Son Dakika Haberleri: Alişan Meslektaşlarına Sitem Etti: Sesini Güzel Zannedip Albüm Çıkarıyorlar

Alişan Meslektaşlarına Sitem Etti: Sesini Güzel Zannedip Albüm Çıkarıyorlar

1 ay önce

Çağla Şıkel ve Pelin Özfırıncı'nın tasarladığı ayakkabıların tanıtımına katılan Alişan, meslektaşlarına "Kendini bir şey zanneden ünlülerimiz var" diyerek gönderme yaptı.

Çağla Şıkel, Pelin Özfırıncı ile tasarladığı ayakkabıları önceki gün tanıttı. İstanbul Bebek'teki daveteAlişan, eşi Buse Varol, Özge Ulusoy, Yonca Evcimik, Emel Yıldırım gibi isimler katıldı. Davette soruları yanıtlayan Alişan, genç meslektaşlarını da topa tuttu.

"SESİNİN GÜZEL OLDUĞUNU DÜŞÜNÜP ALBÜM ÇIKARTIYORLAR"

Alişan, davette şunları söyledi: "Hiçbir şekilde kaale alınmadığı halde ortalarda dolanan, kendini bir şey zanneden ünlülerimiz var! Sesinin çok güzel olduğunu sanıp albüm çıkartanlar bile mevcut! Takipçi satın alıp sonra 'Günaydın takipçilerim diye sosyal medyaya video çekip koyuyor. Buna ne denir? Allah akıl sağlığı versin"

EŞİYLE ŞARKI SÖYLEMİŞTİ

Alişan ve Buse Varol önceki akşam bir iftar davetine katılıp birlikte şarkı söylemişlerdi. Arkadaşlarıyla eğlenen Alişan bir ara şarkı söyleyen eşine bağlama çalarak karşılık verdi.

Alişan Meslektaşlarına Sitem Etti: Sesini Güzel Zannedip Albüm Çıkarıyorlar
Alişan "Güzelliğim Yüzünden Sorun Yaşıyorum" Diyen Kadınla Dalga Geçti

Tarkan'ın Eşi Pınar Tevetoğlu'dan İkinci Bebek Sinyali!

İbrahim Karakaş, Eşi Dilber Ay'ın Hayatını Kaybettiği Anı Anlattı

Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 10:18 

YORUMLAR


Çığ kütlesinde tehlikeli selfie! Bakan Varank'tan İsmail Küçükkaya tepkisi: Adaylardan birine "bravo" mu dedi? İmamoğlu-Yıldırım ortak yayınının reyting sonuçları belli oldu