Son Dakika Haberleri: Athena Gökhan Ayrımcılara Twitter Üzerinden Çağrı Yaptı

Athena Gökhan Ayrımcılara Twitter Üzerinden Çağrı Yaptı

10 ay önce

Son günlerde attığı tweet'lerle sosyal medyada gündem yaratan Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, şimdi de ayrımcılara seslendi.

Son günlerde attığı tweet'lerle sosyal medyada gündem yaratan Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, şimdi de ayrımcılara seslendi.

Athena Gökhan, ayrımcılara yönelik attığı mesajda şöyle dedi:

"Bu cennet vatanımızda çok sevdiğim Müslüman, Hristiyan, Yahudi, ateist, Kürt, Ermeni, Rum, Çerkes, Arnavut, Boşnak dostlarım var benim. Allah'ın yarattığı gibi gelmişler dünyaya. Bir tek insanla buluşamayız o da insan ayıranla. O ayıran kişi sen beni okuma dinleme seyretme."

DAHA ÖNCE ATTIĞI TWEET İLE BİNLERCE BEĞENİ ALMIŞTI

Gökhan'ın attığı mesaj kısa sürede binlerce beğeni aldı. Athena Gökhan'ın daha önce attığı "Bir kar yağar ince ince marşı" iletisi de 24 Haziran'da gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı Seçimleri'nde Muharrem İnce'yi destekleyeceği yönünde yorumlanmıştı.

Athena Gökhan, Sosyal Medya Paylaşımı İle Oyunun Rengini Belli Etti

Muharrem İnce'ye Oy Vereceğini Belli Eden Gökhan Özoğuz, Kendisini Eleştirenlere Şiirle Cevap Verdi


YORUMLAR


Fiyatı 5 Kat Arttı! Akkuş'ta Coğrafi İşaretle Tescillenen Fasulye, Yok Satıyor Tek Celsede Boşanan Sunucu Meltem Acet, Eşinden Rekor Tazminat Alacak Son Dakika! Bakan Gül, IMF'nin Türkiye Açıklamalarına Yanıt Verdi: Seçimlere Karışmayan Bir Onlar Kalmıştı