AKDENİZ'DE 5.4 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM - Son Dakika

AKDENİZ'DE 5.4 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM

25.01.2023 16:54

AKDENİZ'de, merkez üssü Antalya'nın Kaş ilçesi açıkları olan, Richter ölçeğine göre, 5.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

AKDENİZ'de, merkez üssü Antalya'nın Kaş ilçesi açıkları olan, Richter ölçeğine göre, 5.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Deprem Dairesi'nin verilerine göre, Akdeniz'de saat 15.37'de, merkez üssü Antalya Kaş'ın 85,78 kilometre açığında 5.4 büyüklüğünde deprem oldu. Derinliği 27,77 kilometre olarak kaydedilen depremde, ilk belirlemelere göre, herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı.

Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
AFAD Başkanı Sezer: 'İran'da meydana gelen deprem sonrası ülkemizde olumsuz bir durum yoktur' AFAD Başkanı Sezer: 'İran'da meydana gelen deprem sonrası ülkemizde olumsuz bir durum yoktur'

Son Dakika Güncel AKDENİZ'DE 5.4 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement