SON DAKİKA FATMA BETÜL SAYAN KAYA HABERLERİ

Son Dakika Fatma Betül Sayan Kaya Haberleri

 • 22 Eylül 2017 00:31 Bakan Kaya, İl Değerlendirme Toplantısına Katıldı, Şehit Ailerini Ziyaret Etti Bakan Kaya, İl Değerlendirme Toplantısına Katıldı, Şehit Ailerini Ziyaret Etti Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Gaziantep'te bir dizi temasta bulundu.
 • 21 Eylül 2017 23:25 Bakan Kaya: Bakan Kaya: "Suriyeli Misafirlerimize Hizmet Vermeye Devam Edeceğiz" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Astana görüşmelerinin devam ettiğini hatırlatarak, "İnşallah Suriye'de bir an önce savaş ortamı sona erer. Orada huzur olana kadar biz burada insan onuruna yakışır şekilde Suriyeli misafirlerimize hizmet vermeye devam edeceğiz" dedi.
 • 21 Eylül 2017 23:14 Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya Gaziantep'te Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya Gaziantep'te Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Gaziantep'te bir dizi temasta bulundu.
 • 21 Eylül 2017 19:57 Bakan Sayan Gaziantep'te İl Değerlendirme Toplantısına Katıldı Bakan Sayan Gaziantep'te İl Değerlendirme Toplantısına Katıldı Bakan Sayan Gaziantep'te il değerlendirme toplantısına katıldıGAZİANTEP - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Gaziap'te il değerlendirme toplantısına katıldı.
 • 21 Eylül 2017 19:49 Bakan Kaya, Gaziantep'te İl Değerlendirme Toplantısına Katıldı Bakan Kaya, Gaziantep'te İl Değerlendirme Toplantısına Katıldı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Gaziantep’te il değerlendirme toplantısına katıldı.
 • 21 Eylül 2017 19:47 Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya Açıklaması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya Açıklaması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Astana görüşmelerinin devam ettiğini hatırlatarak, "İnşallah Suriye'de bir an önce savaş ortamı sona erer. Orada huzur olana kadar biz burada insan onuruna yakışır şekilde Suriyeli misafirlerimize hizmet vermeye devam edeceğiz" dedi.
 • 21 Eylül 2017 18:42 Bakan Kaya: Tek Bir Terörist Kalmayıncaya Kadar Mücadele Devem Edecek(2) 'AVRUPA SÖZÜNÜ TUTMADI'Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Nizip'te Suriyeli mültecilerin kaldığı konteyner kenti ziyaret etti.
 • 21 Eylül 2017 18:35 Gaziantep Bakan Kaya: Tek Bir Terörist Kalmayıncaya Kadar Mücadele Devem Edecek Gaziantep Bakan Kaya: Tek Bir Terörist Kalmayıncaya Kadar Mücadele Devem Edecek Bakan Kaya: Tek bir terörist kalmayıncaya kadar mücadele devem edecek(2)'AVRUPA SÖZÜNÜ TUTMADI'Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Nizip'te Suriyeli mültecilerin kaldığı konteyner kenti ziyaret etti.
 • 21 Eylül 2017 17:57 Bakan Kaya Çadırkentte Bakan Kaya Çadırkentte Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Gaziantep’in Nizip ilçesindeki çadırkenti ziyaret ederek Suriyelilerle görüştü.
 • 21 Eylül 2017 17:46 Bakan Kaya: Tek Bir Terörist Kalmayıncaya Kadar Mücadele Devem Edecek(2) Bakan Kaya: Tek Bir Terörist Kalmayıncaya Kadar Mücadele Devem Edecek(2) 'AVRUPA SÖZÜNÜ TUTMADI'Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Nizip'te Suriyeli mültecilerin kaldığı konteyner kenti ziyaret etti.
 • 21 Eylül 2017 16:36 Bakan Kaya: Tek Bir Terörist Kalmayıncaya Kadar Mücadele Devem Edecek Bakan Kaya: Tek Bir Terörist Kalmayıncaya Kadar Mücadele Devem Edecek AİLE ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Gaziantep'in Suriye sınırında bulunan Karkamış İlçesi'ndeki Şehit Furkan Yayla üs bölgesindeki askerlerle bir araya geldi.
 • 21 Eylül 2017 16:09 Gaziantep Bakan Kaya: Tek Bir Terörist Kalmayıncaya Kadar Mücadele Devem Edecek Gaziantep Bakan Kaya: Tek Bir Terörist Kalmayıncaya Kadar Mücadele Devem Edecek Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Gaziantep'in Suriye sınırında bulunan Karkamış İlçesi'ndeki Şehit Furkan Yayla üs bölgesindeki askerlerle bir araya geldi.
 • 21 Eylül 2017 15:20 Bakan Kaya: Tek Bir Terörist Kalmayıncaya Kadar Mücadele Devem Edecek Bakan Kaya: Tek Bir Terörist Kalmayıncaya Kadar Mücadele Devem Edecek AİLE ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Gaziantep'in Suriye sınırında bulunan Karkamış İlçesi'ndeki Şehit Furkan Yayla üs bölgesindeki askerlerle bir araya geldi.
 • 21 Eylül 2017 14:58 Aile Dostu Dizi ve Filmlere Teşvik Geliyor Aile Dostu Dizi ve Filmlere Teşvik Geliyor Bakanlıkla teşvik çalışmasının detaylarını belirlemek üzere ortak komisyon kurulduğunu belirten Yerlikaya, geçen hafta da yürütülen çalışmalara yönelik Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ile bir araya geldiklerini ifade etti
 • 21 Eylül 2017 14:02 Bakan Kaya, Suriye Sınırındaki Üs Bölgesinde Konuştu Bakan Kaya, Suriye Sınırındaki Üs Bölgesinde Konuştu Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Suriye sınırındaki Soylu üs bölgesinde Mehmetçiğe hitaben yaptığı konuşmada, "Terörle mücadele sağladığınız üstün başarıyla da her türlü takdiri de hak ediyorsunuz" dedi.
 • 21 Eylül 2017 13:55 Aile Sosyal Politikalar Bakanı Kaya, Gaziantep'te Aile Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Gaziantep'in Karkamış ilçesindeki Soylu Sınır Karakolu'nda görev yapan askerlerle yemek yedi.
 • 21 Eylül 2017 13:38 Bakan Kaya Suriye Sınırındaki Askeri Taburda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Gaziantep’te Suriye sınırında bulunan askeri taburu ziyaret etti.
 • 21 Eylül 2017 13:30 Bakan Kaya Suriye Sınırındaki Askeri Taburda Bakan Kaya Suriye Sınırındaki Askeri Taburda Bakan Kaya Suriye sınırındaki askeri taburdaGAZİANTEP - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, Gaziantep'te Suriye sınırında bulunan askeri taburu ziyaret ederek, askerlerle bir araya geldi.
 • 21 Eylül 2017 13:22 Aile Bakanı Kaya, Gaziantep'te Engelli Öğrencilerle Bir Araya Geldi Aile Bakanı Kaya, Gaziantep'te Engelli Öğrencilerle Bir Araya Geldi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Gaziantep’in Oğuzeli ilçesindeki Engelsiz Yaşam Merkezi’ni ziyaret ederek engelli öğrencilerle bir araya geldi.
 • 21 Eylül 2017 12:04 RTÜK Başkanı Yerlikaya - Aile Dostu Dizi ve Filmlere Sağlanacak Teşvik RTÜK Başkanı Yerlikaya - Aile Dostu Dizi ve Filmlere Sağlanacak Teşvik Bakanlıkla teşvik çalışmasının detaylarını belirlemek üzere ortak komisyon kurulduğunu belirten Yerlikaya, geçen hafta da yürütülen çalışmalara yönelik Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ile bir araya geldiklerini ifade etti
 • 21 Eylül 2017 12:04 Aksoy, Başarılı Öğrenciyi Makamında Ağırladı Aksoy, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın Nesimi'yi haberlerde gördüğünü ve onunla ilgilenmesi için kendisine talimat verdiğini söyledi
 • 19 Eylül 2017 23:36 Bakanlardan Gazilere Ziyaret Bakanlardan Gazilere Ziyaret Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli ve Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Gaziler Günü dolayısıyla hastanede tedavi gören gazileri ziyaret etti.
 • 19 Eylül 2017 21:06 Bakan Kaya'dan Şehit Yakınlarına İstihdam Müjdesi Bakan Kaya'dan Şehit Yakınlarına İstihdam Müjdesi Aile ve Sosyal Güvenlik Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, "Önümüzdeki günlerde, istihdam hakkını eğer şehit yakınımızın kardeşleri ya da anne ve babasından kullanmayan olursa ikisinin de çocuğunun kullanabilmesi için bir düzenlemenin daha buradan sizlere müjdecisi olalım" dedi.
 • 19 Eylül 2017 21:04 Bakan Kaya'dan Şehit Yakınlarına İstihdam Müjdesi Bakan Kaya'dan Şehit Yakınlarına İstihdam Müjdesi Bakan Kaya'dan şehit yakınlarına istihdam müjdesi Aile ve Sosyal Güvenlik Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya: "Önümüzdeki günlerde, istihdam hakkını eğer şehit yakınımızın kardeşleri ya da anne ve babasından kullanmayan olursa ikisinin de çocuğunun kullanabilmesi için bir düzenlemenin daha...
 • 19 Eylül 2017 20:54 Bakan Kaya'dan Şehit Yakınlarına İstihdam Müjdesi Bakan Kaya'dan Şehit Yakınlarına İstihdam Müjdesi Aile ve Sosyal Güvenlik Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, “Önümüzdeki günlerde, istihdam hakkını eğer şehit yakınımızın kardeşleri ya da anne ve babasından kullanmayan olursa ikisinin de çocuğunun kullanabilmesi için bir düzenlemenin daha buradan sizlere müjdecisi olalım” dedi.
 • 19 Eylül 2017 20:24 Bakanlardan Gazilere Ziyaret Bakanlardan Gazilere Ziyaret Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli ve Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Gaziler Günü dolayısıyla hastanede tedavi gören gazileri ziyaret etti.
 • 19 Eylül 2017 17:36 Bakan Kaya, Gaziler Günü Sebebiyle Gazileri Ziyaret Etti Bakan Kaya, Gaziler Günü Sebebiyle Gazileri Ziyaret Etti Bakan Kaya, Gaziler Günü sebebiyle gazileri ziyaret etti Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya: "Herkes bilsin ki, bu millet hiçbir zaman için böyle asil vatandaşları oldukça hiçbir tehdide boyun eğmeyecektir.
 • 19 Eylül 2017 17:21 Bakan Demircan: Bakan Demircan: "Biliniz Ki Sağlık Ordusu Emrinizdedir" - Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'ın konuşması ANKARA - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Sağlık Bakanı Ahmet Demircan ve Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve...
 • 19 Eylül 2017 17:09 19 Eylül Gaziler Günü Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, "Önümüzdeki günlerde, eğer şehit yakınımızın kardeşleri ya da anne babasından istihdam hakkını kullanmayan olursa iki hakkının da çocukları tarafından kullanabilmesi için bir düzenleme yapılacağının müjdecisi olayım." dedi.
 • 19 Eylül 2017 16:29 Bakan Kaya, Gaziler Günü Sebebiyle Gazileri Ziyaret Etti Bakan Kaya, Gaziler Günü Sebebiyle Gazileri Ziyaret Etti Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, gazileri ziyaret etti.
 • 19 Eylül 2017 16:16 Bakan Kaya Gazileri Anma Programında Konuştu Bakan Kaya Gazileri Anma Programında Konuştu Bakan Kaya gazileri anma programında konuştuANKARA - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya Sağlık Bakanlığı'nın düzenlediği gazileri anma programında konuştu.
 • 19 Eylül 2017 16:09 19 Eylül Gaziler Günü Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, "Ne dışarıdan ne içeriden gelen tehditlere hiçbir şekilde boyun eğmeyecek asil bir milletiz. Bunu en son olarak 15 Temmuz'da milletimiz, canı pahasına tankların üzerine yürüyerek, canını hiçe sayarak gösterdi.
 • 19 Eylül 2017 15:46 Bakan Kaya, Gazileri Ziyaret Etti (1) Bakan Kaya, Gazileri Ziyaret Etti (1) - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın gazileri ziyareti ANKARA - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle Kore Gazisi İsmail Üstel'i, 15 Temmuz ve terörle mücadele gazilerini ziyaret etti.
 • 19 Eylül 2017 15:36 Bakan Kaya, Gazileri Ziyaret Etti (2) - Ankara Bakan Kaya, Gazileri Ziyaret Etti (2) - Ankara - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın konuşması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın gazileri ziyareti ANKARA - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle Kore Gazisi İsmail Üstel'i, 15 Temmuz ve...
 • 19 Eylül 2017 11:50 19 Eylül Gaziler Günü Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, "Bakanlık olarak gazilerimizin taşıdıkları onura yaraşır bir şekilde hayatlarını devam ettirmeleri ve hak ettikleri imkanlara kavuşmaları için her türlü desteği vermeye devam edeceğiz.
 • 18 Eylül 2017 22:10 Yaşlı Adama Bakan Kaya Sahip Çıktı Yaşlı Adama Bakan Kaya Sahip Çıktı İzmir'in Karşıyaka ilçesinde yalnız yaşayan ve yardıma muhtaç durumdaki görüntüleri sosyal medyada yer alan yaşlı adama, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın talimatı üzerine sahip çıkıldı.
 • 18 Eylül 2017 20:31 Yaşlı Adama Bakan Kaya Sahip Çıktı Yaşlı Adama Bakan Kaya Sahip Çıktı İzmir'in Karşıyaka ilçesinde yalnız yaşayan ve yardıma muhtaç durumdaki görüntüleri sosyal medyada yer alan yaşlı adama, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın talimatı üzerine sahip çıkıldı.
 • 18 Eylül 2017 14:49 Şehit Aybüke Öğretmenin Okulunda Hüzünlü Tören Batman'ın Kozluk ilçesinde PKK'lı teröristlerce katledilen müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın'ın şehit düşmeden önce görev yaptığı okulda yeni eğitim öğretim yılı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın katıldığı törenle başladı.
 • 18 Eylül 2017 14:40 Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın Lisesi'nde Eğitim Buruk Başladı (2) BATMAN'ın Kozluk İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin saldırısı sonucu şehit olan müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın isminin verildiği Şenay Aybüke Yalçın Çok Programlı Anadolu Lisesi, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın katıldığı törenle...
 • 18 Eylül 2017 14:10 Şehit Aybüke Öğretmenin Okulunda Hüzünlü Tören Batman'ın Kozluk ilçesinde PKK'lı teröristlerce katledilen müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın'ın şehit düşmeden önce görev yaptığı okulda yeni eğitim öğretim yılı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın katıldığı törenle başladı.
 • 18 Eylül 2017 13:29 Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın Lisesi'nde Eğitim Buruk Başladı BATMAN'ın Kozluk İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin saldırısı sonucu şehit olan müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın isminin verildiği Şenay Aybüke Yalçın Çok Programlı Anadolu Lisesi, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın katıldığı törenle...
 • 18 Eylül 2017 12:48 Bakanlar Kozluk'ta Eğitim Yılı Açılış Programına Katıldı Bakanlar Kozluk'ta Eğitim Yılı Açılış Programına Katıldı Törene, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Vali Ahmet Dengiz, Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve velileri katıldı
 • 18 Eylül 2017 12:25 Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın Lisesi'nde Eğitim Buruk Başladı Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın Lisesi'nde Eğitim Buruk Başladı BATMAN'ın Kozluk İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin saldırısı sonucu şehit olan müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın isminin verildiği Şenay Aybüke Yalçın Çok Programlı Anadolu Lisesi, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın katıldığı törenle...
 • 18 Eylül 2017 10:49 Bakanlar Kozluk'ta Eğitim Yılı Açılış Programına Katıldı Bakanlar Kozluk'ta Eğitim Yılı Açılış Programına Katıldı Törene, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Vali Ahmet Dengiz, Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve velileri katıldı
 • 18 Eylül 2017 10:49 Aile Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya: Aile Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya: "Terör Asla Başaramayacak" Aile Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya: "Terör asla başaramayacak" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya: "Bugün ilk dersimiz 15 Temmuz Milli İrade Zaferi olacak"BATMAN - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yla Batman'da...
 • 18 Eylül 2017 08:53 Evde ve Mevsimlik İşçi Olarak Çalışan Kadınlar, Kayıtlı İstihdama Geçecek Evde ve Mevsimlik İşçi Olarak Çalışan Kadınlar, Kayıtlı İstihdama Geçecek Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, bu kapsamdaki kadınların çalışma koşullarının iyileştirileceğine dikkat çekerek, kayıtlı istihdama geçmelerinin özendirileceğini vurguladı
 • 17 Eylül 2017 16:41 Adnan Menderes'in İdamının 56. Yılı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, milletin, Adnan Menderes ve arkadaşlarının demokrasi ve özgürlük uğruna ödediği bedeli asla unutmadığını, 15 Temmuz gecesi yüzlerce şehit vermek pahasına iradesine sahip çıktığını belirterek, "Adnan Menderes ve arkadaşlarını idam...
 • 16 Eylül 2017 16:02 Bakan Kaya: Bakan Kaya: "Bütün Hizmetlerimizi Çocuklarımızın Üstün Yararı Üzerine Kuruyoruz" - İstanbul Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, "Yetiştirme yurtları, bu ay itibarıyla tamamen dönüştürüldü.
 • 16 Eylül 2017 15:26 Bakan Kaya'dan Yetiştirme Yurdu Açıklaması Bakan Kaya'dan Yetiştirme Yurdu Açıklaması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, yetiştirme yurtlarında bu ay içinde tamamen 'ev' sistemine geçildiğini açıkladı.
 • 16 Eylül 2017 15:20 Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya Açıklaması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, "Yetiştirme yurtları, bu ay itibarıyla tamamen dönüştürüldü.