BAKAN MUŞ TRABZON'DA ZİYARETLERDE BULUNDU - Son Dakika

BAKAN MUŞ TRABZON'DA ZİYARETLERDE BULUNDU

18.04.2022 10:50

TİCARET Bakanı Mehmet Muş, memleketi Trabzon'da ziyaretlerde bulunundu.

TİCARET Bakanı Mehmet Muş, memleketi Trabzon'da ziyaretlerde bulunundu.

Artvin programı sonrası geldiği Trabzon'da geceyi geçiren Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu'nu ziyaret etti. Valilik Şeref Defteri'ni imzalayan Muş, Ustaoğlu ile makamında bir süre görüştü.Valilik ziyaretinin ardından Bakan Muş, yürüyerek Trabzon Büyükşehir Belediyesi'ni giredek Başkan Murat Zorluoğlu ile bir araya geldi. Bakan Muş, daha sonra partisinin il başkanlığını da ziyaret edip, il yönetimi toplantısına katıldı.

Doğu Karadeniz Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğü'nü de ziyaret eden Bakan Muş, daha sonra Trabzon Ticaret Sanayi Odası'nda (TTSO) iş ve ekonomi toplantısına katıldı.

Basın kapalı gerçekleştirilen program ve ziyaretlerde Bakan Muş'a, AK Parti Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta, Adnan Günnar, Bahar Ayvazoğlu ve Salih Cora, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ayşe Sula Köseoğlu, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç ile partililer eşlik etti. (DHA)

YORUMLAR
500
Ticaret Bakanı Muş, KTO'da iş adamlarının sorunlarını dinledi Ticaret Bakanı Muş, KTO'da iş adamlarının sorunlarını dinledi Bakan Muş: İhracat yapmayan ilimiz, ihracat yapmadığımız ülke bulunmuyor Bakan Muş: İhracat yapmayan ilimiz, ihracat yapmadığımız ülke bulunmuyor Ticaret Bakanı Muş, 13. Büyükelçiler Konferansı'nda konuştu Açıklaması Ticaret Bakanı Muş, 13. Büyükelçiler Konferansı'nda konuştu Açıklaması
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel BAKAN MUŞ TRABZON'DA ZİYARETLERDE BULUNDU - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement