün Turan son dakika, son dakika Mehmet Ergün Turan

Son Dakika Mehmet Ergün Turan Haberleri

 • Fatih Belediyesi, Tarihi Cami ve Mescitleri Yeniden İhya Ediyor
  14:07 Fatih Belediyesi, Tarihi Cami ve Mescitleri Yeniden İhya Ediyor

  Fatih Belediyesi, tarihsel süreç içerisinde yok olan 26 tarihi cami ve mescidin aslına uygun yeniden yapılması için çalışmalara devam ediyor. İlçede başlatılan 'Fatih'in Kültürel Miras Envanteri' projesi kapsamında, 6 bin 700 sivil mimarlık örneği yapı ile 3 bin 500 anıt eser niteliğindeki yapı tespit edildi. Tasnif ile ihya camiler, eğitim yapıları ve su yapıları gibi başlıklar belirlenerek, 26 tarihi mescit ve cami için çalışmalara başlandı. Camilerin yapımı bağışçıların desteğiyle gerçekleştiriliyor.

 • Fatih'te GastroSanat Merkezi Açıldı
  18 Şub Fatih'te GastroSanat Merkezi Açıldı

  Türk mutfağından dünya mutfağına, pastacılıktan barista ve kuyumculuğa kadar birçok alanda eğitim programlarının yer aldığı GastroSanat, Fatih'te açıldı. Açılış törenine AK Parti İstanbul Milletvekilleri ve vatandaşlar katıldı. Merkezde 68 farklı branşta eğitimler verilecek ve katılımcılara sertifikalar takdim edilecek.

 • Eski İBB Başkanı Kadir Topbaş, vefatının 3'üncü yılında anıldı
  13 Şub Eski İBB Başkanı Kadir Topbaş, vefatının 3'üncü yılında anıldı

  Fatih Camii'nde düzenlenen mevlit programıyla eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, vefatının 3'üncü yıl dönümünde anıldı. Mevlide, Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan katıldı.

 • Kadir Topbaş'ın vefatının 3. yılında mevlit programı düzenlendi
  13 Şub Kadir Topbaş'ın vefatının 3. yılında mevlit programı düzenlendi

  Fatih Camii'nde eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın vefatının 3. yıldönümü nedeniyle mevlit programı düzenlendi. Programa Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan da katıldı.

 • Murat Kurum, Kadir Topbaş'ın Mevlid-i Şerif'ine katıldı
  13 Şub Murat Kurum, Kadir Topbaş'ın Mevlid-i Şerif'ine katıldı

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, İBB Eski Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın Fatih Camii'nde düzenlenen Mevlid-i Şerif'ine katıldı.

 • TOKİ Başkanı Malatya'daki Konut İnşaat Alanlarını İnceledi
  01 Şub TOKİ Başkanı Malatya'daki Konut İnşaat Alanlarını İnceledi

  Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut, Kahramanmaraş merkezli depremlerin etkilediği Malatya'daki konut ve iş yeri inşaat alanlarını gezdi. Bulut, Malatya'da yapımına başlanan konut sayısının 25 bini aştığını belirtti. Ayrıca, kent merkezindeki Bakırcılar Çarşısı ve Saray Mahallesi'nde yapılacak olan projeler hakkında bilgi verdi. Yıkımın tamamlanmasıyla yerinde dönüşümlerin yapılacağını ifade eden Bulut, AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sami Er ve İstanbul'un Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan da TOKİ'nin kente önemli hizmetler kazandıracağına inandıklarını belirtti.

 • Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan: Otopark sorununu çözebilirdik ama İBB bize arazileri vermedi
  31 Oca Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan: Otopark sorununu çözebilirdik ama İBB bize arazileri vermedi

  AK Parti'den yeniden aday gösterilen Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan, Fatih'te en önemli sorunlarının kentsel dönüşüm ve otopark olduğunu belirtti. Turan, bu sorunları çözebilmek için gerekli arazilerin İBB mülkiyetinde olduğunu ve verilmediğini söyledi. Ayrıca Turan, belediye başkanı olarak görev yaptığı süre boyunca yapılan projeleri ve hedeflerini anlattı.

 • Dede Efendi Sözlü Eserler ve Tanburi Cemil Bey Saz Eserleri Beste Yarışması Ödül Töreni Düzenlendi
  24 Oca Dede Efendi Sözlü Eserler ve Tanburi Cemil Bey Saz Eserleri Beste Yarışması Ödül Töreni Düzenlendi

  Fatih Belediyesi tarafından düzenlenen Dede Efendi Sözlü Eserler ve Tanburi Cemil Bey Saz Eserleri Beste Yarışması Ödül Töreni gerçekleştirildi. Törende dereceye giren bestekarların eserleri solistler tarafından seslendirildi.

 • Erdoğan İstanbul İlçe Adaylarını Açıkladı... 'Bu Güzel Şehir 5 Yıl Gibi Kısa Sürede Çeyrek Asırlık İrtifa Kaybı Yaşadı'
  21 Oca Erdoğan İstanbul İlçe Adaylarını Açıkladı... "Bu Güzel Şehir 5 Yıl Gibi Kısa Sürede Çeyrek Asırlık İrtifa Kaybı Yaşadı"

  AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün İstanbul'da 37'si AKP'den ve 2'si MHP'den olmak üzere 39 ilçenin adaylarını açıkladı. Erdoğan, "Son 5 yılda yeniden o eski günlerini hatırlatan ihmallere maruz kaldı. Tüm dünyanın gözbebeği olan bu güzel şehir 5 yıl gibi çok kısa sürede neredeyse çeyrek asırlık irtifa kaybı yaşadı" dedi. Erdoğan ayrıca, "Rahmetli Deniz Baykal ile pek çok konuda anlaşmazdık ama siyasi birikimini takdir ederdik. Bay Kemal ile çok kavgamız oldu ama onun da kendine göre bir tarzı, üslubu ve misyonu vardı. CHP'nin mevcut Genel Başkanı Özgür efendi ise daha başlamadan listenin en altına yuvarlanmayı başardı" diye konuştu.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhur İttifakı'nın İstanbul ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı
  20 Oca Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhur İttifakı'nın İstanbul ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart'ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri için Cumhur İttifakı'nın İstanbul ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı. Adaylar, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıda tanıtıldı. Erdoğan, adayları tanıttıktan sonra yaptığı konuşmada, seçim çalışmalarına davet etti ve zafer türküleriyle bir arada olacaklarını belirtti.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı
  20 Oca Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul İlçe Adayları Tanıtım Toplantısı'nda, İstanbul'un ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'İstanbul 5 yıl gibi kısa sürede çeyrek asırlık irtifa kaybetti'
  20 Oca Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İstanbul 5 yıl gibi kısa sürede çeyrek asırlık irtifa kaybetti"

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi'nden düzenlenen programda İstanbul'un ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'nin İstanbul ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı
  20 Oca Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'nin İstanbul ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı

  AK Parti'nin merakla beklenen İstanbul ilçe belediye başkan adayları açıklandı. Üsküdar'da Hilmi Türkmen, Esenler'de Tevfik Göksu, Bayrampaşa'da İlknur Kovaç Bayraktar, Tuzla'da Şadi Yazıcı aday oldu. İşte tüm isimler...

 • AK Parti Fatih Belediye Belediye Başkan adayı Mehmet Ergün Turan oldu
  20 Oca AK Parti Fatih Belediye Belediye Başkan adayı Mehmet Ergün Turan oldu

  AK Parti'de İstanbul ilçe belediye başkan adayları netleşti. İstanbul'un Fatih Belediye Başkan Adayı Mehmet Ergün Turan oldu. İşte Mehmet Ergün Turan'ın hayatı ve siyasi kariyeri...

 • AK Parti'nin İstanbul adaylarında Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 3 isme çizik
  20 Oca AK Parti'nin İstanbul adaylarında Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 3 isme çizik

  AK Parti'de İstanbul ilçe belediye başkan adayları belli oldu. Açıklanan isimlere göre; Arnavutköy, Sultanbeyli ve Bayrampaşa'da mevcut başkanlarla yola devam edilmedi.

 • Dün gece hepsi arandı! İşte AK Parti'nin İstanbul'da ilçe belediye başkan adayları
  20 Oca Dün gece hepsi arandı! İşte AK Parti'nin İstanbul'da ilçe belediye başkan adayları

  AK Parti'de bugün açıklanacak İstanbul ilçe belediye başkan adayları netleşti. İşte kulislere göre adaylığı tebliğ edilen İstanbul'daki ilçe belediye başkan adayları...

 • Murat Kurum, bıçaklı saldırıda yaralanan imamı ziyaret etti
  09 Oca Murat Kurum, bıçaklı saldırıda yaralanan imamı ziyaret etti

  Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum, dün akşam bıçaklı saldırıda yaralanan Fatih Camisi imamı Kurra Hafız Galip Usta'yı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti. Kurum, Usta'nın sağlık durumu hakkında bilgi aldı ve saldırıyı kınadı. Aynı saldırıda yaralanan Bilal Erdem'in de sağlık durumu iyi olduğu belirtildi.

 • Murat Kurum, bıçaklı saldırıya uğrayan imamı ziyaret etti
  09 Oca Murat Kurum, bıçaklı saldırıya uğrayan imamı ziyaret etti

  Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Fatih Camii'nde uğradığı bıçaklı saldırıda ağır yaralanan imam Galip Usta'yı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti. Kurum, saldırıyı lanetledi ve Usta'nın sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi.

 • AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum gençlerle buluştu
  08 Oca AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum gençlerle buluştu

  AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Fatih'te bir kıraathanede gençlerle buluşarak sorularını yanıtladı. Kurum, güven, huzur ve kardeşlik hukuku içerisinde yaşanacak bir İstanbul vizyonuyla gençlerin belediye yönetiminde söz sahibi olacaklarını belirtti. Ayrıca, sokak hayvanlarına yönelik hayvan bakım alanları yapılacağını ve İstanbul'daki göçmen sorununun da yönetileceğini vurguladı.

 • AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, gençlerle sohbet etti
  08 Oca AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, gençlerle sohbet etti

  Murat Kurum, Fatih'te bir kıraathanede çay içen gençlerin sorularını cevapladı. Gençlerin belediye yönetiminde söz sahibi olacaklarını belirten Kurum, sokak hayvanlarına hayvan bakım alanları yapacaklarını ve İstanbul'daki göçmen sorununu yöneteceklerini söyledi.

 • Bomba iddia: AK Parti'nin İstanbul adayı yüzde 70 ihtimalle İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya olacak
  02 Oca Bomba iddia: AK Parti'nin İstanbul adayı yüzde 70 ihtimalle İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya olacak

  2024 Mart ayında yapılacak yerel seçimler öncesinde Ankara kulisleri epey hareketlendi. AK Parti'nin İstanbul adayının yüzde 70 ihtimalle İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya olacağı iddia edilirken, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 5 Ocak'ta yapması beklenen açıklamada Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan'ın isminin de son dakika sürprizi olarak ortaya çıkabileceği öğrenildi.

 • Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden 2023 Huzur Toplantısı
  27 Ara Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden 2023 Huzur Toplantısı

  Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen '2023 Huzur Toplantısı'nda, uyuşturucuyla mücadele çalışmaları ve suç oranının azalması anlatıldı.

 • Albayrak Grubu'nun 10. Yılına Adım Attığı Hat Eserleri Sergisi Açıldı
  20 Ara Albayrak Grubu'nun 10. Yılına Adım Attığı Hat Eserleri Sergisi Açıldı

  Albayrak Grubu'nun 10. yılına adım attığı hat eserleri sergisi 'Besmele-i Şerif' temasıyla Tophane-i Amire Kültür ve Sanat Merkezi'nde açıldı.

 • 'CUMHURİYETE DOĞRU' TİYATRO OYUNU BAKAN TEKİN'İN KATILIMIYLA İSTANBUL'DA SERGİLENDİ
  20 Ara 'CUMHURİYETE DOĞRU' TİYATRO OYUNU BAKAN TEKİN'İN KATILIMIYLA İSTANBUL'DA SERGİLENDİ

  CUMHURİYET'in 100. Yılı etkinlikleri kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan 'Cumhuriyete Doğru' tiyatro oyunu, Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'in katılımıyla İstanbul'da izleyicilerle buluştu.

 • Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, 'Cumhuriyet'e Doğru' tiyatro oyununu izledi
  19 Ara Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, 'Cumhuriyet'e Doğru' tiyatro oyununu izledi

  Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Cumhuriyet'in 100. yılı kutlamaları kapsamında hazırlanan 'Cumhuriyet'e Doğru' tiyatro oyununun İstanbul gösterimini Zorlu PSM'de izledi.

 • AK Parti'nin İBB adayı kim olacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın masasında 4 isim var
  19 Ara AK Parti'nin İBB adayı kim olacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın masasında 4 isim var

  Yerel seçimler için geri sayım devam ederken AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için kimi aday göstereceği herkes tarafından merak ediliyor. Haberler.com olarak edindiğimiz kulis bilgisine göre; temayül yoklamalarında İstanbul Milletvekili Murat Kurum, Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan, Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir ile Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'nun isimleri ön plana çıktı.

 • Eski Diyanet İşleri Başkanı Doğan, İstanbul'da toprağa verildi
  06 Ara Eski Diyanet İşleri Başkanı Doğan, İstanbul'da toprağa verildi

  Eski Diyanet İşleri Başkanı Lütfi Doğan, İstanbul'da düzenlenen törenle toprağa verildi. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Doğan'ın geride güzel bir hayat ve örnek bir hayat bıraktığını belirtti.

 • İstanbul'da 4 İlçe Belediyesi de TROY'a Geçti
  11 Kas İstanbul'da 4 İlçe Belediyesi de TROY'a Geçti

  İstanbul'da 4 ilçe belediyesi daha, personel maaş kartlarını yerli kart TROY'a taşıma kararı aldı. Böylelikle geçiş yapan belediye sayısı 19'a ulaştı. Belediye başkanları, sosyal medya hesaplarından TROY sistemine geçildiğini duyurdu.

 • İstanbul Valisi Davut Gül'den 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı hazırlıkları açıklaması
  23 Eki İstanbul Valisi Davut Gül'den 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı hazırlıkları açıklaması

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı hazırlıklarına ilişkin açıklamada bulunan İstanbul Valisi Davut Gül, "1 hafta sonra 29 Ekim'e girmiş olacağız. Türkiye Yüzyılına başlayacağız. Nasıl çocuklarımıza doğum günü yapıyorsak Cumhuriyetimizin doğum gününde bayraklarla şehrimizi süslüyoruz.

 • İstanbul Valisi: Cumhuriyet Bayramı'nda Şehirlerimizi Süslememiz Gerekiyor
  23 Eki İstanbul Valisi: Cumhuriyet Bayramı'nda Şehirlerimizi Süslememiz Gerekiyor

  İstanbul Valisi Davut Gül, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı hazırlıklarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Gül, Cumhuriyetin 100. yılına girerken şehirlerin bayraklarla süslenmesi gerektiğini belirtti. İstanbul genelinde yapılan hazırlıklar ve etkinliklerle ilgili bilgi veren Vali Gül, vatandaşların, belediyelerin, sivil toplum kuruluşlarının ve kamu kurumlarının birlikte hareket etmesi gerektiğini vurguladı. Ayrıca, İstanbul'da yaklaşık beş bin etkinlik düzenlenmesi hedeflendiğini söyledi.

 • Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Marmara Uluslararası Kent Formu'nda kentsel dönüşüm ve deprem hazırlıklarını anlattı
  06 Eki Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Marmara Uluslararası Kent Formu'nda kentsel dönüşüm ve deprem hazırlıklarını anlattı

  Marmara Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen Marmara Uluslararası Kent Formu'nda Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, ilçedeki kentsel dönüşüm çalışmalarını ve deprem için yaptıkları hazırlıkları katılımcılarla paylaştı. Akgün, Büyükçekmece'de bugüne kadar 45 binin üzerinde konutun yıkılarak yenilendiğini ve 200 binden fazla vatandaşın depreme dayanıklı konutlara taşındığını belirtti. Ayrıca, deprem öncesi ve sonrası için konaklama, iletişim, enerji ve arama kurtarma alanlarında çalışmalar yapıldığını da aktardı.

 • BM Gönüllüleri Fatih'te Ağaç Dikti
  25 Eyl BM Gönüllüleri Fatih'te Ağaç Dikti

  Birleşmiş Milletler Gönüllüleri (UNV) programında yer alan 35 farklı ülkeden gelen misafirler, Fatih'teki Kara Surları Millet Bahçesi'nde ağaç dikti. Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan, belediyenin ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinlikte, ilçenin kültürel açıdan önemi ve projeyle ilgili bilgiler verdi. Millet bahçesinin filmini izleyen gönüllüler, belediye ekipleriyle birlikte ağaç dikti. Heyettekiler ağaç dikimin ardından Yedikule Hisarı'nı gezdi.

 • Birleşmiş Milletler Gönüllüleri Fatih'te Ağaç Dikti
  25 Eyl Birleşmiş Milletler Gönüllüleri Fatih'te Ağaç Dikti

  Dünyanın birçok farklı ülkesinden gelen Birleşmiş Milletler Gönüllüleri heyeti, Fatih Belediyesi ile Kara Surları Millet Bahçesi 2. etabında ağaç dikme töreni gerçekleştirdi. Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan, bu bölgede ağaç dikiminin önemine dikkat çekerek, törende yaklaşık 30-35 kişiyle birlikte ağaç dikildiğini belirtti. Birleşmiş Milletler Gönüllüleri Yönetim Koordinatörü Toily Kurbanov ise dünya mirası olan bu bölgede ağaç dikimi gerçekleştirmenin büyük bir sorumluluk olduğunu ifade etti.

 • Süleyman Saim Tekcan'ın 'At'Nağme' Sergisi Fatih Belediyesi'nin İki Gözde Mekanında Sergileniyor
  23 Eyl Süleyman Saim Tekcan'ın 'At'Nağme' Sergisi Fatih Belediyesi'nin İki Gözde Mekanında Sergileniyor

  Çağdaş Türk sanatının ve özgün baskı tekniğinin usta ismi Süleyman Saim Tekcan'ın 'At'Nağme' sergisi, Fatih Belediyesi'nin iki gözde mekanı Kadırga Sanat Galerileri ve Yedikule Hisarı'nda sergilenmeye başlandı. Sergiye İstanbul Valisi Davut Gül, Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan ve çok sayıda sanatsever katıldı. Fatih Belediye Başkanı Turan, serginin kültürel bilincin toplumda yerleşmesi için sanatı ve sanatçıları destekleyeceğini belirtti.

 • Adnan Menderes ve arkadaşları mezarı başında anıldı
  17 Eyl Adnan Menderes ve arkadaşları mezarı başında anıldı

  Adnan Menderes ve arkadaşları mezarı başında anıldı Adan Menderes ve arkadaşları idamlarının 62'nci yıl dönümünde mezarları başında anıldılar Merhum Başbakan Adnan Menderes, Dışişleri Bakanı Fatin Rüştü Zorlu ve Maliye Bakanı Hasan Polatkan, idam edilişlerinin 62.

 • Adnan Menderes ve arkadaşları mezarı başında anıldı
  17 Eyl Adnan Menderes ve arkadaşları mezarı başında anıldı

  Merhum Başbakan Adnan Menderes, Dışişleri Bakanı Fatin Rüştü Zorlu ve Maliye Bakanı Hasan Polatkan, idam edilişlerinin 62. yılında Topkapı'daki anıt mezarda düzenlenen törenle anıldı.

 • Fatih'te ayak tenisi turnuvası bu yıl 3. kez düzenlendi
  10 Eyl Fatih'te ayak tenisi turnuvası bu yıl 3. kez düzenlendi

  Fatih Belediyesi tarafından bu yıl 3. kez düzenlenen ayak tenisi futboluna 200'ün üzerinde sporcu katıldı. Mimar Sinan Stadı'nda organize edilen turnuvaya minikler, yıldızlar, gençler, büyükler şeklinde 4 farklı kategoride 70 farklı takımdan 200'ün üzerinde sporcu mücadele etti. Belediye Başkanı M. Ergün Turan da turnuvanın ardından gençlerle ayak tenisi oynadı.

 • Fatih Belediyesi Ayak Tenisi Turnuvası 3. Kez Düzenlendi
  09 Eyl Fatih Belediyesi Ayak Tenisi Turnuvası 3. Kez Düzenlendi

  Fatih Belediyesi tarafından bu yıl 3. kez düzenlenen ayak tenisi futboluna 200'ün üzerinde sporcu katıldı. Turnuvaya minikler, yıldızlar, gençler, büyükler şeklinde 4 farklı kategoride 70 farklı takımdan 200'ün üzerinde sporcu mücadele etti. Belediye Başkanı M. Ergün Turan da turnuvanın ardından gençlerle ayak tenisi oynadı.

 • Uluslararası Açık Satranç Turnuvası'nda Dereceye Girenler Ödüllendirildi
  02 Eyl Uluslararası Açık Satranç Turnuvası'nda Dereceye Girenler Ödüllendirildi

  Türkiye Satranç Federasyonu, Fatih Belediyesi, İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, İstanbul Ticaret Odası ve TUGEV iş birliği ile düzenlenen Uluslararası Açık Satranç Turnuvası'nda dereceye giren sporcular ödüllendirildi. Turnuvaya 27 ülkeden bin 350 sporcu katıldı ve 8 ayrı kategoride mücadele edildi. Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan, gençlerin sağlıklı yetişmelerini desteklemeye devam edeceklerini belirtti.

 • ''AK Parti'nin İBB adayı kim olsun?'' anketinin zirvesinde Murat Kurum yer aldı
  28 Ağu ''AK Parti'nin İBB adayı kim olsun?'' anketinin zirvesinde Murat Kurum yer aldı

  Yerel seçimler yaklaşırken AK Parti'nin İBB adayının kim olacağı herkes tarafından merak ediliyor. 39 ilçede 3 bin kişiyi kapsayan araştırmanın sonucuna göre; vatandaşların yüzde 18.1 tercihini Murat Kurum'dan yana kullandı. Sürpriz isimlerin yer aldığı listeye 6 ilçe belediye başkanı da girmeyi başardı.

 • 8'inci Uluslararası İstanbul Açık Satranç Turnuvası Başladı
  27 Ağu 8'inci Uluslararası İstanbul Açık Satranç Turnuvası Başladı

  27 ülkeden katılımın olduğu 8'inci Uluslararası İstanbul Açık Satranç Turnuvası başladı. Turnuvada 7 ayrı kategoride yarışan yarışmacılara toplamda 335 bin lira ödül verilecek.

 • 8. Uluslararası İstanbul Açık Satranç Turnuvası Başladı
  26 Ağu 8. Uluslararası İstanbul Açık Satranç Turnuvası Başladı

  27 ülkeden katılımın olduğu 8. Uluslararası İstanbul Açık Satranç Turnuvası başladı. Turnuvada 7 ayrı kategoride yarışan yarışmacılara toplamda 335 bin lira ödül verilecek.

 • Kadıköy'de Yangında Hayatını Kaybeden Hatice Arslan'ın Cenazesi Toprağa Verildi
  22 Ağu Kadıköy'de Yangında Hayatını Kaybeden Hatice Arslan'ın Cenazesi Toprağa Verildi

  Kadıköy'de çıkan yangında 3. kattan atlayarak hayatını kaybeden Hatice Arslan'ın cenazesi, Esenler Birlik Mahallesi'ndeki Taş Camii'nde düzenlenen törenin ardından toprağa verildi. Cenaze törenine birçok siyasi ve kamu görevlisi katıldı. Yangının çıkış sebebi henüz bilinmezken, Arslan'ın yakınları rapor sonucunu beklediklerini belirtti.

 • Fatih Belediyesi Kano ve Kürek Sporları Merkezi'nden 32 Bin Gence Eğitim
  19 Ağu Fatih Belediyesi Kano ve Kürek Sporları Merkezi'nden 32 Bin Gence Eğitim

  Haliç'te bulunan Fatih Belediyesi Kano ve Kürek Sporları Merkezi, bugüne kadar 32 bine genç sporcuya eğitim verdi. Merkezde kano, kürek ve yelken dersleri yanı sıra hafta sonları aktiviteler düzenleniyor. Geçtiğimiz yıl 523 sporcunun katılımıyla Avrupa Kürek Şampiyonasına ev sahipliği yapan merkez, 12 ay boyunca 4 farklı alanda eğitimler sunuyor. Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan, merkezin faaliyetlerini ve gençlere verilen eğitimleri anlatırken, spor basını temsilcileriyle birlikte Haliç üzerinde dragon bot yarışı düzenledi.

 • Kazlıçeşme-Sirkeci Raylı Sistem ve Yaya Odaklı Yeni Nesil Ulaşım Projesi Test Sürüş Töreni
  19 Ağu Kazlıçeşme-Sirkeci Raylı Sistem ve Yaya Odaklı Yeni Nesil Ulaşım Projesi Test Sürüş Töreni

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, "Bugün ilk defa Sirkeci-Kazlıçeşme hattımızın test sürüşünü gerçekleştiriyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 • Fatih Belediyesi, Osmanlı döneminden bugüne ulaşan çeşmelerin bakım ve restorasyonunu tamamladı
  17 Ağu Fatih Belediyesi, Osmanlı döneminden bugüne ulaşan çeşmelerin bakım ve restorasyonunu tamamladı

  Fatih Belediyesi, Osmanlı döneminden bugüne ulaşan 135 çeşmeden 54'ünün bakım, onarım ve restorasyon çalışmalarını tamamladı. Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan, tarihi çeşmelerin özgün işlevlerine kavuşturulduğunu belirtti ve tüm çeşmelerin suya kavuşturulması hedeflendiğini söyledi.

 • Fatih Belediyesi Üretken Fatih Girişimcilik Programı'nı tamamladı
  31 Tem Fatih Belediyesi Üretken Fatih Girişimcilik Programı'nı tamamladı

  Fatih Belediyesi tarafından düzenlenen Üretken Fatih Girişimcilik Programı sona erdi. Program kapsamında 850'nin üzerinde bireysel katılımcıya dijital ekonomi alanında çevrimiçi eğitimler verildi. Programın son etkinliği olan Demo Day'de ilk 10 proje jüriye sunuldu ve seçilen projelere sertifikalar verildi. Genç girişimci adaylarına temel girişimcilik eğitimleri ve teknik eğitimler sağlandı.

 • Mimar Sinan'ın vasiyeti gereği aşure dağıtıldı
  28 Tem Mimar Sinan'ın vasiyeti gereği aşure dağıtıldı

  Mimar Sinan'ın vasiyeti üzerine her sene muharrem ayının 10. gününde Gürsoy Vakfı tarafından hazırlanan aşure, Süleymaniye Camisi önünde vatandaşlara ikram edildi. Etkinlik öncesinde Mimar Sinan'ın türbesi ziyaret edilerek dua edildi. Fatih Belediye Başkanı ve Gürsoy Vakfı Başkanı, Mimar Sinan'ın vasiyetine uygun olarak aşure dağıtımının devam etmesinden memnuniyetlerini dile getirdi.

 • Fatih'te Gönüllü Turizm Elçileri Projesi Başladı
  19 Tem Fatih'te Gönüllü Turizm Elçileri Projesi Başladı

  Fatih Belediyesi tarafından düzenlenen Gönüllü Turizm Elçileri Projesi'nin yeni dönemi başladı. Bu yıl 400 turizm elçisinin yer aldığı projede, turistlere yardımcı olmak ve gençlerin yabancı dillerini geliştirmek amaçlanıyor. Proje 2 ay boyunca devam edecek.

 • Fatih'te Gönüllü Turizm Elçileri Projesi Başladı
  19 Tem Fatih'te Gönüllü Turizm Elçileri Projesi Başladı

  Fatih Belediyesi tarafından düzenlenen Gönüllü Turizm Elçileri Projesi'nin yeni dönemi başladı. Bu yıl 400 turizm elçisinin yer aldığı projede gençlerin yabancı dillerini geliştirmek ve Türkiye'ye gelen turistlere yardımcı olmak amaçlanıyor. Proje 2 ay boyunca devam edecek ve 6 ayrı noktada 9 farklı dilde hizmet verecek. Başkan Turan, genç turizm elçilerine seslenerek İstanbul'un kültür mirasının büyük bir kısmının Fatih'te yer aldığını belirtti ve turistlere en iyi şekilde ağırlanmaları için görevler düştüğünü vurguladı. Gönüllü turizm elçileri ise projenin kendilerine dil ve iletişim becerilerini geliştirme fırsatı sunduğunu ve turistlere yardımcı olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

 • İstanbul Valisi Gül: Bu millet bu devleti uçurumun kenarından aldı
  16 Tem İstanbul Valisi Gül: Bu millet bu devleti uçurumun kenarından aldı

  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü yıldönümünde Fatih Saraçhane Parkı'nda düzenlenen programda konuşan İstanbul Valisi Davut Gül, bu milletin bu devleti uçurumun kenarından aldığını ve bundan sonra direnişin ruhunu muhafaza etmek gerektiğini ifade etti. Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan ise bu meydanda 13 vatan evladının şehit verildiğini ve 171 vatandaşın gazilik mertebesine eriştiğini belirtti.

 • 15 Temmuz Şehitleri Unutulmadı
  16 Tem 15 Temmuz Şehitleri Unutulmadı

  Fatih Belediyesi tarafından 15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü dolayısıyla Saraçhane Parkı'nda düzenlenen etkinlikte, darbe girişiminde şehit olanlar anıldı. İstanbul Valisi Davut Gül ve Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan'ın da katıldığı programda, mehter konseri ve sela okunmasıyla başlayan etkinlik, Kur'an-ı Kerim ve selaların okunmasıyla sona erdi.

 • Milli Gazete yazarı Mustafa Kasadar'ın oğlu Muhammed Nuh Kasadar toprağa verildi
  14 Tem Milli Gazete yazarı Mustafa Kasadar'ın oğlu Muhammed Nuh Kasadar toprağa verildi

  Bayrampaşa'da bir evde dondurucuda cesedi bulunan Milli Gazete yazarı Mustafa Kasadar'ın oğlu Muhammed Nuh Kasadar için cenaze töreni düzenlendi. Törende, ailesi ve yakınları taziyeleri kabul etti. Baba Mustafa Kasadar, oğlunun hunharca öldürülmesinden üzüntü duyduklarını belirtti. Törene, belediye başkanları, gazete yöneticileri ve vatandaşlar da katıldı.

 • Bayrampaşa'da Derin Dondurucuda Ceset Bulunan Gencin Cenazesi Defnedildi
  14 Tem Bayrampaşa'da Derin Dondurucuda Ceset Bulunan Gencin Cenazesi Defnedildi

  Bayrampaşa'da bir evdeki derin dondurucuda cesedi bulunan 19 yaşındaki Muhammet Nuh Kasadar'ın cenazesi, Fatih Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze törenine, aile yakınlarının yanı sıra belediye başkanları, gazete yöneticileri ve dostları da katıldı. Cenaze töreni öncesi konuşan baba Mustafa Kasadar, oğlunun hunharca öldürülmesinden üzüntü duyduklarını belirtti. Cenaze, Eyüpsultan'daki Necatibey Mezarlığı'nda defnedildi.

 • Bayrampaşa'da Derin Dondurucuda Cesedi Bulunan Gencin Cenazesi Defnedildi
  14 Tem Bayrampaşa'da Derin Dondurucuda Cesedi Bulunan Gencin Cenazesi Defnedildi

  Bayrampaşa'da bir evdeki derin dondurucuda cesedi bulunan 19 yaşındaki Muhammet Nuh Kasadar'ın cenazesi, Fatih Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Eyüpsultan, Necatibey Mezarlığı'nda toprağa verildi. Cenaze törenine, aile yakınlarının yanı sıra bazı belediye başkanları ve gazete yöneticileri de katıldı. Cenaze namazı öncesi konuşan baba Mustafa Kasadar, oğlunun hunharca öldürülmesinden dolayı üzüntü duyduklarını belirtti.

 • Bayrampaşa'da Derin Dondurucuda Ceset Bulunan Gencin Cenazesi Defnedildi
  14 Tem Bayrampaşa'da Derin Dondurucuda Ceset Bulunan Gencin Cenazesi Defnedildi

  Bayrampaşa'da bir evdeki derin dondurucuda cesedi bulunan 19 yaşındaki Muhammet Nuh Kasadar'ın cenazesi, Fatih Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze törenine, aile yakınlarının yanı sıra belediye başkanları, gazete yöneticileri ve dostları da katıldı. Cenaze töreni öncesi konuşan baba Mustafa Kasadar, oğlunun hunharca öldürülmesinden dolayı üzüntü duyduklarını belirtti. Cenaze, Eyüpsultan'daki Necatibey Mezarlığı'nda defnedildi.

 • Fatih'te Çocuklar İçin Yaz Şenliği Etkinliği Düzenlendi
  13 Tem Fatih'te Çocuklar İçin Yaz Şenliği Etkinliği Düzenlendi

  Fatih Belediyesi tarafından düzenlenen 'Çocuk Kütüphaneleri Yaz Şenliği Programı' kapsamında yapılan etkinlikte çocuklar eğlenceli dakikalar geçirdi. 4-10 yaş grubu çocuklar için düzenlenen etkinlikte müzikli danslar ve Karagöz-Hacivat oyunu oynandı. Etkinlik balon gösterisiyle sona erdi.

 • Başbağlar köyünde terör kurbanları anıldı
  05 Tem Başbağlar köyünde terör kurbanları anıldı

  Erzincan'ın Kemaliye ilçesine bağlı Başbağlar köyünde 30 yıl önce teröristlerce katledilen 33 sivili anma programı düzenlendi. Programda, İstiklal Marşı ve Kur'an-ı Kerim okundu, saldırıya ilişkin fotoğraflar sergilendi. Konuşmalarda, milletin birlik ve beraberliğinin vurgusu yapıldı ve katliama dair inceleme talep edildi.

 • Uluslararası İstanbul Açık Satranç Turnuvası, 26 Ağustos-1 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek
  21 Haz Uluslararası İstanbul Açık Satranç Turnuvası, 26 Ağustos-1 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek

  - Uluslararası İstanbul Açık Satranç Turnuvası, 26 Ağustos-1 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek Atatürk Çağdaş Yaşam Çok Programlı Anadolu Lisesi Kapalı Spor Salonu'nda 26 Ağustos-1 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Uluslararası İstanbul Açık Satranç Turnuvası'nın...

 • Başkente Değer Ödülleri töreninin ikincisi yapıldı! Ödüller sahiplerine takdim edildi
  14 Haz Başkente Değer Ödülleri töreninin ikincisi yapıldı! Ödüller sahiplerine takdim edildi

  Medya Ankara Haber Portalı tarafından organize edilen "Başkente Değer Ödülleri" töreninin ikincisi İvedik, Teknopark Ankara'da gerçekleştirildi. 2022 yılında Ankara'da hizmetleri ve başarıları ile öne çıkan milletvekilleri, belediye başkanları, bürokratlar, idareciler, STK temsilcileri, sanatçılar, sporcular ve iş dünyasından isimlere, Medya Ankara'nın düzenlediği "Başkente Değer Ödülleri" töreninde ödülleri takdim edildi.

 • Başkente Değer Ödülleri töreninin ikincisi gerçekleşti
  14 Haz Başkente Değer Ödülleri töreninin ikincisi gerçekleşti

  Medya Ankara Haber Portalı tarafından organize edilen "Başkente Değer Ödülleri" töreninin ikincisi İvedik, Teknopark Ankara'da gerçekleştirildi. 2022 yılında Ankara'da hizmetleri ve başarıları ile öne çıkan milletvekilleri, belediye başkanları, bürokratlar, idareciler, STK temsilcileri, sanatçılar, sporcular ve iş dünyasından isimlere, Medya Ankara'nın düzenlediği "Başkente Değer Ödülleri" töreninde ödülleri takdim edildi.

 • Fatih'te Dalgıçlar Haliç'i Temizledi
  05 Haz Fatih'te Dalgıçlar Haliç'i Temizledi

  Fatih Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlik kapsamında, İHH İnsani Yardım Vakfı Arama Kurtarma ekibinde yer alan 4 dalgıç Haliç'e girerek, deniz dibindeki atıkları topladı. Etkinliğe çevre eğitimi verilen öğrenciler de katıldı. Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan, amaçlarının çevre konusunda farkındalık oluşturmak olduğunu belirterek, toplumu çevre konusunda duyarlı olmaya davet etti.

 • Hatib Mehmed Efendi'nin vefatının 250. yılı anısına 'Hatib Ebrusu' sergisi açıldı
  03 Haz Hatib Mehmed Efendi'nin vefatının 250. yılı anısına 'Hatib Ebrusu' sergisi açıldı

  Fatih Belediyesi tarafından düzenlenen 'Hatib Ebrusu' sergisi, Kadırga Sanat Galerisi'nde açıldı. Sergide, Neslihan Sarıhasanoğlu'nun eserlerinin yanı sıra usta sanatçıların koleksiyon eserleri de yer aldı. Açılışta konuşan Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan, Türk-İslam medeniyetinde sanatkarlık, üstat ve talebenin doğrudan meşk silsilesi içinde süregeldiğini belirtti.

 • İstanbul'un fethinin 570'inci yılı Saraçhane Parkı'nda kutlandı
  30 May İstanbul'un fethinin 570'inci yılı Saraçhane Parkı'nda kutlandı

  İstanbul'un fethinin 570'inci yıldönümü, Fatih Belediyesi tarafından Saraçhane Parkı'nda düzenlenen etkinlikle kutlandı.

 • İstanbul'un Fethi Saraçhane Parkı'nda Kutlandı
  29 May İstanbul'un Fethi Saraçhane Parkı'nda Kutlandı

  Fatih Belediyesi tarafından Saraçhane Parkı'nda düzenlenen etkinlikle İstanbul'un fethinin 570'inci yıldönümü kutlandı. Konser, Kur'an-ı Kerim tilaveti ve konuşmaların yer aldığı etkinlikte, Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, İstanbul'un fethinin önemine vurgu yaptı ve 15 Temmuz şehitlerini anarak konuşmasını tamamladı.

 • Fatih Belediyesi, İstanbul'un Fethi'nin 570'inci yılına özel Saraçhane Parkı'nda 'Fetih Kutlaması' düzenledi
  29 May Fatih Belediyesi, İstanbul'un Fethi'nin 570'inci yılına özel Saraçhane Parkı'nda 'Fetih Kutlaması' düzenledi

  Fatih Belediyesi, İstanbul'un Fethinin 570'inci yılına özel Saraçhane Parkı'nda, Fetih Kutlaması programını düzenledi. Mehteran takımı gösterisi ve Ayasofya Hafızlar Topluluğu'nun Kuranı Kerim, ilahi ve kasideler okuması ile gerçekleşen programda, Başkan M. Ergün Turan, Fatih'in emaneti olarak kabul ettikleri gençlerin gözü gibi bakıldığını söyledi.

 • İstanbul'un Fethi 570. Yılı Saraçhane Parkı'nda Kutlandı
  29 May İstanbul'un Fethi 570. Yılı Saraçhane Parkı'nda Kutlandı

  Fatih Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte İstanbul'un fethinin 570. yılı kutlandı. Mehter konseri ve konuşmaların yanı sıra Kur'an-ı Kerim tilaveti, ilahiler ve kasideler de okundu.

 • İstanbul'un Fethi'nin 570. Yılına Özel Saraçhane Parkında Fetih Kutlaması
  29 May İstanbul'un Fethi'nin 570. Yılına Özel Saraçhane Parkında Fetih Kutlaması

  Fatih Belediyesi, İstanbul'un Fethi'nin 570'inci yılına özel Saraçhane Parkında 'Fetih Kutlaması' programı düzenledi. Program kapsamında, mehteran takımı gösteri yaparken, Ayasofya Hafızlar Topluluğu da Kuranı Kerim, ilahi ve kasideler okudu.

 • İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Fatih Sultan Mehmet'in Türbesini Ziyaret Etti
  29 May İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Fatih Sultan Mehmet'in Türbesini Ziyaret Etti

  İstanbul'un Fethi'nin 570. yılı dolayısıyla İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Fatih Sultan Mehmet'in türbesini ziyaret etti ve açıklama yaptı.

 • İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Fatih Sultan Mehmet'in türbesini ziyaret etti
  29 May İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Fatih Sultan Mehmet'in türbesini ziyaret etti

  İstanbul'un Fethi'nin 570. yılı dolayısıyla İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Fatih Sultan Mehmet Türbesi'ni ziyaret etti. Soylu, türbe ziyareti sonrası yaptığı açıklamada 'Allah'a şükürler olsun her şey için söylenecek tek cümle budur. Milletimiz var olsun' dedi.

 • İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Fatih Sultan Mehmet'in Türbesini Ziyaret Etti
  29 May İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Fatih Sultan Mehmet'in Türbesini Ziyaret Etti

  İstanbul'un Fethi'nin 570. yılı dolayısıyla İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Fatih Sultan Mehmet'in türbesini ziyaret etti ve dua etti. Bakan Soylu, 'Allah'a şükürler olsun her şey için söylenecek tek cümle budur. Milletimiz var olsun' dedi.

 • BAKAN SOYLU ROMAN KARDEŞLERİMİZ İÇİN BAŞKA BİR YÜZYIL BAŞLIYOR
  23 May BAKAN SOYLU ROMAN KARDEŞLERİMİZ İÇİN BAŞKA BİR YÜZYIL BAŞLIYOR

  FATİH'te Roman Koordinasyon Merkezi açılışında konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Dün Beyoğlu'ndan geçerken 'İlle de Roman' şarkısı söyledik.

 • Bakan Soylu Fatih'te Roman Koordinasyon Merkezi'ni ziyaret etti Açıklaması
  22 May Bakan Soylu Fatih'te Roman Koordinasyon Merkezi'ni ziyaret etti Açıklaması

  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Şimdi 'Türkiye Yüzyılı'nın kapısını hep birlikte açacağız. ve bu 'Türkiye Yüzyılı'nın kapısı, aynı zamanda 'Roman Yüzyılı'nın da kapısı olacak.

 • İçişleri Bakanı Soylu: 'İlle de Roman' şarkısı söyledik, Türkiye Yüzyılı'nın kapısını hep birlikte açacağız
  22 May İçişleri Bakanı Soylu: 'İlle de Roman' şarkısı söyledik, Türkiye Yüzyılı'nın kapısını hep birlikte açacağız

  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Fatih Balat'ta bulunan Roman Koordinasyon Merkezi açılışında yaptığı konuşmada, Beyoğlu'ndan geçerken 'İlle de Roman' şarkısı söylediklerini ve Türkiye Yüzyılı'nın kapısını hep birlikte açacaklarını söyledi.

 • Bakan Soylu: 'Türkiye 45 - 60 günde hastaneler yapabilecek kabiliyete sahip oldu'
  22 May Bakan Soylu: "Türkiye 45 - 60 günde hastaneler yapabilecek kabiliyete sahip oldu"

  Bakan Soylu: "Türkiye 45 - 60 günde hastaneler yapabilecek kabiliyete sahip oldu" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Fatih'te esnaflarla bir araya geldiği toplantıda "Türkiye 45-60 günde hastaneler yapabilecek kabiliyete sahip oldu" dedi.

 • Bakan Soylu: 'Türkiye 45 60 günde hastaneler yapabilecek kabiliyete sahip oldu'
  22 May Bakan Soylu: "Türkiye 45 60 günde hastaneler yapabilecek kabiliyete sahip oldu"

  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Fatih'te esnaflarla bir araya geldiği toplantıda "Türkiye 45-60 günde hastaneler yapabilecek kabiliyete sahip oldu" dedi.

 • FATİH'TE 19 MAYIS, KANO VE KÜREK SPORLARI MERKEZİ'NDE GEÇİT TÖRENİYLE KUTLANDI
  20 May FATİH'TE 19 MAYIS, KANO VE KÜREK SPORLARI MERKEZİ'NDE GEÇİT TÖRENİYLE KUTLANDI

  Fatih Belediyesi 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kano, kürek ve yelken branşlarında, 80 teknenin ve 150 sporcunun katıldığı geçit töreniyle kutladı.

 • Fatih Belediyesi 80 tekne 150 sporcu katılımı ile 19 Mayıs geçit töreni düzenledi
  20 May Fatih Belediyesi 80 tekne 150 sporcu katılımı ile 19 Mayıs geçit töreni düzenledi

  - Fatih Belediyesi 80 tekne 150 sporcu katılımı ile 19 Mayıs geçit töreni düzenledi Fatih Belediyesi kano, kürek ve yelken branşlarında yaklaşık 80 tekne ve 150 sporcunun katılımıyla '19 Mayıs Geçit Töreni' düzenledi.

 • Fatih Belediyesi 19 Mayıs'ı Su Sporlarıyla Kutladı
  20 May Fatih Belediyesi 19 Mayıs'ı Su Sporlarıyla Kutladı

  Fatih Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kano, kürek ve yelken branşlarında, 80 teknenin ve 150 sporcunun katıldığı geçit töreniyle kutladı. Haliç Su Sporları Merkezi'nden başlayan sporcular Un Kapanı istikametinde 1 kilometrelik geçit töreni gerçekleştirdi.

 • Fatih Karagümrük, Bakan Soylu'dan stadyum sözü aldı! Süper Lig kriterlerine uygun stadı bulunmayan Karagümrük, Olimpiyat'ı geçici olarak kullanıyordu
  10 May Fatih Karagümrük, Bakan Soylu'dan stadyum sözü aldı! Süper Lig kriterlerine uygun stadı bulunmayan Karagümrük, Olimpiyat'ı geçici olarak kullanıyordu

  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Fatih Karagümrük Spor Kulübü'nü ziyaret etti. Kulüp yetkililerinin stat istemesi üzerine telefonla aradığı Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Karagümrük'ün hem stadını hem antrenman tesisi ihtiyacını karşılayacağız Ben işin takipçisiyim. En kısa zamanda hem antrenman sahaları, hem müsabaka stadı yapılmış olacak" dedi.

Advertisement