SON DAKİKA FATMA BETÜL SAYAN KAYA HABERLERİ

Son Dakika Fatma Betül Sayan Kaya Haberleri

 • 30 Eylül 2018 17:47 Büyüklerimize Yalnız Olmadıklarını Hissettirmek Önceliğimiz" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, "Dünya Yaşlılar Günü, her zaman el üstünde tuttuğumuz, gönlümüzde yer verdiğimiz yaşlılarımızı hatırlamak için güzel bir vesile.
 • 08 Eylül 2018 17:37 365 Gün 365 Hayal 365 Çocuk Projesi Hediye Tanıtım Günü 365 Gün 365 Hayal 365 Çocuk Projesi Hediye Tanıtım Günü" Programı - İstanbul AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, Türkiye-Rusya-İran Üçlü Zirvesi'ne ilişkin, "Bizim liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, adeta insanlığın vicdanı olarak konuşuyor.
 • 08 Eylül 2018 17:07 Çocukların Hayallerini Esenler Belediyesi Gerçekleştirdi Hayalleri gerçeğe dönüşen 180 çocuğun mutluluğuna AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya ile Esenler Belediye Başkanı M
 • 19 Ağustos 2018 12:48 AK Parti Sosyal Politikalar Başkanlığı'nda Devir Teslim (1) AK Parti Sosyal Politikalar Başkanlığı'nda Devir Teslim (1) - Öznur Çalık ve Fatma Betül Sayan Kaya'nın salona gelişi Öznur Çalık'ın konuşması ANKARA - Sosyal Politikalar Başkanlığı görevine getirilen Fatma Betül Sayan Kaya, görevi Öznur Çalık'tan teslim aldı.
 • 19 Ağustos 2018 12:36 AK Parti Sosyal Politikalar Başkanlığı'nda Devir Teslim (2) AK Parti Sosyal Politikalar Başkanlığı'nda Devir Teslim (2) - Betül Sayan Kaya'nın konuşması Devir teslim töreni ANKARA - Sosyal Politikalar Başkanlığı görevine getirilen Fatma Betül Sayan Kaya, görevi Öznur Çalık'tan teslim aldı.
 • 16 Mart 2018 11:33 Çocuk İstismarına Karşı Koruyucu Önlemler Artırılacak - New Çocuk İstismarına Karşı Koruyucu Önlemler Artırılacak - New Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, "İstismar vakası olduktan sonra failin hak ettiği cezayı alması elbette çok önemli ama en önemlisi çocuklarımızı her türlü ihmal ve istismardan korumamız.
 • 16 Mart 2018 07:08 Bakan Kaya, Bakan Kaya, "Türkiye ve Dünyada Sığınmacı Kadınlar" Başlıklı Panelde Konuştu - New Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, "Türkiye, ezilenler için bir umut oldu.
 • 16 Mart 2018 06:25 Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya ABD'de NEW Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, "Türkiye, ezilenler için bir umut oldu.
 • 15 Mart 2018 07:28 Bakan Kaya, Suriyeli Mülteci Çocuğun Mektubuna BM'den Cevap Gönderdi - New Bakan Kaya, Suriyeli Mülteci Çocuğun Mektubuna BM'den Cevap Gönderdi - New Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, İntizar isimli Suriyeli mülteci çocuğun uluslararası topluma gönderdiği mektuba Birleşmiş Milletlerden (BM) cevap yazdı.
 • 15 Mart 2018 07:14 Bakan Kaya, Suriyeli Mülteci Çocuğun Mektubuna BM'den Cevap Gönderdi BİRLEŞMİŞ Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, İntizar isimli Suriyeli mülteci çocuğun uluslararası topluma gönderdiği mektuba Birleşmiş Milletlerden (BM) cevap yazdı.
 • 15 Mart 2018 02:44 Bakan Kaya, Bakan Kaya, "Kırsalda Kadınların Güçlendirilmesi, Türkiye Perspektifi" Etkinliğinde Konuştu - New Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, kadınların kalkınma sürecine katılımının hem ailelerin hem de ulusların ekonomileri için büyük öneme sahip olduğunu söyledi.
 • 15 Mart 2018 02:24 Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya ABD'de BİRLEŞMİŞ Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, kadınların kalkınma sürecine katılımının hem ailelerin hem de ulusların ekonomileri için büyük öneme sahip olduğunu söyledi.
 • 14 Mart 2018 11:03 Aile Danışmanlığı" Yaygınlaştırılacak MERVE YILDIZALP - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, ailelere ücretsiz verilen Aile ve Boşanma Süreci Danışmanlığı hizmetiyle 13 bin 560 kişiye ulaşıldığını belirterek, bu yıl içerisinde hem sosyal hizmet merkezlerinin hem de bu merkezlerdeki danışman sayısının daha...
 • 14 Mart 2018 02:51 Bakan Kaya, Bakan Kaya, "Kadınlar, Göç ve Mülteci Krizi" Etkinliğinde Konuştu (2) - New Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, uluslararası topluma dünyanın çeşitli bölgelerindeki savaşlara ve bu savaşların sonuçlarına duyarlı olması çağrısında bulunarak, "Uygulanabilir politikalar üretmek ve bunları uygulamak hepimizin sorumluluğu." dedi.
 • 14 Mart 2018 02:39 Bakan Kaya, Bakan Kaya, "Kadınlar, Göç ve Mülteci Krizi" Etkinliğinde Konuştu (1) - New Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, uluslararası topluma dünyanın çeşitli bölgelerindeki savaşlara ve bu savaşların sonuçlarına duyarlı olması çağrısında bulunarak, "Uygulanabilir politikalar üretmek ve bunları uygulamak hepimizin sorumluluğu." dedi.
 • 14 Mart 2018 01:55 Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya BM'de Konuştu BİRLEŞMİŞ Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, uluslararası topluma dünyanın çeşitli bölgelerindeki savaşlara ve bu savaşların sonuçlarına duyarlı olması çağrısında bulunarak, "Uygulanabilir politikalar üretmek ve bunları uygulamak hepimizin sorumluluğu." dedi.
 • 13 Mart 2018 22:24 Bakan Kaya, Bakan Kaya, "Dünya Kadınlar Zirvesi"Nde Konuştu - New Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, "2023 yılına doğru tarihi yürüyüşümüzde kadınlarımızı daha da güçlendirmek için adımlar atıyoruz.
 • 13 Mart 2018 21:16 Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya BM Genel Kurulu'nda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya BM Genel Kurulu'nda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Kadının Statüsü Komisyonu 62. Oturumu kapsamındaki Genel Tartışmalar Bölümünde, BM Genel Kurulu’na seslendi.
 • 13 Mart 2018 20:05 Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya BM Genel Kurulunda BİRLEŞMİŞ Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, "Savaş, terör ve göçün kadın ve çocuklar üzerinde açtığı derin yaraları hafitletmek için elimizden geleni yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.
 • 13 Mart 2018 19:47 Bakan Kaya, BM Genel Kurulu'nda Konuştu - New Bakan Kaya, BM Genel Kurulu'nda Konuştu - New - Aile ve Sosyal Politakalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın konuşması NEW YORK - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, "Savaş, terör ve göçün kadın ve çocuklar üzerinde açtığı derin yaraları hafitletmek için elimizden geleni yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.
 • 13 Mart 2018 18:41 Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya ABD'de NEW Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, "2023 yılına doğru tarihi yürüyüşümüzde kadınlarımızı daha da güçlendirmek için adımlar atıyoruz.
 • 13 Mart 2018 01:30 Bakan Kaya, Yuvarlak Masa Toplantısı'nda Konuştu - New Bakan Kaya, Yuvarlak Masa Toplantısı'nda Konuştu - New Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, "Yükselen her medeniyetin ışıltısı öncelikle kadınlardır çünkü kadınlar sevgi, merhamet ve hoşgörü ortamının güvencesidir.
 • 13 Mart 2018 00:55 Bakan Kaya: Bakan Kaya: "Dinimizde ve Medeniyet Geleneğimizde Asla ve Asla Kadına Şiddete Yer Yok" - New Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, "Özelikle güçlü aile yapılarının tesisi ve ailelerimizin huzurlu geleceğe daha sağlam adımlarla yürümeleri için Amerika'da da bir ateşelik açma hedefimiz var." dedi.
 • 13 Mart 2018 00:49 Bakan Kaya: Bakan Kaya: "Amerika'da da Bir Ateşelik Açma Hedefimiz Var" - New Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, "Özelikle güçlü aile yapılarının tesisi ve ailelerimizin huzurlu geleceğe daha sağlam adımlarla yürümeleri için Amerika'da da bir ateşelik açma hedefimiz var." dedi.
 • 13 Mart 2018 00:48 Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya ABD'de BİRLEŞMİŞ Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, "Yükselen her medeniyetin ışıltısı öncelikle kadınlardır çünkü kadınlar sevgi, merhamet ve hoşgörü ortamının güvencesidir.
 • 13 Mart 2018 00:42 Bakan Kaya: Bakan Kaya: "Türk Kadınını Hakettiği Yere İnşallah Hep Birlikte Getireceğiz" - New Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, "Özelikle güçlü aile yapılarının tesisi ve ailelerimizin huzurlu geleceğe daha sağlam adımlarla yürümeleri için Amerika'da da bir ateşelik açma hedefimiz var." dedi.
 • 13 Mart 2018 00:03 Bakan Kaya ABD'de NEW Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, "Özelikle güçlü aile yapılarının tesisi ve ailelerimizin huzurlu geleceğe daha sağlam adımlarla yürümeleri için Amerika'da da bir ateşelik açma hedefimiz var." dedi.
 • 12 Mart 2018 20:21 Bakan Kaya, BM Kadının Statüsü Komisyonu 62. Oturumu Toplantısına Katıldı - New Bakan Kaya, BM Kadının Statüsü Komisyonu 62. Oturumu Toplantısına Katıldı - New - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın gelişi Oturumdan detaylar NEW YORK - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Birleşmiş Milletler (BM) Kadının Statüsü Komisyonu 62. Oturumu toplantısı açılışına katıldı.
 • 11 Mart 2018 12:32 Bakan Kaya: Bakan Kaya: "Faillerin Hak Ettiği Cezayı Alması Çok Önemli" MERVE YILDIZALP/BURCU ÇALIK - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, çocuğa yönelik cinsel istismar suçu işleyenlere ilişkin, "Faillerin hak ettiği cezayı alması çok önemli. Cezaların artırılması konusu da gündemde.
 • 10 Mart 2018 11:34 Zeytinburnu'nda 6 Proje Hizmete Açıldı Zeytinburnu'nda 6 Proje Hizmete Açıldı Fatma Betül Sayan Kaya'nın katılımıyla hizmete açtı
 • 09 Mart 2018 16:31 Aile Bakanı Kaya: Yüksek Sezaryen Oranını Düşürmekte Kararlıyız ZEYTİNBURNU'NDA toplu açılış törenine katılan Aile Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya 'Bugün kadın sağlığını, ülkemizin dinamik nüfus yapısını tehlike altına sokan yüksek sezaryen oranlarını düşürmekte kararlıyız. Eylem planında bu başlık da yer alıyor.
 • 09 Mart 2018 16:28 Aile Bakanı Kaya: Yüksek Sezaryen Oranını Düşürmekte Kararlıyız Aile Bakanı Kaya: Yüksek Sezaryen Oranını Düşürmekte Kararlıyız Haber-Kamera: Erhan TEKTEN- İSTANBUL DHAZeytinburnu'nda toplu açılış törenine katılan Aile Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya 'Bugün kadın sağlığını, ülkemizin dinamik nüfus yapısını tehlike altına sokan yüksek sezaryen oranlarını düşürmekte kararlıyız. Eylem planında bu başlık da yer alıyor.
 • 09 Mart 2018 16:18 Aile Bakanı Kaya: Yüksek Sezaryen Oranını Düşürmekte Kararlıyız ZEYTİNBURNU'NDA toplu açılış törenine katılan Aile Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya 'Bugün kadın sağlığını, ülkemizin dinamik nüfus yapısını tehlike altına sokan yüksek sezaryen oranlarını düşürmekte kararlıyız. Eylem planında bu başlık da yer alıyor.
 • 09 Mart 2018 16:16 Dha İstanbul Bülteni - 4 ===============11- AİLE BAKANI KAYA:  YÜKSEK SEZARYEN ORANINI DÜŞÜRMEKTE KARARLIYIZHaber-Kamera: Erhan TEKTEN- İSTANBUL DHAZeytinburnu'nda toplu açılış törenine katılan Aile Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya 'Bugün kadın sağlığını, ülkemizin dinamik nüfus yapısını tehlike altına sokan yüksek sezaryen oranlarını düşürmekte kararlıyız
 • 09 Mart 2018 16:06 Aile Bakanı Kaya:  Yüksek Sezaryen Oranını Düşürmekte Kararlıyız Haber-Kamera: Erhan TEKTEN- İSTANBUL DHAZeytinburnu'nda toplu açılış törenine katılan Aile Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya 'Bugün kadın sağlığını, ülkemizin dinamik nüfus yapısını tehlike altına sokan yüksek sezaryen oranlarını düşürmekte kararlıyız. Eylem planında bu başlık da yer alıyor.
 • 09 Mart 2018 15:37 Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya Açıklaması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, bugün Türkiye'de sezaryan doğum oranının yüzde 52 olduğunu belirterek, "Bu oranları da dünya ortalamalarının altına çekmeyi hedefliyoruz.
 • 09 Mart 2018 12:10 Bakan Kaya, Kadınları Güçlendirecek Yeni Adımları Anlattı MERVE YILDIZALP- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Türkiye'de ilk kez kadınların güçlendirilmesine yönelik hazırlanan eylem planıyla, sezaryenle doğum oranlarının düşürülmesinden cinsiyete duyarlı bütçeleme çalışmalarının gerçekleştirilmesine, bilişim sektöründe 200...
 • 08 Mart 2018 16:51 Bakan Kaya: Bakan Kaya: "Son 12 Yılda Kadın Çalışan Sayımızı Yüzde 75 Oranında Artırdık" - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın konuşması ANKARA - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Beştepe Kültür ve Kongre Merkezi'nde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Dünya Kadınlar Günü Programı'na katıldı.
 • 08 Mart 2018 16:33 Bakan Kaya: Bakan Kaya: "Güçlü Kadınlarımızın Sayısını Her Alanda Daha da Artıracağız" - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın konuşması ANKARA - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Beştepe Kültür ve Kongre Merkezi'nde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Dünya Kadınlar Günü Programı'na katıldı.
 • 08 Mart 2018 16:25 Dünya Kadınlar Günü Programı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, "8 Mart'ta, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı olarak, Türkiye'nin kadınları için yeni bir yol haritasını sunuyoruz.
 • 08 Mart 2018 11:53 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, kadın sorunlarına çözümler üretirken asla cinsiyetçi bir bakış açısıyla hareket etmediklerini belirterek, "Sorunların çözümü için mücadelemizi dayanışma içerisinde sürdüreceğiz.
 • 07 Mart 2018 17:25 Bakan Kaya: Bakan Kaya: "Kadın - Erkek Fırsat Eşitliği ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadelede Çok Önemli Hukuki... Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen HAK-İŞ Dünya Kadın Günü Programı'na katıldı.
 • 07 Mart 2018 16:09 Hak-İş 7. Uluslararası Kadın Emeği Buluşması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, "Milli seferberlik ruhuyla kadınlarımızın iş gücüne katılımını artırmak ve kadınlarımızı üretime teşvik etmeye devam etmek durumundayız." dedi.
 • 06 Mart 2018 23:42 Türkiye'ye Enerji Veren Kadınlar Ödül Töreni Türkiye'ye Enerji Veren Kadınlar Ödül Töreni" (2) Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilen "Türkiye'ye Enerji Veren Kadınlar Ödül Töreni"nde "Girişimci Ödülü"nü Boğatepe Çevre ve Yaşam Derneği Kurucu Üyesi Zümran Ömür'e Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya verdi.
 • 06 Mart 2018 23:24 Türkiye'ye Enerji Veren Kadınlar Ödül Töreni Türkiye'ye Enerji Veren Kadınlar Ödül Töreni" (2) Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilen "Türkiye'ye Enerji Veren Kadınlar Ödül Töreni"nde "Girişimci Ödülü"nü Boğatepe Çevre ve Yaşam Derneği Kurucu Üyesi Zümran Ömür'e Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya verdi.
 • 03 Mart 2018 13:03 Evi Yanan Kadına Bakan Sayan'dan Destek Evi Yanan Kadına Bakan Sayan'dan Destek Mardin’in Kızıltepe ilçesinde yaşayan Leyla Tanırğan’nın yanan evi, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’nın talimatıyla onarıldı.
 • 01 Mart 2018 19:51 Çocuğun Cinsel İstismarının Önlenmesine Yönelik Komisyon Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'ın yanı sıra TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyon Başkanı Necdet Ünüvar, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Başkanı Mehmet Aktaş ve AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Lütfiye Selva Çam ve ilgili bakanlıkların bürokratları da yer aldı
 • 01 Mart 2018 15:57 Seyranbağları Huzurevinin Ek Binası Hizmete Açıldı (2) Seyranbağları Huzurevinin Ek Binası Hizmete Açıldı (2) Başbakan Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Seyranbağları Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nin ek binasını hizmete açtı.
 • 28 Şubat 2018 17:26 Bakan Kaya, 28 Şubat Sürecinde Yaşadıklarını Anlattı Bakan Kaya, 28 Şubat Sürecinde Yaşadıklarını Anlattı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, 28 Şubat'ta yaşananlara ilişkin, "Benim de hayalim vardı.
 • 28 Şubat 2018 17:17 Bakan Kaya, 28 Şubat Sürecinde Yaşadıklarını Panelde Anlattı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, İstanbul Üniversitesinde düzenlenen “28 Şubat Post-Modern Bir Darbenin Anatomisi” konulu panele konuşmacı olarak katıldı.