AMGEN ve Mustafa Nevzat'ta İş'te Misafir'in İlk Konuğu Demet Yoruç Oldu - Son Dakika

AMGEN ve Mustafa Nevzat'ta İş'te Misafir'in İlk Konuğu Demet Yoruç Oldu

01.07.2015 14:15
AMGEN ve Mustafa Nevzat'ta İş'te Misafir'in İlk Konuğu Demet Yoruç Oldu

AMGEN & Mustafa Nevzat, çalışanlarının çalışma ortamlarını renklendirerek daha motive çalışmalarını hedeflediği "İş'te Misafir" etkinliklerine başladı.

İş'te Misafir'in ilki, yoga ve meditasyon uzmanı Demet Yoruç ile Mustafa Nevzat merkez ofisinde gerçekleştirdi. Demet Yoruç'un yoga ve meditasyon alanındaki kişisel yolculuğunu paylaşarak başladığı İş'te Misafir, yoga ve meditasyonun temel öğretileri ve katılımcılarla gerçekleştirdiği kısa meditasyon egzersizleriyle devam etti. Özellikle farkındalık felsefesi üzerine kurulu olan yoga ve meditasyonun, sağlımız üzerindeki olumlu etkilerinin yanı sıra, zihni dinginleştiren ve konsantrasyonu artıran zihinsel bir detoks görevi gördüğünü paylaşan Yoruç, toplantının sonunda kendisine gelen soruları cevapladı.

Amgen & Mustafa Nevzat, "İş'te Misafir"de her ay farklı disiplinlerden misafir edeceği profesyonellerle çalışanlarını bir araya getirerek, ilaç dünyasının dışındaki trendleri de yakından takip ederek çalışanlarına sunmayı hedefliyor.

YORUMLAR
500
Dünya kupası ve 10 gün sürecek festival tanıtılıyor: İbrahim Kalın misafir olacak Dünya kupası ve 10 gün sürecek festival tanıtılıyor: İbrahim Kalın misafir olacak Demet Akalın-Aleyna Tilki kavgasına, Mustafa Topaloğlu da müdahil oldu: Akalın 'uzay starı' demişti! Topaloğlu: Saygısız, şuursuz Demet Akalın-Aleyna Tilki kavgasına, Mustafa Topaloğlu da müdahil oldu: Akalın 'uzay starı' demişti! Topaloğlu: Saygısız, şuursuz Son dakika haber | Kazak Gölü ve İkiz Göller misafirlerini ağırlamaya başladı Son dakika haber | Kazak Gölü ve İkiz Göller misafirlerini ağırlamaya başladı

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel AMGEN ve Mustafa Nevzat'ta İş'te Misafir'in İlk Konuğu Demet Yoruç Oldu - Son Dakika


Advertisement